To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


41 zlot.CHATKA ROGACZ...i po zlocie......
Hej hej,
Startując na zlot w piątek ok 15-16 tej, będziemy mieli 2- na wciskam 3 miejsca w aucie z Wrocka, zapraszam chętnych ;)

Odpowiedz
Mam prośbę - jeżeli ktoś się wybiera, a nie ma go jeszcze na liście - proszę o uzupełnienie.
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.

Odpowiedz
Co do rzutnika- sprzęt takowy dotrze na zlot dzięki uprzejmości Botixa.
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.

Odpowiedz
Sklepik obok chatki jest (50m) ale kiedy i jak otwarty tego nie wiem.
Na Magurce oprócz schroniska funkcjonuje prywatny bar z kominkiem, grillem itp. w gospodarstwie trochę poniżej, przy żółtym szlaku. W weekend był czynny i było sporo ludzi, widać że się rozwijają :)

Odpowiedz
Jesli wszystkie plany wypala lacznie z wymiana silnika w aucie, to z checia bym zapadl z psiakiem w drodze na wystawe do UK ale to nic pewnego wiec nie zglaszam sie oficjalnie ;) Jesli jednak sie uda, to bede i tak mial namiot ze soba.

Odpowiedz
O to ja mam podobnie ;) w zasadzie staję na rzęsach aby być, ale szanse mizerne.
Jeżeli będę jechał zabiorę matę i śpiwór, jak będę miał możliwość również namiot lub wmontuję się do kogoś do namiotu ;)
---
Edytowany: 2017-02-17 19:33:40

Odpowiedz
Arek... no jo Cie prosza...nie fulej.

Jo tysz staja na rzynsach i jak Bóg do to przijada, no bliżyj niy bydzie... no chyba ze u nos za hołdzie...
-------------------------------------------
Bo wszystkie Ryśki do fajne chłopaki

Odpowiedz
to jeszcze ja...

Nie będzie mnie na pewno ;)

Nie mogło być tydzień później????

Dla tych zmotoryzowanych - przed wjazdem na drogę na Magurkę jest sobie znak B-1. Z jakimiśtam nie nie wnoszącymi tabliczkami.
Policja czasem nader aktywna wkleja mandaty 250/300 zlotych. Samochodu raczej nie odholują, aleć zawsze warto o tym wiedzieć. Jeżeli wyznaczycie JEDEN lokalny zlotowóz - można wystąpić osobiście do Komendanta Straży Gminnej w Wilkowicach o JEDNORAZOWE pozwolenie na wjazd na czas zlotu. Wydają nieodpłatnie. Jeszcze powinno się zdążyć.
Przy zjeździe pod Chatkę na Rogaczu sensownie nie ma gdzie zaparkować. Samochody warto zostawić nad przystankiem PKS/sklepem w Wilkowicach Górnych. Abo nad tamą - duży parking. Stamtąd 40 minut spaceru. Ja zostaw

W połowie Wilkowic jest tzw. Pawilon (blaszak - drogo) i Biedra - jak wszędzie :P
-------------------------------------------
dziś sam jestem dziadkiem...

Odpowiedz
Vit, mam pytanie - czy przystanek w Wilkowicach Górnych to ten?

http://www.wilkowice.pl/news/997-nowy-pr...ilkowicach

Odpowiedz
Tak to jest przystanek w Wilkowicach Górnych (ale nie taki nowy)
49°45'30.7''N 19°06'47.0''E
---
Edytowany: 2017-02-20 17:23:00

Odpowiedz
Na Przełęczy Przegibek jest duży parking na kilkadziesiąt samochodów. To co prawda nie jest najkrótsza droga do chatki, ale za to można rozruszać kości i coś zobaczyć.
Podchodziłem tamtędy latem na Czupel i mijałem schronisko na Magurce.
Można oczywiście iść do chatki bez odwiedzania schroniska - co kto lubi.
Trasa - https://mapa-turystyczna.pl/route/ym06
-------------------------------------------
Yatzek - nadworny tester NGT ;-)

Odpowiedz
Yatzek - co do przeł. Przegibek to beskidbike pisał, że nie radzi zostawiać tam na noc samochodu - a z racji, że jest ''miejscowy'' to raczej wie co mówi - patrz na str. 9 wątku. Nie ma tam również przystanku autobusowego.

Odpowiedz
No fakt - na noc to może być okazja dla amatorów cudzej własności... Ja mam takiego grzechotnika, że tylko złomiarze...
-------------------------------------------
Yatzek - nadworny tester NGT ;-)

Odpowiedz
W Wilkowicach Górnych obok przystanku jest jeszcze Żabka, dla tych co będą późno docierać ;)
Z parkowaniem i wjazdem ul. Harcerską chyba wszystko zostało powiedziane ;)

Odpowiedz
Nie będzie Warradów? Protestuję :P :D
-------------------------------------------
Cantoresowy brat najmłodszy

Odpowiedz
No niewybaczalne ale piramida to jednak duża rzecz.
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.

Odpowiedz
Dzięki Pit za czuwanie, miałem sam to zrobić, ale nie mogę się ogarnąć w pourlopowym szaleństwie.
Z wdzięczności obiecuję zabrać na zlot jakąś grę. Dostałem na urodziny Story Cubes w wersji Podróże, może dobrze wpisać się w klimat zlotowy :))

Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
Muszę kupić coś takiego lekkiego i małego do plecaka, na schroniskowe wieczory :-)
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.

Odpowiedz
braav i jego gry....


[Obrazek: 9072-235-1.jpg]

Odpowiedz
hmm... Monopoly wersja NGT:

1. Sklep odrzucił twoją reklamację tracisz 300zł
2. wpadłeś w niekontrolowany dupozjazd, rzucasz kostką jesze raz
3. rozkleiły ci się buty, tracisz kolejkę, wracasz do schroniska
...

Odpowiedz


Skocz do: