To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Stare NGT.pl / Nowe NGT.pl
#61
Ale niespodzianka Smile Wchodzę sobie na NGT po baaaaardzo długim czasie, żeby coś sprawdzić, a tu dopiero co remont zrobiony, jeszcze świeżą farbą pachnie Big Grin
Ukłony dla wszystkich zaangażowanych, bo nowe forum śmiga świetnie!
Odpowiedz
#62
Pięknie to wszystko wygląda. Ukłony dla wszystkich, którzy włożyli w przenosiny swój wysiłek!
Odpowiedz
#63
Co tu jest pięknie!
Smile
Odpowiedz
#64
Dzięki Wszystkim, a szczególnie, hmm, Młodzieży Adminowej? za wykonaną pracę. Po ogólnym, pobierznym rozejrzeniu się jest super!?

P.S.
Trochę wprawdzie zajął mi proces logowania się na forum - boje z oodnowieniem hasła, ale to może przez jakieś ustawienia w przeglądarce. Ech, z poziomu zwykłej, tekstowej konsoli znacznie by było łatwiej, ale nie można mieć wszystkiego ;-)
Odpowiedz
#65
(04-06-2020, 22:35)Leinad napisał(a): Dobry pomysł z tymi szczytami. Może podziała na wielu motywująco. Mi już wstyd jak widzę moją małą aktywność Smile

Miło, że ktoś zauważył Wink Na większości forów są gwiazdki, a ja stwierdziłam, że musi być coś na temat Smile
Odpowiedz
#66
Ankieta zamknięta. Oczywiście wygrali Jaga i Mathew. Pomnika im nie postawimy, bo, jak Boguś zauwazył, nie ma pomarańczowego marmuru we własciwym kolorze. Ale apropos kolorów test ankiety nie był na darmo. Co byście powiedzieli na jubileuszową koszulkę z okazji przenosin forum?
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#67
Przespałam weekend i nową odsłonę, początki są trudne do ogarnięcia, ale wszystko dobrze działa. Brawa dla Twórców!! Big Grin
Odpowiedz
#68
Witam i ja w nowej rzeczywistości. Cóż, trza będzie przywyknąć Big Grin
A tak poważnie to dzięki za kupę roboty.
P.S. @Braavosi koszulka zawsze się przyda. A jeszcze taka ładna, amerykanska, pomarańczowa... Smile
Odpowiedz
#69
(09-06-2020, 06:34)Krzysiekw3 napisał(a): P.S. @Braavosi koszulka zawsze się przyda. A jeszcze taka ładna, amerykanska, pomarańczowa... Smile


Myślimy intensywnie w gronie zarządzającym. Tylko grafik potrzebny do pomocy...
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#70
Nie mogę, ale zmiany !
Wygląda KAPITALNIE !!! Big Grin
Wszytsko takie estetycznie przyjemne dla oka... No i szata kolorystyczna w punkt ! Wink


Jaga, Mathew DZIĘKI !
WOW, dosłownie WOW
Odpowiedz
#71
Witam na nowym forum.
Zły jestem, że straciłem kilka dni, bo odnawiałem stary link, dopiero dziś wpadłem na to, by wpisać od nowa...
GRATULACJE! Pierwsze wrażenia: jasno, przejrzyście... (ale dopiero jestem kilka minut)
DZIĘKI

PS. Tak na szybko: nie ma możliwości plusowania/minusowania? Czasem to się przydawało, by pogonić trolli i reklamodawców
Edit:
OK, znalazłem: "zgłoś" i tam są różne opcje...
Nie zauważyłem możliwości "pochwały", ale to już postaram się napisać we właściwym wątku...
JL. (Dzięki za nowe forum)
Odpowiedz
#72
Nowe NGT dla mnie bomba.
Dobra robota Jaga i Mathew
Odpowiedz
#73
Z pewnym opóźnieniem, ale wow! Nowe forum wymiata!

Dzięki Jaga i Mathew
Odpowiedz
#74
Trochę się bałem jak wypadnie ale jest bardzo ok, "Pokaż nieprzeczytane posty" i czytam prawie jak "stare" forum Big Grin

PS też klikałem w stary link w ulubionych Big Grin
Odpowiedz
#75
Ponad godzina i już pół sukcesu. Najpierw bezskuteczne próby logowania, potem szukanie na forum informacji o tym, dlaczego nie mogę się zalogować, potem kilkukrotne próby uzyskania nowego hasła, wreszcie jest! Zalogowałam się i znowu tracę czas, bo mimo kilku prób nie udaje mi się ustanowić własnego hasła. Mimo, że ma duże i małe litery, cyfry i odpowiednią długość. Już sam fakt, że muszę zmienić dotychczasowe hasło i uczyć się nowego nie nastraja mnie pozytywnie, a to, że i tak nie mogę tego zrobić sprawia, że szlag mnie zaczyna trafiać. Głębokie oddechy nie pomagająSad
Odpowiedz
#76
(24-06-2020, 12:14)IzaS napisał(a): (...) nie udaje mi się ustanowić własnego hasła. Mimo, że ma duże i małe litery, cyfry i odpowiednią długość.

Iza, cosik ewidentnie robisz nie tak. Może nie powtarzasz tych samych znaków w potwierdzeniu? Grendelka na nowej odsłonie forum założyła konto i hasło ma jedynie z małej litery z cyfrą czy liczbą i hula. Ja kombinowałem ze znakami specjalnymi (tak jak głosi opis przy wprowadzaniu nowego hasła) i też się motałem a teraz nie pamiętam. Dobrze, że w kajeciku jest zapisane Rolleyes .

(24-06-2020, 12:14)IzaS napisał(a): Głębokie oddechy nie pomagająSad

Ale byłaś dzielna. Sama doszłaś do tego, jak się zalogować. Wielu, w tym mła, poległo i zawracało du..., głowę znaczy Adminom. Dasz radę!
Odpowiedz
#77
Powiało świeżością Smile fajnie.
Odpowiedz
#78
Czołem, tak z ciekawości, są może jakieś statystyki na temat ilości wejść, czasu spędzonego na nowym forum i jak to wypada w porównaniu do starej wersji NGT?
Odpowiedz
#79
(16-07-2020, 08:42)Nemesis napisał(a): Czołem, tak z ciekawości, są może jakieś statystyki na temat ilości wejść, czasu spędzonego na nowym forum i jak to wypada w porównaniu do starej wersji NGT?

Podstawowe statystyki dostępne są dla użytkowników po kliknięciu w "Statystyki" w prawym dolnym rogu. Admini mają dostęp do rozszerzonych statystyk. Ciężko porównać ze starym forum, bo tam statystyk nie było.


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#80
Wielkie dzięki, że chciało Się ekipie zrobić całe nowe forum, ale zalogowanie zajęło mi miesiąc :-)
Kilkadziesiąt prób przepisania prawidłowo znaków. Jakiś tępy jestem przy akurat tym forum bo zwykle wpisuję od razu Wink
Odpowiedz


Skocz do: