To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki
#61
@Piotrunio masz racje z tym bałaganem. Do worka ''podejsciówka'' wrzuca sie wszystko od butów trekkingowych po prawie wspinaczkowe. Np Scarpa Zodiac i Gecko mieszczą sie w tym worku a sa to diametralnie różne buty. Tak wiec sam termin ''podejściówka'' jest mocno nieprecyzyjny.

Odpowiedz
#62
nic innego jak marketing. słowo podejściówki brzmi profesjonalnie i się dobrze sprzedaje. stąd ten bałagan.
---
Edytowany: 2016-09-20 12:59:55

Odpowiedz
#63
Brzmi profesjonalnie i wprowadza nową ''jakość''.
Od tej pory żaden szanujący się onanista innych nie kupi, bo by sobie lud turystyczny mógł pomyśleć, że on nieumiejętny.

Odpowiedz
#64
Ja moje zamberlany kupiłem w dziale niskie buty turystyczne.
Gdzie popełniłem błąd ,jak żyć ? od wiosny popylam w niskich,a mogli je nazwać podejściowe ;)
-------------------------------------------


Odpowiedz
#65
Wybrałem Scarpa Zodiac :) Podeszwa jak Dragontaile MNT, dla mnie mniej krzykliwe ;) i dla mojej wąskiej stopy idealne dopasowanie. Trzeba tylko je teraz sprawdzić w boju, czy w końcu będzie bardziej komfortowo. Dzięki i pozdrawiam

Odpowiedz
#66
Może ktoś coś więcej powiedzieć o Scarpie Zodiac? Zastanawiam się, czy wybrać Zodiaca, czy jednak Zen Pro.
-------------------------------------------
Dominik

Odpowiedz
#67
Wszytko zależy co chcesz wiedzieć, a szczególnie zdecydować do czego ma być but przeznaczony. Zodiac jest szdecydowanie sztywniejszy jak Zen Pro. I jest zdecydowanie na wąską stopę. Dla mnie Zodiac jest jak Dragontail MNT.

Odpowiedz
#68
Cześć, jadę do Kolumbii, trochę spacerów po górskich ścieżkach, trochę miasta. U nas zawsze po górach chodziłem w wysokich Trezeta cyclone, no ale do Kolumbii nie ma szans.. zależy mi tez na uniwersalności w takiej podróży. Nie chcę wydać dużo. Nieźle wyglądają te na taki wypad: http://www.decathlon.pl/buty-turystyczne...39220.html #v760167

jakieś opinie, sugestie, alternatywy? ;)
---
Edytowany: 2016-10-09 23:34:41
-------------------------------------------
Michał

Odpowiedz
#69
@niet

W podobnej cenie można kupić jakieś salomony.

Odpowiedz
#70
A gdzie w tej Kolumbii? Bo tam jest różnie. W mieście ciepło a na górskich szlakach już bywa różnie. Ostatnio dość często pada :)

Odpowiedz
#71
marcinink polecisz coś?

Karkonosz: gdzie mnie poniesie, jadę w grudniu, pora deszczowa powinna się skończyć, cele na miejscu będą obierane, ale to wyjazd raczej spacerowy nie wyczynowy. Jak nie będzie pogody to nikogo na łażenie po górach nie namówię i skończy się na spacerowaniu po okolicach Bogoty (do kolejki) i Salento. Potem przenosimy się na północ i tam już będzie raczej płasko, ale łażenia będzie sporo.
-------------------------------------------
niet

Odpowiedz
#72
ja używałem z takich butów merrelle moag gtx z zadowoleniem.
niezłe są również moaby bez gtx0nie przemakają od kilku kropel)
na letnie gorco-sudeto-beskigy ok.
a wczoraj z bólem kupiłem s9o0bie meindle( sama skóra)
i czekam na wyjazd w sudety
-------------------------------------------
kostia

Odpowiedz
#73
tylko nie wiem-bo istotnie wygodne jak kapcie(a doświadczenie z butami bez błony mam dawne-himalaje,impregnowane woskiem i parafiną w piekarniku) .
zatem nie wiem,czy natłuszczać je przed wyjściem( podobno natłuszczone) czy po kilku zmoknięciach.
co do peakfreaków-bo ktoś pytał-miły bucik
-------------------------------------------
kostia

Odpowiedz
#74
Hej,

miał ktoś Zamberlan Intrepid RR? Bo własnie kupiłem ;) Nie ma o nich żadnych opinii...

Odpowiedz
#75
no to jak ponosisz napisz pierwszą :)
-------------------------------------------
m

Odpowiedz
#76
Witam

Słuchajcie który lepszy model. Potrzebuję jakiś model na dolinki itp.
Na jakieś bardziej wymagające trasy mam Salewy Trainer.

Adidas Terrex Swift Solo ( 250 zł )

https://www.sklepmartes.pl/mezczyzna/149...solo-aq529 6-adidas.html#/rozmiar-46/pe-men/kolor-aq5296

czy

Adidas Terrex Solo ? ( 360 zł )
http://www.adidas.pl/buty-terrex-solo-shoes/BB5562.html

W sklepie sprzedawca twierdzi, że podeszwa w Solo jest lepsza (Sthelath )
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#77
Lepsza, tylko do czego? Na dolinki lepszy będzie wygodny but z dobra amortyzacją. Jak but ma podeszwę Stealth to moim zdaniem jest do technicznych podejść i łatwej wspinaczki. To moje domniemanie bo nie znam tych modeli.

Odpowiedz
#78
Nieaktualne. Kupiłem przypadkowo zupełnie inny but
-------------------------------------------
Zygi

Odpowiedz
#79
@Zygal a jaki jeśli można wiedzieć?

Odpowiedz
#80
Salewa Wildfire ( według mnie była okazja )
-------------------------------------------
Zygi

Odpowiedz


Skocz do: