To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Znaleziono/Zgubiono
#41
Hmm, jesteś skłonny potwierdzić ten plan? :] Sęk w tym, że babka ze schroniska mowiła, żebym dął znać do wieczora, bo oni tam kończą robotę 16.11 i się rozjeżdżają. A ręcznik był fajny, więc mi na nim zależy :d

Odpowiedz
#42
Odpowiedz poszła na maila :)

Odpowiedz
#43
Znalazłem 10.11 rękawiczkę rowerową w Beskidzie Małym, jakby ktoś szukał takowej to pisać na mail w profilu.

Odpowiedz
#44
W grupie 'Tatromaniak' na fejsbuku ktoś pisze, że 14.12 w Tatrach znalazł raki.. osobę, ktora je zgubiła prosi o podanie modelu i miejsca :)
-------------------------------------------
Pzdr.

Odpowiedz
#45
W Karkonoszach na czerwonym szlaku, gdzieś w okolicach Śląskich Kamieni zgubiłam pomarańczowy pokrowiec przeciwdeszczowy na plecak firmy Pajak (wiatr zwiał mi go tak szybko, że poleciał w zamieci i tyle go widziałam). Gdyby przypadkiem ktoś go znalazł, to będę wdzięczna za zwrot (wdzięczność może być wyrażona np. w piwie) :)

Na czerwonym/niebieskim szlaku ze Śnieżki do Jelenki znaleźliśmy czarną męską rękawicę (niestety nie pamiętam jakiej firmy). Zostawiliśmy ją w Jelence (jelenka.eu).

Odpowiedz
#46
Znalazłem dziś pod Wysoką w Pieninach przenośną ładowarkę do telefonów/aparatów. Chętnie zwrócę ją właścicielowi.

Kontakt na priv.

Odpowiedz
#47
Na stoku w Spytkowicach, przy akcji ratunkowej, zostawiłem rękawice narciarskie Zaniera z Gore. Dziękuję za info

Odpowiedz
#48
Zgubiłem kompas RECTA Clipper (z przywiązanym pomarańczowym repikiem), w Beskidzie Małym, najprawdopodobniej przy chatce LIMBA, jakby ktoś znalazł proszę o kontakt.
---
Edytowany: 2015-08-13 19:40:41

Odpowiedz
#49
Na fejsbukowym Tatromaniaku informacja o znalezieniu takiego oto plecaka (zdjęcie), przy autostradzie A4 w kierunku Katowic.
-------------------------------------------
Tomek


[Obrazek: 6968-69-1.jpg]

Odpowiedz
#50
Taka sytuacja.

Dnia 5 września ktoś zgubił Lumixa na stokach Baraniej Góry w okolicach Magurki Wiślańskiej
---
Edytowany: 2015-09-07 16:03:55
-------------------------------------------
Pozdro.


[Obrazek: 6968-70-1.jpg]

Odpowiedz
#51
Wczoraj 07.09 zostawiłem w schronisku ''starym'' Morskim Oku, pokój nr.6 sweter puchowy cumulus. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt
---
Edytowany: 2015-09-08 10:56:33

Odpowiedz
#52
Plecak w Tatrach...

http://24tp.pl/?mod=news&strona=1&id=29778

Odpowiedz
#53
Znalazłem dziś na zielonym szlaku na wołowiec telefon komórkowy. Oddałem do schroniska w chocholowskiejbgdzue chwilę pobedzie w nadzieji że ktoś się zgłosi, a potem poleci na policję.
---
Edytowany: 2015-12-28 17:46:08

Odpowiedz
#54
W schronisku Pod Małą Rawka córka zostawila stuptuty. Jezeli ktos by byl , widzial, .... prosze o zwrot.
---
Edytowany: 2016-02-18 06:14:29
-------------------------------------------
Grzesiek

Odpowiedz
#55
Foks, zadzwoń do schroniska i zapytaj czy są, jeśli tak, to być może ktoś z moich znajomych będzie tam w najbliższy weekend i mógłby odebrać (i nawet dostarczyć do Krakowa) :)

Odpowiedz
#56
Foks, stuptuty są już w dobrych rękach, w czwartek będą w Krakowie. Odezwij się w sprawie odbioru :)

Odpowiedz
#57
Dla takiego jednego postu powyżej z godz. 12.16 warto to miejsce tworzyć nadal.

Odpowiedz
#58
szukam noża kuchennego, był na zlocie, a teraz gdzieś się schował cwaniaczek ;)
-------------------------------------------
botx

Odpowiedz
#59
Żona Botixa ma wysoki próg tolerancji, ale tego noża mu nie wybaczy, szukajcie ;-)
-------------------------------------------
I speak fluent sarcasm.

Odpowiedz
#60
Może nóż urwał się gdzieś z panią łyżką? - w końcu wiosna idzie ;)

JL. (Dzięki za nowe forum)
Odpowiedz


Skocz do: