To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Eddie Baure Cirrus Lite Down Jacket
#6
Zainspirowany recenzją Pim’a oraz stwierdzeniem Ludz’a o poszukiwaniu sprzętu „mało oczywistego”.
Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad zakupem w/w kurtki. Na jednym z portali ogłoszeniowych znalazłem "nową bez metki". Po odczekaniu kilku miesięcy kupiłem wersję z kapturem za nieco ponad 200 zł. Kurtka w kolorze granatowym z kontrastową pomarańczową podszewką, kaptur bez regulacji, do kurtki dołączony jest worek kompresyjny. Mój rozmiar to L - pasuje dla osoby 182 cm / 83 kg. Waga z workiem 386g. Wypełnienie, niewiele ponad 109g kaczego puchu, w proporcjach  80/20 - 650 cui. Wyprodukowana w Chinach. Kurtkę kupiłem z zamiarem używania jako warstwy docieplającej z softshellem Rab Borealis lub kurtką Eider Bright.    
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Eddie Baure Cirrus Lite Down Jacket - przez Pim - 10-06-2020, 13:47
RE: Eddie Baure Cirrus Lite Down Jacket - przez Pim - 10-06-2020, 15:04
RE: Eddie Baure Cirrus Lite Down Jacket - przez Pim - 08-12-2020, 15:23
RE: Eddie Baure Cirrus Lite Down Jacket - przez Gapcio - 08-01-2023, 14:25

Skocz do: