To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.

Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl
Jaga, chętnie wymienię na lepsze ;)

A jak już tak dobrze przyjmują się uwagi, to mam jeszcze jedną. A nie, moment - dwie :P

Ponieważ istotą i skarbem NGT jest zawartość tego forum/subforum:

https://ngt.pl/forum-3.html

... to wyciągnąłbym to wszystko poziom wyżej, na główną stronę NGT, by tymi wszystkimi kategoriami - całym tym wieloletnim bogactwem NGT - czarować nowego użytkownika, a staremu ułatwiać dostęp.

Bo ten nowy użytkownik wcale nie musi wiedzieć, że pod niekoniecznie jasno brzmiącym okresleniem "recenzje" czeka na niego tyle dobra.

Oraz! Zdecydowanie zajrzałbym do opcji forum i zlikwidował te wszystkie "więcej":

"Poddziały: Buty wysokogórskie, Buty trekkingowe wysokie, i 7 więcej."

Od razu wyświetlaj tam wszystkie poddziały.

Znowu z tego samego powodu: nie ukrywać wiedzy, nie przedłużać ścieżki dostępu. Przeciwnie: jak najszybciej proponować czytelnikowi jak najwięcej.

:)

Szy.
znajkraj
turystyka rowerowa - blog podróżniczy, zobacz:
najlepsze szlaki rowerowe w Polsce i w Europie
Odpowiedz
Takie pytanie: czy dałoby się zrobić żeby szukajka forumowa szukała z wykorzystaniem LIKE(), zamiast matchowania stringów?

Bo sobie szukałem frazy 'komin' i kompletnie nie znalazło najnowszego tematu z zamówieniami...
Odpowiedz
O rany, ile życzeń! Postaram się wszystkiemu przyjrzeć w pierwszy deszczowy weekend jaki nadejdzie Wink (czyli najprawdopodobniej jutro i pojutrze)
Odpowiedz
Weekend był co prawda deszczowy, ale wygrało malowanie szafy, olejowanie komody, majsterkowanie, gotowanie, pieczenie, byle tylko nie siedzieć przy komputerze Wink

Dopiero wczoraj popatrzyłam na Wasze życzenia i tak:
  • Wyszukiwanie poprawione, wydaje mi się, że teraz działa trochę lepiej.
  • Przekierowania z subdomen zrobione.
  • Przy okazji wpisu o indeksacji w Google pobawiłam się też Google Search Console żeby poblokować nieaktualne adresy, które nadal pojawiały się w wynikach wyszukiwania.
  • Zmieniłam liczbę poddziałów widocznych pod głównymi tematami - sami oceńcie czy Wam się podoba. Z jednej strony dobrze, bo jak pisał Szy, wszystko jest od razu widoczne, a z drugiej strony dużo tego (w dziale Recenzje). Zostawiam na razie.
  • Samych recenzji nie będę na razie wyciągała na poziom wyżej, moim zdaniem nie będzie to czytelne.
Jeśli chodzi o adresy zgodne z tytułami wątków - przyjrzę się temu w kolejnej wolnej chwili.
Odpowiedz
(05-05-2021, 09:41)Jaga napisał(a): Zmieniłam liczbę poddziałów widocznych pod głównymi tematami - sami oceńcie czy Wam się podoba. Z jednej strony dobrze, bo jak pisał Szy, wszystko jest od razu widoczne, a z drugiej strony dużo tego (w dziale Recenzje). Zostawiam na razie.

Moim zdaniem jest super. Szybszy dostęp użytkownika, a i robot Google'a widzi wyżej w hierarchii wszystkie te subfora.

Szy.
znajkraj
turystyka rowerowa - blog podróżniczy, zobacz:
najlepsze szlaki rowerowe w Polsce i w Europie
Odpowiedz
Wyszukiwanie działa lepiej, dzięki! Smile
Odpowiedz

Skocz do: