To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Windshirt / wiatrówka / pertex
test

Odpowiedz
test 2

Odpowiedz
JANUSZ003

Miałem do czynienia z tym ciuchem i nadaje się jak najbardziej.

Odpowiedz
Witam

Kolega planuje zakup kurtki BIEGOWEJ na okres od wiosny do jesieni, bieganie po mieście i w górach. Doradźcie czy wybrać model z kapturem czy bez, czy będzie on przeszkadzał, czy jednak będzie pomocny? Wiem, że to może trochę być kwestia indywidualna ale może osoby z doświadczeniem wypowiedzą się na ten temat

Odpowiedz
:) mi kaptur przeszkadza w bieganiu.

Odpowiedz
Ja mam z kapturem, ale wiatrówkę kupowałem jako uniwersalną do wszystkiego - góry, bieganie, rower. Kaptur przydaje się imho tylko w tym pierwszym przypadku. Do biegania i na rower jest zbędny, wręcz przeszkadza. Gdybym kupował kurtkę tylko do biegania to bez kaptura i dobrze dopasowaną.

Odpowiedz
Mnie kaptur wiatrówki wkurza przy bieganiu. Co dziwne, bo kaptur bluzy stretchowej nie. :)

ED: dla jasności: biegałem bez problemu 3 lata w Montane ze zwiniętym kapturem - nie jest tak, że się nie da. :)
---
Edytowany: 2015-02-22 20:16:04

Odpowiedz
Bo stretchowy kaptur nie łapie wiatru i jest znacznie cięższy.
Ja mam kaptur chowany w stójce. Może ze 2 razy rozwinąłem go podczas biegania.
-------------------------------------------
m

Odpowiedz
Wiosna-jesien kaptur jest zbędny.

Jeśli ktoś zna jakieś dobre rozwiązanie z kapturem chowany w stójkę, tj. lepsze niż np. w Montane Lite-speed, proszę o wskazanie, chętnie kupię i zweryfikuje, bardzo, bardzo mocno mnie takie coś interesuje! Z góry dzięki!
-------------------------------------------
takie sobie gdybanie

Odpowiedz
Ok rozumiem, czyli jak będzie wiało to ten kaptur nie będzie czasem przeszkadzał tzn. za bardzo się nadymał na wietrze, i lepiej założyć jakąś czapkę vel. buff? Tak pytam bo widzę, że sporo osób tak robi, jak nawet mają kaptury to często ich nie używają, chyba, że pada deszcz

Odpowiedz
na ogół, jeśli masz taki wiatr by już nadymał ten kaptur, to na ogół kaptur jest na głowie ;-)

Odpowiedz
Ja wolę buff'a. Normalnie kaptur mi zwisa i powiewa:P Raczej rzadko go używam, no chyba, że naprawdę ostro wieje.

W kapturze bardziej się grzeję, a buff jednak umożliwia oddanie nadmiaru ciepła przez czubek dyńki:D

Odpowiedz
Niezupełnie bo sam bieg wystarcza, żeby kaptur się nadymał.
-------------------------------------------
m

Odpowiedz
złożony? ee, bez przesady. Chyba, że ktoś zwalił projekt zwijania. :)

Odpowiedz
Złożony oczywiście nie :)
-------------------------------------------
m

Odpowiedz
Ktoś to oglądał, macał? http://www.decathlon.pl/helium-wind-500-...28920.html

Odpowiedz
Mogłabym zerknąć bo mam blisko Decathlon, ale kurteczka nie jest dostępna (jeszcze?) w żadnym stacjonarnym sklepie.

Odpowiedz
Coś rękawy wyglądają na krótkawe na zdjęciach.
-------------------------------------------
m

Odpowiedz
Może jeszcze nie być dostępna, to chyba wiosenna nowość. Do tej pory widziałem tylko helium 300, ale w wielu punktach się różniła od tej 500. Cena wyjściowa niezła, a Dec umie sensownie przeceniać, zwłaszcza przy końcówkach sezonu.

Odpowiedz
@Alien
moj drogi, czy Ty w koncu masz jakas wiatrowke? Wysylam Ci @ z propozycjami

Odpowiedz


Skocz do: