To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Idealne schronisko & rozmowy schroniskowe
Myślę, że dużo w tym co piszesz racji. Wszystko zależy od okoliczności i postawy obu stron. Myślę też, że internet jest tak samo dobrym narzędziem do wyrażania krytyki jak i do zbierania informacji. Jadąc do Rytra, gdy Pim podał mi miejsce noclegu, sprawdziłem co to za obiekt. Szybko znalazłem info, że bufet jest czynny do 20:00 i gdy będę na miejscu raczej nie zjem już posiłku w zajeździe, w którym śpimy.
Jeśli ktoś ewidentnie chce mnie orżnąć, jak ciebie na wyciągu, to też się wkurzam. Ale nie lubię u ludzi gdy nie potrafią się dostosować do zasad panujących w jakimś miejscu. Zwłaszcza, że te zasady nie są jakąś tajemnicą i można je sprawdzić tak w sieci jak i na miejscu w schronisku. Tym bardziej nie rozumiem gdy ktoś próbuje się jeszcze mścić poprzez krytykę w sieci. A te osoby, wnosząc z tonu rozmowy, tak chciały postąpić.
Bardzo mnie przekonuje to co napisał Mc Tofik. Podoba mi się pomysł oceny mającej na celu poprawę standardów i warunków pracy obsługi, a nie tylko kanalizacji frustracji klienta.

Moje poglądy po części wynikają z pracy jaką wykonuje. Pracuje z ludźmi. I mimo, że sam nie mam większych problemów ze współpracą z klientami, to często widzę jak na moje koleżanki w rejestracji niesłusznie wylewają się wiadra pomyj. Częściowo to wina NFZ a częściowo problemy pacjentów z dostosowaniem się do zasad, których ani my ani oni nie ustalili, ale trzymać się ich trzeba...
-------------------------------------------
http://dasieda.blogspot.com/

Odpowiedz
Ja jestem z tych, którzy dają gwiazdki Google.
Razem ze zdjęciami i opisami.
Np w Zyndranowej przesztrzegałem przed sąsiadka która robi rekonesans w wiacie nad ranem i zwija sobie trunki, które tam nieopatrznie zostawicie 😎.
Także staram się zawsze opisać dlaczego taka a nie inna decyzja.

Odpowiedz
''Bacówka/ Schronisko Jaworzec

Kochani, w tym trudnym momencie zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Zanim znów spotkamy się w Bacówce, upłynie zapewne jeszcze trochę czasu i aby ten czas przetrwać, przygotowaliśmy „Cegiełki”, z pomocą których mamy nadzieję „dopiąć” kolejny miesiąc. Cegiełka kosztuje 10 zł i otrzymacie ją e-mailem po dokonaniu przelewu. Dziś jest dowodem wsparcia z Waszej strony, ale w przyszłości, kiedy znów otworzymy się dla Was, będzie obniżała cenę wszystkiego, co mamy w ofercie. Jeśli zarezerwujecie nocleg – będzie tańszy o Cegiełkę, jeśli postanowicie u nas zjeść lub napić się – zapłacicie mniej o wartość Cegiełki, podobnie jeśli kupicie koszulkę jaworcową, itd. Ilość Cegiełek jest nieograniczona. Wasze wsparcie będzie dla nas nieocenione.

Przelew koniecznie z dopiskiem „Cegiełka”
Capabilities Sp. z o.o. (Bacówka PTTK Jaworzec)
PKO BP o/Kraków 93 1020 2906 0000 1702 0375 0908

Potwierdzenie przelewu prześlijcie na adres: jaworzeccisna@gmail.com
w wiadomości zwrotnej odeślemy Cegiełkę.|''

Fajna inicjatywa :)...skoro na stolik z logiem ngt żem się dołożył to i na cegiełkę można :)

Odpowiedz
Janiemogę! ;-)
Jaworzec wypuszcza ...obligacje! Jak się zamówi później piwo, to obligacje będą oprocentowane! :)

Czemu nie... :)
-------------------------------------------
Yatzek - nadworny tester NGT ;-)

Odpowiedz
Pomysł jak najbardziej OK, tylko co na to hieny skarbowe.

Odpowiedz
Schroniska górskie a pandemia

https://m.youtube.com/watch?feature=shar...eMHmcUQyUI

Odpowiedz
Dobre schronisko to zdecydowanie:

- drewniany, prosty wystrój wnętrza
- ciepłe, pyszne obiady
- piwko
- gry planszowe
- czystość
- dostęp do wrzątku
- gitara i śpiewy
- mili gospodarze, którzy zawsze zagadają
- zwierzęta
[podpis wycięty przez Administratora]
Odpowiedz
(06-02-2021, 14:50)annka55 napisał(a): Dobre schronisko to zdecydowanie:

- drewniany, prosty wystrój wnętrza
- ciepłe, pyszne obiady
- piwko
- gry planszowe
- czystość
- dostęp do wrzątku
- gitara i śpiewy
- mili gospodarze, którzy zawsze zagadają
- zwierzęta

+ tania gleba zawsze (nawet przy wolnych łóżkach),
+ przyjmujące zawsze, nawet przy komplecie (nie stawaj tutaj - a gdzie? - obok! - AAA!) :-)
+ działająca cisza nocna (niektórzy wędrują i nie imprezują, więc chcą pospać)
+ WiFi mile widziane - w górach z zasięgiem różnie (ale i bez tego da się żyć)
+ kuchnia turystyczna
+ gniazdka USB
Yatzek - nadworny tester NGT ;-)
Odpowiedz
w warunkach ostatniego roku to dodam:

+ otwarta toaleta, szczególnie jeśli za stosowne uznali otworzyć bufet

Serdecznie nie pozdrawiam Schroniska na Hali Krupowej w tej kwestii. Oby Wam ktoś mandat dowalił za obsrany dzięki tej polityce las.
Odpowiedz


Skocz do: