To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Jakie buty w Tatry i na inne trekkingi + ile par potrzebuję
#1
cześć wszystkim Smile

byłem w Tatrach jakieś 20 razy, więc dopiero się ich uczę. dużo więcej chodziłem i biegałem po niższych górach oraz na nizinach. ale ostatnio przeprowadziłem się do Krakowa i mogę w końcu skupić się mocniej na Tatrach.

moje poprzednie buty dokonały żywota, więc planuję kupić nowe. mam pytanie: czy jest sens szukać czegoś uniwersalnego na cały rok, na przykład skórzanych butów wysoką cholewką i panelem pod półautomaty? czy może lepiej kupić teraz coś takiego jak Meindl Engadin a na zimę kupić oddzielną parę?

fajnie byłoby mieć taką parę jak wspomniany Engadin (lub Borneo, lub cokolwiek w tym klimacie), bo chodzę też po łagodnych górach i po płaskim. i fajnie byłoby mieć jedną parę, bo to oznacza mniejsze wydatki. wiem jednak, że z reguły jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. stąd też pytanie - jak to rozegrać?

finanse nie grają głównej roli - mogę zapłacić tysiąc z hakiem za buty, jeśli da mi to gwarancję komfortu na szlaku. choć gdybym miał kupić dwie pary, to z zimowymi musiałbym chwilę poczekać.

z góry dzięki, dobrego dnia wszystkim!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Obuwie] Jakie buty w Tatry i na inne trekkingi + ile par potrzebuję - przez turkuc_podjadek - 17-07-2022, 13:38

Skocz do: