To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Serwer i domena NGT - opłaty
Czy cyber_Folks nie lubi się z Torem? Chyba od czasu jak hosting został tam przeniesiony, to strona ngt nie wczytuje się podczas prób łączenia się przez ten VPN. https://cyberfolks.pl/ również nie.
Najlepszego, nieinteresującego 2023 roku :-).
Odpowiedz
O, nie zaglądałem od "przed świętami", a tu taka niespodzianka. Elegancko, brawo, Jaga! Smile No i cieszę się, że mogłem się na coś w tym procederze przydać Big Grin
Odpowiedz
Poszło zamówienie na transfer domeny. Poniżej rozliczenie:

Z zeszłego roku zostało nam: 670,03 zł
Hosting cyber_Folks cyber_IN! (od 24.12.2022): 60,27 zł brutto
Domena: 158,67 brutto

Na przyszły rok zostaje: 451,09 zł
Odpowiedz
(10-01-2023, 09:38)ns napisał(a): Czy cyber_Folks nie lubi się z Torem? Chyba od czasu jak hosting został tam przeniesiony, to strona ngt nie wczytuje się podczas prób łączenia się przez ten VPN.
A ja mam ciekawszy problem bo (standalone) VPN+Tor Browser - działa.
Sam VPN - nie działa.
Odpowiedz
(06-02-2023, 18:58)lucas_t napisał(a):
(10-01-2023, 09:38)ns napisał(a): Czy cyber_Folks nie lubi się z Torem? Chyba od czasu jak hosting został tam przeniesiony, to strona ngt nie wczytuje się podczas prób łączenia się przez ten VPN.
A ja mam ciekawszy problem bo (standalone) VPN+Tor Browser - działa.
Sam VPN - nie działa.

Z jakiego VPN korzystasz? TO jest do sprawdzenia case by case, bo piszę własnie z VPN Big Grin
Odpowiedz
(13-02-2023, 14:24)Warzyn napisał(a):
(06-02-2023, 18:58)lucas_t napisał(a):
(10-01-2023, 09:38)ns napisał(a): Czy cyber_Folks nie lubi się z Torem? Chyba od czasu jak hosting został tam przeniesiony, to strona ngt nie wczytuje się podczas prób łączenia się przez ten VPN.
A ja mam ciekawszy problem bo (standalone) VPN+Tor Browser - działa.
Sam VPN - nie działa.
Z jakiego VPN korzystasz? TO jest do sprawdzenia case by case, bo piszę własnie z VPN Big Grin

U mnie też wszystko działa gdy łączę się przez VPN. Wiem, wiem, ulubiona odpowiedź adminów: "dziwne, u mnie działa" Big Grin
Odpowiedz
(13-02-2023, 14:24)Warzyn napisał(a): Z jakiego VPN korzystasz? TO jest do sprawdzenia case by case, bo piszę własnie z VPN Big Grin
CyberGhost (stacjonarny+smarthopne i polecam), serwery różne, ale zgodnie z zasadami, "fizycznie" najbliżej Polski.

(13-02-2023, 14:55)Jaga napisał(a): U mnie też wszystko działa gdy łączę się przez VPN. Wiem, wiem, ulubiona odpowiedź adminów: "dziwne, u mnie działa" Big Grin
Po wyczyszczeniu cache, itp., działa, tak więc podpinam się pod SOA# 1 Cool

Jako że mnie to zaciekawiło, to przeprowadziłem kilka testów.
Polski (?!), i Czeski serwer ni hu-hu. Niemiecki działa.


P.S.
Jaki jest timeout do edycji własnych postów?
Odpowiedz
Hej,
Rzadko tu ostatnio zaglądam, bo z różnych powodów mam ostatnio bardzo mało czasu, ale pilnuję żeby forum działało Wink

23.12.2023 kończy nam się hosting. Ponieważ zostały pieniądze z zeszłego roku, opłaciłam hosting na przyszły rok.

Na NGT-owym koncie było: 451,09 zł
Hosting za 2024: 429,27 zł (zdecydowaliśmy się na kontynuację ponieważ wszystko działa, wsparcie techniczne jest świetne, a cena jest atrakcyjna w porównaniu z konkurencją)

Zostało: 21,82 zł
Na początku lutego trzeba będzie opłacić jeszcze domenę (pewnie w okolicach 160-180 zł więc trzeba będzie parę złotówek dozbierać).
Odpowiedz
Dziękujemy za dobre wieści, proponuję otworzyć zbiórkę na domenę na początku Nowego Roku czyli po świątecznym szaleństwie.
Odpowiedz
Popieram powyższy pomysł.


P.S.
ProtonVPN też jest "niekompatybilny" z nowym "dostafcom"...
Odpowiedz
Exclamation 
Hej,
Jak co roku... duża prośba.

Jaga pisała o opłacie za korzystanie z domenty ngt.pl i przyszedł ten czas.
Fakturę do opłacenia opiewa na kwotę 195,57 PLN.

Dlatego prośba o wplatę w miarę możliwości na moje osobne konto:
Piotr W.
mbank - 50 1140 2004 0000 3102 4573 1163
W tytule - NGT serwer

Oczywiście po opłaceniu przedstawię rozliczenie.
Dzięki!
Odpowiedz
Poszła cegiełka ode mnie, powinno dziś się zaksięgować.
Odpowiedz
Poszło parę zł
Odpowiedz
Bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty. Mamy to Smile
Wieczorem policzę ile jest w skarbonce na przyszłośćSmile
Odpowiedz
zdążyłem Smile
--
pozdrawiam Zbyszek
Odpowiedz
poszło - za namową Gapcia ;-)
Odpowiedz
Hejka,
Zebrane zostało 296.63 PLN - bardzo dziękuję!
Na serwer poszło - 195.57 PLN
Reszta zostanie na przyszłe koszty.

Dzięki!
Odpowiedz
Zastanawiam się, czy zainwestowanie w seo / pozycjonowanie / reklamy forum miało by sens? Mam wrażenie, że forum nie pojawia mi się zbyt często w wynikach Googla...
Odpowiedz
Bo znikomy na nim ruch...
Odpowiedz
Bo forum nie jest widoczne w sieci i koło się zamyka. Po to reklamy
Odpowiedz


Skocz do: