To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Projekt sztućców campingowych
#1
Cześć, razem z kolegą mamy do zrobienia projekt sztućców, zdecydowaliśmy się zrobić sztućce campingowe. Z uwagi na charakter tego forum, mamy wielką prośbę o wypełnienie ankiety która pomoże nam przy projekcie.
Wszelkie inne uwagi, sytuacje związane z tematem, a nie zawarte w ankiecie również chętnie przyjmiemy :))

https://forms.gle/acALwkPTrpJcVagS8
---
Edytowany: 2020-01-07 12:45:02
---
Edytowany: 2020-01-07 13:04:42
-------------------------------------------
Z góry dziękuje za wypełnienie ankiety, pozdrawiam

Odpowiedz
#2
Ok, a gdzie ta ankieta?

Odpowiedz
#3
A ankieta to gdze?

p.s.
cos czuję że macie problem z linkiem. Użyjcie tiny.pl do skrócenia

Odpowiedz
#4
Już powinno działać :))
---
Edytowany: 2020-01-07 13:26:48

Odpowiedz
#5
Pochwalcie się później wynikami ankiety i rezultatem Waszej pracy.

Odpowiedz
#6
Cienka ta ankieta :-) Idzie w kierunku standardów. Brak wersji niedostępnych w Polsce itp.
---
Edytowany: 2020-01-07 17:19:06

Odpowiedz
#7
Zrobione. 😁

Odpowiedz
#8
''z jakiego materiału'' - metal rozbijcie na 3 kategorie: aluminium, tytan, stal (to wszystko są metale :-))
''co jest dla ciebie istotne'' - dodajcie wagę jako osobna kategoria
''które rozwiązanie wydaje ci się wygodniejsze'' - dodajcie kategorię ''inne'', dla mnie np. wszystkie 3 które macie na zdjęciach są niewygodne

Jak pytacie o sztućce ''których używałeś'' to dobrze byłoby doprecyzować jakie to były sztućce, dlaczego się nie sprawdziły (jak ktoś zaznaczy, ze nie były zadowalające).

I co to znaczy ''możliwość stakowania'' (ostatni punkt), bo nawet wujek google nie chce mi nic podpowiedzieć.

Dopracujcie tą ankietę :-)

Odpowiedz
#9
Moje ulubione to z Deca, za 12 zł. B. lekki komplet łyżka, widelec i nóż. Dla ograniczenia sprzętu zabieram tylko łyżkę. Materiał - poliwęglan, ponoć można nawet zginać, ale nie próbowałem. Rozmiar - jak zwykła łyżka do zupy. Łatwa do wymycia.
Macie trudne zadanie, bo co nowego/dobrego można wymyślić w tej materii?
-------------------------------------------
Robert

Odpowiedz
#10
''możliwość stakowania'' - zapewne chodzi o ''możliwość atakowania'', czyli szlachetną ideę walki białą bronią, interesujące podejście do sztućców ;)

Odpowiedz
#11
Nóż kuchenny jest sztućcem. Może być i bronią. Szczególnie nóż szefa kuchni. Że o widelcu, jako broni zaczepno-obronnej, nie wspomnę.

Odpowiedz
#12
Statystyki policyjne potwierdzają tę tezę. Finał przemocy domowej bywa czasem taki: kłótnia w kuchni, nóż w brzuchu. Zabójstwo w afekcie.
Tak nóż kuchenny to skuteczna broń.
-------------------------------------------
Pim

Odpowiedz
#13
Mi to ''stakowanie'' brzmi trochę jak korpo slang ;) Nie chodzi przypadkiem o możliwość składowania w stosy/stosiki albo łączenia jakoś (to z branży IT)? Tak tylko zgaduję ;)

Odpowiedz
#14
Też to odebrałem w taki sposób '' łączenie'' ale teraz to się zastanawiam co autor miał na myśli 😀

Odpowiedz
#15
No tak, żeby jak najwięcej się zmieściło w przesyłce z Chin 😉

Odpowiedz
#16
Nie będę się upierał przy swojej interpretacji, ale atakowanie sztućcami jest jednak ciekawszą opcją niż nudne składowanie.

;)

Odpowiedz
#17
Steaker, domyślam się?
https://www.youtube.com/watch?v=tITV_is4USA

Odpowiedz


Skocz do: