To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Bosp - co sądzicie o butach tej marki?
#7
(14-11-2022, 13:32)hergar napisał(a): Nie wiem w jaki model celujesz ale za 400-500 możesz kupić Lowa Mountain GTX od naszych specjalsów, nie masz gwarancji ale w tej cenie to IMO nie ma konkurencji cena/jakość. Nie słyszałem negatywnych opinii o tych butach od osób, które w tym biegają codziennie.

dzięki, rozważę

Byłem dziś w sklepie BOSP w Bardejovie (jedyny ich punkt). Gdyby kogoś interesowało, zostawiam swoje spostrzeżenia.

Buty solidne. Przymierzałem modele BOSP Grizzly i Ural Pro Asphalt. Generalnie ich flagowce górskie są bardzo podobne konstrukcyjnie. Przede wszystkim mam wrażenie że nie są to buty dla osób o stopach szczupłych i umiarkowanych. Tego typu buty noszę z reguły w rozmiarze 46,5. Mam więc długą stopę, ale nie szczupłą. Powiedziałbym, że zupełnie normalną. I niestety, miałem luz w okolicach pięty. Z ciekawości przymierzyłem też o jeden rozmiar mniejsze i jest ten sam problem. Nie dało się tego ściągnąć tak, żeby było mi wygodnie. Możliwe, że na mniejszych rozmiarach problem znika.

Zapewniano mnie w rozmowie przed przyjazdem, że to produkt porównywalny do wyrobów takich jak Hanwag czy Meindl. Co do Meindla zgodzę się, leżą podobnie do klasyków takich jak Borneo. Ale z Hanwagiem według mnie lekka przesada Wink Hanwag półka wyżej.

Ogólnie rzecz biorąc - solidny produkt. Widać że wiedzą, co robią i robią to z pasją. Interesująca propozycja. W tym roku weszli na polski rynek, jestem bardzo ciekawy jak się rozwiną i jaki będzie feedback.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [Obuwie] Bosp - co sądzicie o butach tej marki? - przez turkuc_podjadek - 21-11-2022, 17:56

Skocz do: