To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Znaleziono/Zgubiono
#61
Botx nóż leżał na oknie w jadalni - ale nikt go chyba nie zabrał... podobnie jak mój metalowy kubek został w Schronie... ku uciesze turystycznej braci :D Taka karma :)
-------------------------------------------
Cantoresowy brat najmłodszy

Odpowiedz
#62
Botx, w niedzielę rano widzieliśmy duży nóż z drewnianą rączką na stole w jadalni. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że to na pewno nie jest nóż kogoś z nas, bo kto by taki duży nóż ze sobą zabierał... ;)
Kupisz żonie nową bluzę z logo NGT i wybaczy ;)

Odpowiedz
#63
może ktoś z forumowej braci będzie w najbliższym czasie i zabierze nasze graty
-------------------------------------------
botx

Odpowiedz
#64
Nóż poszedł do depozytu do pani za ladą.
Ps. @botx, jak Ty go nosisz? 😱

Odpowiedz
#65
''na pewno nie jest nóż kogoś z nas, bo kto by taki duży nóż ze sobą zabierał''

:-DDDDDD

raz widziałem większy u Arucarda :)
-------------------------------------------
I speak fluent sarcasm.

Odpowiedz
#66
Zgubilem w niedziele jeden but trekkingowy!
Alpinus Magnum - cały czarny, skóra licowa, wysoki, rozm. 43.

Możliwe miejsca to trasa narciarska z Hali Kondratowej do kuźnic (częściowo nartostradą), albo przy rondzie JPII w Zakopcu. Innej opcji nie ma, chyba że przemieścił się z pomocą osób/zwierząt trzecich ;)

Jakby ktoś poruszal się w tamtym rejonie proszę o zwiększoną czujność :)
-------------------------------------------
Klapek trekkingowy :)

Odpowiedz
#67
Znalezione.

Posty do usunięcia :)
---
Edytowany: 2016-03-07 14:33:42


[Obrazek: 6968-87-1.jpg]

Odpowiedz
#68
Nifir
2016-04-17 21:01:19
178.215.199.8
nr 1
głosów 0

Hej, nie wiem na ile ktoś tu się wspina, ale zapytać chyba nie zaszkodzi.

Dziś znalazłem w Słonecznych Skałach (skały niedaleko Jerzmanowic) multitoola leżącego w trawie. Po stanie podejrzewam, że został zgubiony niedawno. Pytałem tamtejszych wspinaczy i nikt się nie przyznał.

Jeżeli ktoś z was zgubił taki scyzoryk/nóż (pod wyszukiwarkę :P) to czekam na kontakt. nifir6 (at) gmail.com
-------------------------------------------
przeniesiione przez admina

Odpowiedz
#69
W dniu dzisiejszym tj. 22.06.2016r moja żonka w Wąwozie Homole około 40 minut od budki biletowej na środku szlaku pozostawiła prawie nowe wkładki ortopedyczne w ciemno grafitowym kolorze. Jakby ktoś coś proszę o info na priv. Odwdzięczę się finansowo (50 zł). Dla obcej osoby są kompletnie nieprzydatne, gdyż były profilowane pod jej stopy.

Odpowiedz
#70
Cortes, jeśli masz jeszcze bilety, to może podany jest na nich jakiś numer telefonu? Wtedy dzwonisz i prosisz żeby jutro poprosili kilku turystów o patrzenie pod nogi we wskazanym miejscu :)

Odpowiedz
#71
Bilety wyrzucone, ale jutro mam zamiar przedzwonić do sekretariatu Pienińskiego Parku Narodowego i może zdobędę nr tel. do pani od biletów choć pewnie szanse marne na odzyskanie zguby.

Odpowiedz
#72
W sobotę 22.08. znalazłem na Myślenickich Turniach dość solidne etui na okulary. W środku są soczewki (chyba, bo nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem). Oddam właścicielowi.

Odpowiedz
#73
Hej
w sobotę, najprawdopodobniej podczas podjazdu/zjazdu ścieżką przez kosówki pod szczytem Pilska/Pięciu Kopców zgubiłem licznik rowerowy Vetta 100A. A nuż komuś tu zaglądającemu rzuci/rzucił się w oczy.

Odpowiedz
#74
''ZNALEZIONO - kask wspinaczkowy i kamerę sportową
27.08. 2016 ok. godziny 11:45 nad Czarnym Stawem Gąsienicowym znalazłem kask wspinaczkowy z przyczepioną do niego kamerą sportową.
Sprzęt ze względu na kierunek mojej wyprawy został zaniesiony do recepcji w Schronisku Górskim w Dolinie Pięciu Stawów Polskich.
------> Obsługa Schroniska prosi, żeby właściciel zgłosił się do nich osobiście w celu rozpoznania sprzętu i odebrania go.
Z tego też względu nie zamieszczam zdjęcia oraz nie podaję publicznie marki kasku oraz kamery.''

Info z fejsbukowej grupy.

Odpowiedz
#75
W ostatni piatek, tj 26.08.2016 czarny polar z suwakiem The North Face, damski, rozmiar XS badz S, zostal zgubiony najprawdopodobniej w okolicy Batyzowieckiego Stawu. Jakby ktos znalazl poprosze o info.

Odpowiedz
#76
Cześć
Zostawiłam wczoraj w schronisku na Skrzycznym termiczną bluzę rowerową. Gdyby ktoś był i przy okazji mógł ją dla mnie odebrać i przywieźć gdzieś bliżej Katowic, byłabym bardzo wdzięczna. Bluza jest czarna z pomarańczowymi elementami przy kolnierzyku, który jest rozpinany.
Wszystkim chętnym do pomocy z góry dziękuję!
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#77
Zadzwoń do schroniska, jeżeli jeszcze jest to przechowają. W następną niedzielę będę, odbiorę oddam. Po województwie śląskim jeżdżę codziennie.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#78
Zgubiłem dzis (15 czerwca) koło godziny 15:30 na szlaku morskie oko - szpiglasowa przelecz, pomiędzy mokiem a odejściem na wrota, czerwoną kurtkę thermoball The north face wraz z portfelem, dokumentami i karta i pieniedzmi. Wróciłem się po jakis 20 minutach i nie bylo więc ktoś zabrał może ktoś uczciwy znalazł.

Odpowiedz
#79
Hej, milion lat nie pisałam na forum, ale dziś się wskrzeszam - bo udało mi się zgubić w poniedziałek 3 lipca bluzę Montano NGT, z tej pierwszej akcji. Damska rozmiar S. Mogłam ją wytrzepać z plecaka albo w centrum Szczawnicy pod Palenicą (przy przystanku busów) albo w Krakowie przystanek Cracovia.

Aktywnie jej szukam cały czas, ale ponieważ to jest charakterystyczny ciuch, może wam się gdzieś rzuci w oczy. Będę wdzięczna za kontakt.

Odpowiedz
#80
600 km od domu w woj pomorskim. Las....sciezka......a na niej przed chwilą znaleziony BUFF NGT!!!

wiem jak to brzmi ale tak samo zareagowalem. Tą ścieżką podążamy 1 raz w tym roku...

Czy ktoś się wloczy po nadmorskich lasach w okolicach Lubiatowa/Kopalina?
---
Edytowany: 2017-07-14 11:59:48
-------------------------------------------
z kom

Odpowiedz


Skocz do: