To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Najwyższe Szczyty Polskich Gór z NGT - FILM z akcji
karysek ok. Rudawiec ma zapas osobowy.
-------------------------------------------
z kom

Odpowiedz
tylko czupel nieobsadzony?

Odpowiedz
Jeśli ktoś ma numer telefonu Marty i mój, to poproszę o jakiegoś smsa ;)
-------------------------------------------
Człowiek nie jest taki, żeby nie wypił ;)

Odpowiedz
Numer przekazany :)

Odpowiedz
mathew na czupel jest bogus zapisany. Mam nadzieję ze sie wukuruje a jak nie to frakcja beskidzka musi go jakos ogarnąć w sensie czupel nie Bogusia:)
-------------------------------------------
z kom

Odpowiedz
Pozdrowienia z Sowich, odwiedziliśmy dziś Wielką Sowę, też już gotowa do zdobycia :-)

Czupel spokojnie do zrobienia że Skrzycznem, trzymam kciuki za frakcję beskidzką.

Odpowiedz
Ja mam potwierdzoną chęć wejścia na Babią w sobotę. Liczymy się jeśli nie złapiemy teamu podstawowego ?

Odpowiedz
My jutro z rana też kierujemy się pod nasz cel. Założymy bazę przed atakiem. A zaznaczam - nie mamy takiego wsparcia jak Waszmość Cantores 😂.

Odpowiedz
Niestety, szanowni nie dam rady :-(.
Zostawilbym płuca na szlaku.
Jest nadzieja, że Czupel zostanie, zdobyty przez forumowicza, który chciał iść ze mną, a nie dopisał się do listy.

Odpowiedz
Jeżeli Leśna przeżyje fakt niepoznania mojej skromnej osoby, to ogarnę tego Czupla. W końcu jaki problem zamiast w lewo, skręcę w prawo.

No i masz... Zgubiłbym się... W lewo mam skręcić! ;)
---
Edytowany: 2017-09-29 10:29:39

Odpowiedz
Piotrunio dzięki!!!!

Odpowiedz
@Pat wysłałem Ci wiadomość na mail z profilu.

Jbc to będziemy w okolicy od dzisiejszego wieczoru do soboty wieczorem a moze nawet do niedzieli. Powinno się udać spotkać. :)
-------------------------------------------
NGT na szczytach :)

Odpowiedz
Ponawiam pytanie. Czy jeśli Babią zdobędziemy 30.09 niezależnie od teamu zgłoszonego to liczymy się ? Tnz - z NGT jestem tylko ja.
Nie zgłaszałem się bom do końca nie wiedział, czy wyjazd dojdzie do skutku, ale od wczoraj mam dyspensę od Koleżanki Małżonki i chętnie bym się przyłączył.
---
Edytowany: 2017-09-29 12:49:03

Odpowiedz
Doczu tak tak tak!

Nie ma znaczenia o której godzinie będziesz i czy będziesz pierwszy czy drugi. Bez względu na ilość osobo-ekip wszyscy, którzy wejdą jutro są uczestnikami tej akcji bez względu czy się deklarowały wcześniej czy nie. I każdy znajdzie swoje 2 grosze w prezentacji, która powstanie z tego dnia.

także napieraj, a dla przypomnienia....

Na teraz mamy wszystkie szczyty obsadzone przynajmniej jedną osobą

Szczytowanie tuż tuż:
- akcja ma charakter czysto rekreacyjny,
- bez napinki, bez gonitwy na spokojnie - ma być bezpiecznie
- osoby chcące uczestniczyć w akcji uczestniczą w niej dobrowolnie i każdy jedzie na własną odpowiedzialność i własny koszt,
- zdobyłeś szczyt w sobotę? napisz na forum 2 zdania jaki to szczyt i jak było
- z akcji zdobywania szczytów każdy przesyła najlepsze 5-6 zdjęć+ 1 krótki filmik (mogą być linki do stron zewnętrznych gdzie trzymacie pliki) z sobą na adres zamówieniengt@gmail.com - niech to będą zdjęcia z pasją:) osobliwe z dnia szczytowania i pokazujące Was i zdobyty szczyt i wszystko co uznacie za warte pokazania z tego dnia,
- z tychże zdjęć i filmów z tego co pamiętam operator grendel (musi tę Kanadę odpokutować) zmajstruje z wrodzoną subtelnością prezentacje, która zostanie pokazana na najbliższym zlocie gdzie będzie dostępny prąd:)

Poleciał do Wszystkich (mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem) mail - już więcej gitary przed jutrem nie będę zawracał

Odpowiedz
To ja życzę wszystkim powodzenia!!!

Moje ciało nie może ale duch będzie z Wami :) Trzymam kciuki!
-------------------------------------------
Już niedługo, za chwil parę, będę lecieć w ... :)

Odpowiedz
Ja niestety nie będę przestrzegał punktu mówiącego o napieraniu bez napinki :)

Odpowiedz
Czuję się odpowiedzialny za mój szczyt.
Piotrunio stawiam przy najbliższym spotkaniu.
Duchem będę z Wami wszystkimi.

Odpowiedz
Żałuję że nie mogę dołączyć do akcji. Życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieję obejrzeć efekty całej akcji na zlocie za 3 tygodnie:-)

Odpowiedz
Boguś, będę napierał za dwóch!

Odpowiedz
bogus prawidłowa postawa! :)

a wlasnie! bedziesz forumowym koordynatorem tak mnie naszlo.....

Bedziesz uzupelnial na forum na bieżąco w miarę mozliwosci listę kto gdzie wlazl bo ja po szczytowaniu o wschodzie slonca mam potem dzien dla corki harcerki i jej druzyny

hm?
-------------------------------------------
z kom

Odpowiedz


Skocz do: