To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Kijki] Uchwyt na kijki a'la Osprey
#9
Ja bym tu poszedł w cienkie ekspandory zamiast zwykłego sznurka. Będzie łatwiej wyjąć kijek, a nadal powinno trzymać pewnie. Tylko końcówki dobrze zabezpieczyć, żeby nie tarły materiału.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Kijki] Uchwyt na kijki a'la Osprey - przez Erathiel - 23-04-2026, 11:49
RE: [Kijki] Uchwyt na kijki a'la Osprey - przez Leszek88 - 22-05-2026, 12:04

Skocz do: