22-05-2026, 12:04
Ja bym tu poszedł w cienkie ekspandory zamiast zwykłego sznurka. Będzie łatwiej wyjąć kijek, a nadal powinno trzymać pewnie. Tylko końcówki dobrze zabezpieczyć, żeby nie tarły materiału.
|
[Kijki] Uchwyt na kijki a'la Osprey
|
|
22-05-2026, 12:04
Ja bym tu poszedł w cienkie ekspandory zamiast zwykłego sznurka. Będzie łatwiej wyjąć kijek, a nadal powinno trzymać pewnie. Tylko końcówki dobrze zabezpieczyć, żeby nie tarły materiału.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
[Kijki] Uchwyt na kijki a'la Osprey - przez Erathiel - 23-04-2026, 11:49
RE: [Kijki] Uchwyt na kijki a'la Osprey - przez Yatzek - 23-04-2026, 19:49
RE: [Kijki] Uchwyt na kijki a'la Osprey - przez Erathiel - 24-04-2026, 09:04
RE: [Kijki] Uchwyt na kijki a'la Osprey - przez Szwędacz - 24-04-2026, 11:25
RE: [Kijki] Uchwyt na kijki a'la Osprey - przez toomekb1 - 24-04-2026, 11:46
RE: [Kijki] Uchwyt na kijki a'la Osprey - przez Erathiel - 05-05-2026, 17:42
RE: [Kijki] Uchwyt na kijki a'la Osprey - przez Yatzek - 05-05-2026, 19:42
RE: [Kijki] Uchwyt na kijki a'la Osprey - przez Erathiel - 05-05-2026, 19:58
RE: [Kijki] Uchwyt na kijki a'la Osprey - przez Leszek88 - 22-05-2026, 12:04
|