To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


XX jubileuszowy zlot NGT.pl B.Niski 25-27.09 ...i po zlocie
Cantores - znalazłem - no to do zobaczenia:)

Mnie najbardziej zostanie w pamięci dowcip Pitta o kozie i marynarzu ;) choć i innych przednich złotych myśli nie zabrakło ;D

Przyłączam się do pytania o kolejny zlot - gdzie i kiedy?

Odpowiedz
nepal, za miesiąc

Odpowiedz
Panie i panowie.....XXI zlocik nastąpi gdy zatęsknimy za sobą a co gdzie i jak to w nowym wątku zlotowym....propozycje mile widziane a potem w najbardziej demokratyczny sposób (patrz 1 post tego wątku) .... wybierzemy miejsce na XXI zlot

Odpowiedz
Odrodzenie? :)

Odpowiedz
chcesz sprawdzić, czy sie odrodziło? ;)
osobiście poprę chętnie KArkonosze zimą - w końcu chcę tam zawitać. ;]
---
Edytowany: 2009-09-28 13:54:29

Odpowiedz
Gumi wspominał na zlocie o g. Opawskich i schr. ''Kopa Biskupia''- blisko dla D.Ślaska i dla Beskidników nie za daleko :)
-------------------------------------------
Moje poglądy są subiektywne i tylko moje:)

Odpowiedz
ja chce pozjezdzać na dętkach od traktora :P obojetnie gdzie :P, byle by byly do tego warunki :D
-------------------------------------------
centrum dowodzenia zlotem

Odpowiedz
no, ja myslę, ze następny zlot nie wczesniej niz za 3 miesiace (czyli zima) a jak ktos będzie chciał to się zrobi jakis niezobowiązujący półzlot jesienny, bo jesienią góry są takie piękne...
-------------------------------------------
:)

Odpowiedz
a ja zaproponuje pół zlot, Tatry zimą, tyle że narazie śniegu niet, więc termin to jeszcze odległa przyszłość ;)

Odpowiedz
dobry byłby styczeń-pierwa połowa bo grudzień to święta, a później to ferie i tłok w górach :)
-------------------------------------------
Moje poglądy są subiektywne i tylko moje:)

Odpowiedz
Obowiązkowo jednak musi być zespół los Cantores
+ Blatio (hłe hłe hłe)...
+ jeszcze jedna gitara, bo Blatia jest trochę lewa :)
-------------------------------------------
z pracy

Odpowiedz
już wiem, przecież pierwotnie XX zlot to miała być pielgrzymka...no i była dzieki Akacji, po prostu mieliśmy ''Pielgrzymkę szlakiem przemoczonych stóp'', a pielgrzymki maja to do siebie , ze sa dłuuugie:)

Akacja bylo naprawde wspaniale i wcale nie narzekaliśmy, nawet Lunac
-------------------------------------------
Pantokrator

Odpowiedz
Warzyn, żebym tylko gardło miał zdrowe, bo tym razem, przyznaję, nie byłem w pełni sił... :P
-------------------------------------------
''Miarą wielkości góry jest zmęczenie wędrowca.''

Odpowiedz
szkoda ze nie bylo Emila.. :(

Odpowiedz
no szkoda, szkoda, ale muzycznie i tak było super:)))

- Iwanow! Znowu śpicie w pracy!
- Szefie, przepraszam, mam małe dziecko, spać mi w nocy nie daje...
- To przynoście je tutaj, niech wam tu spać nie daje!
---
Edytowany: 2009-09-28 15:44:32
-------------------------------------------
:)

Odpowiedz
los cantoros daje rade :)

Blatio juz ma spiewnik, i bedzie mogl sie nowych piosenek nauczyc.. :P

Odpowiedz
Dotarłem:)

jechałem opóźnionym autokarem z wycieczką emerytów...MASAKRA. Masakra masakra maasssaaakra. Ale do pracy trafiłem, do domu wróciłem.

Wszystkim już dziękowałem, każdemu mógłbym za coś, ograniczę się do podziękowań dla Ludzia, z którym rozpocząłem i zakończyłem zlot.

A całe forum jest winne podziękowanie Izie- myślę, że wypada tutaj napisać, że przed wyjściem Iza posprzątała to co zostało- a zostało sporo :-> Zagoniła nawet do sprzątania mnie, Ludzia i MacTofika. Dzięki niej może nas nie wygonią z tego schronu w przyszłości. Nawet ściereczkę znalazła i stoły wyczyściła. Brawo dla niej.
-------------------------------------------
Pies i nóż najlepszym przyjacielem człowieka.

Odpowiedz
hm, a to że tak nieśmiało spytam - gdzie można zanapotkać NGTowy śpiewnik w wersji PDF? ;)

Odpowiedz
a ja niesmialo spytam kto znalazł moją sciereczkę, która zabezpieczała moje kulinaria

Odpowiedz
nie zdążyłam jeszcze podziękowac a tu zmiana tematu, ale co tam:

dziekuje za miłe towarzystwo, ciepła atmosferę :), mozliwość degustacji różnych różności no i za wycieczkę, choć wycieczka trochę krótka, na 10 godzin to się nie opłaaca z domu wychodzić;)

pozdro, aśka

Odpowiedz


Skocz do: