To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian
Co robić? Jeżeli ''recenzja'' ma jasno ujęty czas używania/ częstotliwość, to puścić. Przeciętny czytelnik ogarnie, a ci nieprzeciętni nie dadzą rady nawet po roku użytkowania.
Myślę o takich recenzjach, które są trwającymi sprawozdaniami z użytkowania - od rozpakowania, do nadal. Bowiem, jak już pisałem najważniejsze jest (dla czytelnika) jasne określenie jakiego etapu użytkowania dotyczy bieżąca opinia. A nie finalny produkt - używałem sezon/rok i takie mam wnioski (chociaż w ''płynących'' relacjach takie konkluzje również powstaną). To przecież nie jest rzadkość, sam takie sprawozdanie robiłem z używania butów Keen. W wątku pod moimi sprawozdaniami etapowymi były uzupełnienia innych użytkowników tych butów.
Tylko na NGT specyfika silnika forum może takie płynące relacje utrudnić.

Odpowiedz
Drodzy forumowicze - rzucam luźny temat do dyskusji:

Otóż, NGT od zawsze zajmował się tematyką górsko - survivalową. Jak zapatrujecie się na pomysł rozszerzenia recenzji sprzętów na inne sporty (żeglarstwo, biegi trailowe)?

Odpowiedz
Maślan, ale takie recki są. znaczy jest sprzęt rowerowy, biegowy, wojskowy etc. ale są to recenzje odzieży używanej do tych sportów. na próżno szukać recenzji roweru (chyba...).

Odpowiedz
I drobnego AGD, spod znaku ''tajnego sponsora'' Jana N. :D

Odpowiedz


Skocz do: