To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Fjord Nansen kubek termiczy profilowany z pokrywką 400ml
#20
2008-08-06 07:26

Mam już trzeci kubek termiczny. Ten wynalazek sprawdza się na tyle dobrze, że jest używany także w domu.
Korzystając z niego musze pamiętać, że niektóre potrawy (napoje?) moga tracić smak - mam na myśli kisiel, który w takim kubku ma smak metalu. Pewien kłopot jest też z myciem. Oczywiście zwykle wystarcza przepłukanie w wodzie, ale przy częstym używaniu do picia kawy lub herbaty wnętrze kubka pokrywa się brunatnym nalotem. Rada na to jest prosta, co jakiś czas trzeba go porządnie wyszorować szorstką gąbką do mycia naczyń.
Tak się jakoś złożyło, że zawsze trafiał mi się kubek z uchem w kształcie odwróconej litery L. To jest kiepskie rozwiązanie, bowiem po pewnym czasie, na skutek używania, ucho odpada. Przy zakupie zwróćcie na to uwagę i bierzcie kubek z pełnym uchem.

Ocena produktu
Wygoda 5
Wytrzymałość 3
OGÓLNA 4.00
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Fjord Nansen kubek termiczy profilowany z pokrywką 400ml - przez TeKa - 07-08-2008, 08:51

Skocz do: