To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


kolejny zlot......a może kiedyś....kiedyś.... zagraniczny?
#21
A może Sosnowiec?
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.

Odpowiedz
#22
Dla mnie to zagranica 😂😂😂😂😂

Odpowiedz
#23
A może Słowenia? :) O zaletach mógłbym godzinami, ale wad nie sposób przemilczeć - dojazd trochę zajmuje a samolotami/pociągami albo długo albo nie tak tanio...
Ewentualnie jakieś południowe strony, gdzie lata Ryanair z Polski - ostatnio latam, do Hiszpanii i Włoch w takiej cenie jak z Warszawy do Krakowa pendolino...


[Obrazek: 9209-24-1.jpg]


[Obrazek: 9209-24-2.jpg]

Odpowiedz
#24
Nie musisz zachwalac, ja jadę samochodem tyle samo nad nasze morze.

Odpowiedz
#25
Spokojnie, przy odpowiedniej ilości chętnych wyczarterujemy busa albo inny transport i problemy logistyczne się rozwiążą. Zmieszczą się i plecaki i namioty i kegi.... tak sobie marzę.

Odpowiedz
#26
Podczas prezentacji skrzyplocz na ostatnim zloto-festiwalu o wizycie na Bornholmie nieśmiało padło stwierdzenie, czy dalibyśmy radę się skrzyknąć na rowery w większym gronie......

Dać się da to wiadomo ale czy uda się skrzyknąć. Na pewno będę dłubał w temacie. I służbowo (NGT) i prywatnie (rodzina)

Poniżej podaje bardzo szczegółowe trasy, które jak widać są do zrobienia w 2-3 dni i dłużej gdy się jedzie z dziećmi.

3 dni wokół Bornholmu (gotowy plan)
http://www.zyczpasja.pl/rowerem-dookola-wyspy-bornholm/

7 dni wokół Bornholmu (gotowy plan, rodzina 2+3)
https://tripswithkids.pl/tygodniowa-wypr...-bornholm/


Odpowiedz
#27
Plan jest dobry, ale ambitny. Może zaczniemy od zlotu rowerowego a'la bikepacking w PL?
-------------------------------------------
7 #7TRTP

Odpowiedz
#28
eee w Polsce nie wyjdzie:)

Jestem na tak

Odpowiedz
#29
Kiedyś przewijała się propozycja rowerowego na Jurze

Odpowiedz


Skocz do: