To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


38 zlot - Karkonosze, Łabski Szczyt....i po zlocie
Ok, ale do Wrocławia mogę się zabrać?
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tu dla przyjemności!

Odpowiedz
Ja będę jechał w piątek koło południa na Zlot z Wrocka i dwa miejsca będę miał. Wracam albo późnym popołudniem w niedziele albo w poniedziałek. Jeśli w niedzielę to też dwa miejsca będą.

Odpowiedz
auto z Kielc jedzie prawdopodobnie w piątek, prawdopodobnie przez Kraków, Katowice i dalej https://goo.gl/maps/Pdt1LmxkKvR2
jak by się ktoś chciał dołączyć to piszcie na maila z profilu
-------------------------------------------
botx

Odpowiedz
botx bedziemy w kontakcie. Możliwe że admina i jego kartonik od montano zawiniesz. Dam znać

Odpowiedz
Mi zaś nie w termin :(

Odpowiedz
Nie wiem jak będzie z pogodą i jak będą się kształtowały morale załogi w sobotę, ale wybrałbym się na naleśniki z sosem czosnkowym do Odrodzenia, bo są niezłe.
-------------------------------------------
I speak fluent sarcasm.

Odpowiedz
Pit dobrze gada. Pomysl na wypad z baru jest w sobote. Powrot przez martinova boude i zrodlo Łaby
-------------------------------------------
Z kom

Odpowiedz
Ja mam nieprzemożoną chęć na czeskie Velke Pivo. Gdzie to dostanę, jest mniej ważne - byleby w zacnym towarzystwie (na co się zanosi, z czego jestem bardzo zadowolony) :D
-------------------------------------------
Cantoresowy brat najmłodszy

Odpowiedz
Dokładnie za tydzień zlot.
Wegańskie menu czas obmyślać :)
-------------------------------------------
Turbo Krasnal - Santiago de Compostela w maju

Odpowiedz
wódka z ziemniaków..
-------------------------------------------
i dżem ze świni..

Odpowiedz
a tam jedzenie i napitki. chcę zobaczyć zdjęcie grupowe z pajęczymi kominami i heliumem :)

Odpowiedz
Bart, a kiedy Ty byłeś na zlocie?
-------------------------------------------
Turbo Krasnal - Santiago de Compostela w maju

Odpowiedz
w Karkonoszach to chyba w 2011 albo 2010 i to był piękny zlot ;-)
a tak w ogóle to 2012 na feście i X-leciu.
ale mam wielkie ciśnienie na ten zlot. obecność zależy od jednego, małego, drobnego szczegółu. nie do końca zależnego ode mnie.

Odpowiedz
wytłumacz temu ''szczególikowi''a jak się nie da wytłumaczyć, to przekup, a jak to tez sie nie uda, to zapakuj go w plecak i zabierz ze sobą.
:)
powodzenia i do zobaczenia
-------------------------------------------
Turbo Krasnal - Santiago de Compostela w maju

Odpowiedz
och, to nie taki szczególik :)
ale dzięki i powodzenia i do zobaczenia

Odpowiedz
przecież i my nie jedziemy tam dla przyjemności :)
-------------------------------------------
botx

Odpowiedz
Jak ktoś chce z nami w niedzielę iść na Śnieżkę i zejść do Karpacza, to będzie okazja. Tylko ruszamy skoro świt (a przed zlotem zawadzimy o Izery).
---
Edytowany: 2016-02-12 13:48:20
-------------------------------------------
I speak fluent sarcasm.

Odpowiedz
trutenka
oczywiście, że możesz zabrać się z nami do Wrocławia

Odpowiedz
Dzięki Radek :)
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tu dla przyjemności!

Odpowiedz
Czy byliśmy już kiedyś w Andrzejówce ze zlotem?

Na zlocie startuje kolejny test. Tak test. Z uczestników zlotu zostanie wybranych parę osób które coś oblecą na NGT. Będę sprawdzał kto przyjechał w co bardziej dziurawych i lichych skarpetach.

Admin osobiście po przetestowaniu nalewek wybierze .... testera

No i w związku z tym jest potrzeba odebrania tego czegoś od Stygusia z Warszawy. Kto by dał radę?

Odpowiedz


Skocz do: