To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


XXVII zlot NGT - 22-23.09.12 GORC KAMIENICKI
Zaraz wyjeżdżam - urlop, o ile nic nie stanie na przeszkodzie to w locie będę na Zlocie, więc już nie zmieniajcie miejsca spotkania na np. Bieszczady, bo będę musiał zbytnio zmodyfikować plany.


Do zobaczenia na szlaku.

Odpowiedz
Pit - jak złapiesz trochę neta to podrzuć mi swój nr fona.Zdzwonimy się w czwartek, żeby się styknąć na szlaku w piątek z rańca.
-------------------------------------------
Nie ma dublera dla sapera

Odpowiedz
@carlosmuz
Na liście jest 17 osób. min. 3 w namiotach, więc miejsca do spania coś będzie, nawet żeby spać na stojąco.

Co do kluczy, itp. to jak sprawa wygląda?
-------------------------------------------
7

Odpowiedz
Kto sie wybiera z KRK w sobote rano (nawet skoro świt) i ma np. wolne miejsce w aucie, moge być wpoł -nieprzytomna po piatkowej kolacji biznesowej ale dam rade:)
---
Edytowany: 2012-09-17 14:22:15
-------------------------------------------
Turbo Krasnal jedzie na zlot

Odpowiedz
Ja się niestety wypisuję, opanowało mnie weekendowe zakładanie instalacji elektrycznej.
-------------------------------------------
Ja nie jadę na zlot ;/

Odpowiedz
Mathew to gałgan z ciebie. Co do kluczy nie ma problemu. Dostałem info, że bacówka nie jest zamknięta

Odpowiedz
Wyjazd w piątek ok 15-16 z Krakowa. Mamy wolne miejsce w samochodzie.
Pewnie auto porzucimy w Rzekach.

Bierzemy namiot.

Odpowiedz
Tadzik wstępnie bym się pisał, jeśli o 16:00

Odpowiedz
Ja niestety odpadam... lekarz zabronił, bawcie sie grzecznie!

Odpowiedz
czyżby miało padać? http://www.accuweather.com/pl/pl/ochotni...her/268374
-------------------------------------------
botx

Odpowiedz
Proponuję - jeśli nocleg w starej bacówce GORC.PL - zrzucić się po 5-10 zł i wpłacić na Fundusz Bacówki. Szczegóły na stronie.

Aha, wezmę oczywiście waciaka (Kedar).
---
Edytowany: 2012-09-18 11:03:57

Odpowiedz
Botx, prawdopodobienstwo deszczu to jeszcze nie deszcz :-)
Ys@, ja bede wyruszac z Wawy kolo 20, wiec w Krakowie bede kolo polnocy. Jesli chcesz, moge Cie zgarnac po tej biznesowej kolacji.

Odpowiedz
Bardziej bym się martwił, że w nocy będzie koło 0st. i może być już szron :)
-------------------------------------------
7

Odpowiedz
Bleys, brzmi super, tylko nie wiem czy ta kolacja skonczy sie do połnocy. Z drugiej strony w takim stanie wdrapywać sie na górę to wyzwanie nie lada:) Postaram sie ustalić szczegóły a numer tel za chwile wysle Ci na maila i bedziemy w kontakcie.
-------------------------------------------
Turbo Krasnal ma ciężki % tydzień

Odpowiedz
Patrząc na mapę to całkiem blisko jest Łącko.A jak wiadomo w Łącku od dawien dawna ze świeżych owoców produkują napoje rozgrzewająco-rozweselające.
-------------------------------------------
Nie ma dublera dla sapera

Odpowiedz
Poczytałem dopiero teraz parę postów wstecz, więc tak na podsumowanie dla mniej zorientowanych
-Zlot w bacówce na Gorc-u Kamienickim www.gorc.pl (tej starej)
-Co do miejsc noclegowych tak jak pisał Lex mozna i upchać 30 osób, damy radę, namioty można rozbijać bez problemu
-Gospodarze poinformowani, bacówka otwarta więc nie ma problemu z kluczami
-Co do aktu wdzięczności z naszej strony możemy pogadać juz na miejscu, bo to raptem za parę dni

Nie wiem jak tam z pogodą i takie tam, bo pomyślałem, że jakby dało radę można by zrobić jakieś ognisko, to dla tych którzy zastanawiają się czy brać konserwy czy wurst tudzież pół świniaka

Odpowiedz
Jakby co wezmę siekierkę, ognisko jak najbardziej, jak nie będzie padać oczywiście. Nie zapomnijcie o: napojach rozgrzewająco-rozweselających :-)

Odpowiedz
i ziemniaczki/kartofle/pyry z ogniska ... mniammm
się zawezme i ze 2 kg przyniosę jak kręgosłup pozwoli.

Ponawiam pytanie, kto rano w sobote wyrusza z KRK, może byc nawet autobus byleby nie błądzić samej.
-------------------------------------------
pada we Wrocku

Odpowiedz
Brać świece? Bo z prądem to chyba jest różnie?

Odpowiedz
Czołówki wystarczą, prądu oczywiście nie ma :-) Ale świeczki fajny klimat robią! Weź!

Odpowiedz


Skocz do: