To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czolówki Termite
#8
Ja również mam Pentium i nie jestem z niej zadowolony.
Wady:
- 6 diod tej czołówki świeci duuuużo słabiej niż 4 diody Tikki plus (sprawdzane na tych samych bateriach)!!!
- złamała się część obudowy odpowiadająca za możliwość regulacji kąta świecenia (nie jest to wielki problem, gdyż system ten jest wg mnie kuriozalny. Przykręciłem mocniej śrubę i teraz mam płynną regulację:)). Fakt, że się to cudo złamało.
- Kiedy baterie są słabsze nie mogę wyłączyć czołówki. Halogen włącza się dwa razy, a potem od razu włącza się jedna dioda.
- Często zdaża się, że trudno włączyć odpowiedni tryb świecenia.
- Po założeniu baterii zdaża się, że czołówka nie działa. Trzeba wyciągnąć baterie po czym założyć je jeszcze raz. Z reguły jedna z nich nie łączy.

Plusy:
- cena
- Jest w miarę niezawodna (pomijając problemy przy zakładaniu baterii). Nie zdażyło się, aby przestała działać na deszczu czy w ujemnych temperaturach.
- lekka


Jeśli potrzebujesz czołówki do biwaku i chodzenia po dobrze oznakowanych szlakach, to można ją polecić (aczkolwiek nawet w Tatrach, na dobrze oznakowanym szlaku, miałem trochę problemów ze znalezieniem drogi). W jaskiniach sprawdza się słabo (zbyt mało światła).

Niestety, nie jest to produkt zbyt wysokiej klasy. Niedługo zmieniam ją na Myo XP, której jednak absolutnie nie da się porównywać z Pentium. Trochę ją nosiłem i jestem pod wieeeelkim wrażeniem. Naprawdę warto dołożyć te pieniądze!!!
pzdr

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czolówki Termite - przez Marek - 27-10-2004, 15:03
RE:Czolówki Termite - przez metalmind - 27-10-2004, 15:42
RE:Czolówki Termite - przez jobo - 27-10-2004, 17:05
RE:Czolówki Termite - przez Ruda grappa.pl - 28-10-2004, 08:17
RE:Czolówki Termite - przez Scuner - 29-10-2004, 15:24
RE:Czolówki Termite - przez cham - 29-10-2004, 21:41
RE:Czolówki Termite - przez macko - 25-09-2006, 18:30
RE:Czolówki Termite - przez Fenrir - 25-09-2006, 21:33

Skocz do: