To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi
#23
nie podoba mi sie regulamin
pierwszy punkt jeszcze ok, ale jak dajesz komus mozliwosc postawienia strony to daj mu napisac to co chce, a nie to co chcesz przeczytac

przeslanie regulaminu jest takie:
Wasze strrony maja byc takie jak my chcemy, bo skasujemy

wg mnie regulamin powinien wygladac tak:
1. /bez zmian/
2. Wszelkie treści niestosowne obrazy, linki, banery, przekierowania, które naszym zdaniem są obraźliwe i zawierają treści nieodpowiednie będa kasowane lub blokowane do czasu wyjasnienia
3. Rozmiar strony i zmieszczanych tresci pownien byc nie wiekszy niz XXX MB
4. Pamiętaj, jeśli uważasz, że regulamin jest zbyt restrykcyjny to nie musisz zakładać swojej strony na NGT.pl, a jeśli ją założysz to życzymy sukcesów w jej budowaniu i tworzeniu oraz trzymamy kciuki by treść jej była jak najlepsza.
-------------------------------------------
dzis sam jestem dziadkiem...



Wiadomości w tym wątku
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 29-11-2007, 15:20
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez vit - 29-11-2007, 15:53
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 11-12-2007, 14:07
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-12-2007, 13:46
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-12-2007, 15:23
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-08-2008, 14:08
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-08-2008, 14:34

Skocz do: