To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.

Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji!
Szukam czegoś na stałe Wink
Odpowiedz
Do sprzedania mam dwie nowe kurtki:
1. The North Face Flight FUTURELIGHT czarna rozmiar M - cena 600 zł do rozsądnej negocjacji
2. The North Face Flight FUTURELIGHT niebieska rozmiar S - cena 600 zł do rozsądnej negocjacji
Jeśli ktoś jest zainteresowany to priv, albo email.
Odpowiedz
(26-01-2021, 12:42)traszan napisał(a): Szukam plecaka Osprey Aether 70 rozmiar L kolor zielony. Może ktoś chciałby się pozbyć?

Hej, mam Argona 70 w tym kolorze, który (plecak, nie kolor) szuka nowego właściciela. Jakby co.
Odpowiedz
(22-02-2021, 18:32)Mudra napisał(a):
(26-01-2021, 12:42)traszan napisał(a): Szukam plecaka Osprey Aether 70 rozmiar L kolor zielony. Może ktoś chciałby się pozbyć?

Hej, mam Argona 70 w tym kolorze, który (plecak, nie kolor) szuka nowego właściciela. Jakby co.

Już zdążyłem nabyć drogą kupna Aethera, ale... mam kolegów którzy może by chcieli. Ile sobie życzysz za plecak?
Odpowiedz
(23-02-2021, 09:15)traszan napisał(a):
(22-02-2021, 18:32)Mudra napisał(a):

Już zdążyłem nabyć drogą kupna Aethera, ale... mam kolegów którzy może by chcieli. Ile sobie życzysz za plecak?

Hmm...480pln chciałbym wziąć za niego.
Do obejrzenia/przymierzenia w Łodzi
Odpowiedz
Sprzedam kurtkę Black Diamond Liquid Point GTX M czarną.
Kurtka używana, w stanie bardzo dobrym, żadnych uszkodzeń membrany/przetarć/zabrudzeń.
Cena: 500 zł
..jeśli można gdzieś pójść, to ja tam pójdę..
Odpowiedz
Ponawiam
Wietrzenie juniorszafy
Sprzedam
1.Softshel dziecięcy Decathlon + docieplacz, kolor ,,zielona żabka", opisany jako 10 lat.
Długość zamków: 56 cm soft, 51 ocieplacz, dł. rękawa od pachy 45/40 cm, szerokość 41 cm.
Założone nie więcej niż 10 razy (docieplacz może z raz... albo wcale). Zamki YKK, otwór na kciuk w sofcie. Nie piorę bo straci DWR, jest czysty, w zasadzie nówka. Docieplacz można nosić jako samodzielny serdak.
Cena kompletu 80 zł + koszty przesyłki (dowożę do Warszawy).
2. Kurtka przeciwdeszczowa z lekkim ociepleniem Tribord opisana jako 10  lat, tkanina zewnętrzna Poliamid, podszewka i ocieplenie Poliester, kolor błękit. Stosunkowo lekka, idealna na obecny okres. Założona pewnie z 5 razy dosłownie do kościoła. Nie prana bo nie usyfiona (DWR ,,fabryczny"). Długość zamka YKK 57 cm, rękawy 40 cm, szerokość 46 cm.
Cena 50 zł + przesyłka.
3. Waciak-biodrówka w ponownie modnym kroju ,,lata 80siąte", opisany jako 12 lat, używany. Długość zamka YKK 54 cm, dł. rękawa od pachy 40 cm, szerokość 52 cm. Kurtka używana, puchate ocieplenie Poliestrowe, ściągacze gumowe w rękawach i na biodrach.Kolor czerwień z ripstopową kratką, podszewka czarna, kołnierz wnętrze micropolarek czarny, kieszenie boczne ocieplone także micropolarkiem.
Kupiona dla syna na obóz zimowy - nie użył - trafiła do szafy...
Córka używała podczas zajęć WF na lodowisku oraz górka-sanki. Była bardzo zadowolona, bo nie krępowała jej ruchów a brak kaptura stanowił ,,atut" na lodzie (obowiązkowy kask). Nie jest usyfiona ale jak ktoś się zdecyduje to wkładam do pralki.
Cena 40 zł + wysyłka bo waciak także w Poliamidowym obiciu.

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
Oddam w dobre ręce płachtę biwakową Fiord Nansen Lenvik https://fjordnansen.pl/katalog/plachta-biwakowa-lenvik/
Ciężka (450 g, a nie jak pisze producent 400), nieoddychająca, kilkuletnia, bez uszkodzeń, użyta może 3 razy głównie ze względu na wagę. Jak ktoś chętny, to wystarczy załatwić przesyłkę przez paczkomat (żeby się nie bawić w zwrot kosztów przesyłki).
Odpowiedz
Chętnie przyjmę jeżeli jest aktualne.
Odpowiedz
(22-03-2021, 23:12)traszan napisał(a): Chętnie przyjmę jeżeli jest aktualne.

No to już do Ciebie piszę :-)
Odpowiedz
Skrzyplocz może wystaw tego trapa na olx... Ty nic nie zapłacisz a Traszan będzie miał wysyłkę za 1zł (np do paczkomatu). Promocja na przesyłki olx trwa do 26 marca
Odpowiedz
(23-03-2021, 10:50)POKRZYWA napisał(a): Skrzyplocz może wystaw tego trapa na olx... Ty nic nie zapłacisz a Traszan będzie miał wysyłkę za 1zł (np do paczkomatu). Promocja na przesyłki olx trwa do 26 marca

Za późno, już poszło, trzeba jednak regularnie zaglądać na ngt.
Odpowiedz
koszula Arcteryx Skyline LS rozmiar S (realnie M slim) używana, stan bardzo dobry: 220 zł
pokrowiec na plecak McKinley 40-60L nowy: 30 zł
pokrowiec na plecak Naturehike 20-30L niemal nowy, stan idealny: 20 zł
[Obrazek: image;s=1000x700]

Załączone pliki Obrazki

..jeśli można gdzieś pójść, to ja tam pójdę..
Odpowiedz

Skocz do: