To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Odzież wojskowa - wątek ogólny, nie wiesz? Zapytaj.
Nie radziłbym. Tam mają towar w takim stanie, że bez spamu w Necie nikt tam by nawet nie zajrzał.

Odpowiedz
Dzięki znalazłem spodnie firmy Pentagon. Napisze coś więcej jak kurier dostarczy paczkę.
-------------------------------------------
szary

Odpowiedz
Czy ktoś potrafi objaśnić jak dopinać czechosłowacki tornister do szelek?

Odpowiedz
@Poplus,

SFU workowate??? Musisz być skromnej postury. BTW, Vertx ma całkiem dobrą rozmiarówkę, ale za spodnie musisz dać ok. 200-230 PLN. Można dostać w RWS Cetus ze Słupska. Mam dwie pary, jedna służyła dzielnie parę lat, po czym ''zamordowałem'' ją na BMK ;).

Odpowiedz
Siema. kupiłem ten zestaw lecz nie mam pewności czy na bank to kontrakty a zwłaszcza spodnie.

Link podam do aukcji gdzie je kupiłem.
http://allegro.pl/mundur-marpat-mccuu-wo...00998.html

Ktoś coś może powiedzieć ?
-------------------------------------------
diduś

Odpowiedz
@Diduś,

Sam kiedyś kupowałem coś z umundurowania z USA u tego sprzedawcy, wydaje się być godny zaufania.

Odpowiedz
No komentarzy ma od groma, więc dlatego też kliknąłem Kup Teraz. Jeszcze się zastanawiam czy nie podjechać do sklepu gdzie robiłem przymiarkę kontraktowego tego umundurowania i sprzedawca sprawdził mi może wszystko. Głupio mi trochę bo chciałem u nich brać tylko cena + 200zł...
---
Edytowany: 2015-09-11 22:06:24
-------------------------------------------
diduś

Odpowiedz
Komentarzy? Nie żartuj.
Nie odnoszę się do tego sprzedawcy, tylko ogólnie - komentarze na Alle to czysta fikcja. Nikt nie wystawia negatywów, bo w odwecie otrzymuje też negatywa. Tak to działa. Nieuczciwy sprzedawca nigdy nie wystawi pierwszy komentarza.

Odpowiedz
Off-top: A mi zdarzało się wystawiać negatywy na Alle, bo uznałem, że się należą. Czasem dostawałem negatywa w zwrocie, czasem nie. A jak już sprawdzam komentarze, to zwracam głównie uwagę na negatywy - kiedy wystawione, czego dotyczyły i jaki był ich finał.

Odpowiedz
No, dokładnie z komentarzami jest różnie, zawsze można pisać do allegro że sprzedawca złośliwie oddal negatywa bo go sam otrzymał.. i allegro może go wymazać ja tak miałem. Co do Munduru na 95% kontrakt dziś byłem w usarmy.pl i oglądali mi go.
-------------------------------------------
diduś

Odpowiedz
A mi yntelygenci z Alledrogo odmówili cofnięcia negatywa, choć wystawiający się pomylił i przepraszał i potem wyraźnie pisał, że chciał wystawić neutralny. Ot, kompleks Boga - władza absolutna narkotykiem. Takich opowieści można mnożyć od wielu użytkowników.

Odpowiedz
Ja też mam negatywny i alle go nie wymazalo ,a prowizję mi zwrócili czyli przyznali mi rację.
-------------------------------------------
z kom

Odpowiedz
Negatywy trzeba wystawiać. Przecież odwetowiec niczym nam nie grozi. Inteligentna osoba przeczyta oba i wyrobi sobie pogląd. Dzięki temu nieuczciwi będą łatwiejsi do wykrycia dla innych. To bardzo potrzebne ostrzeżenie. Zwracam uwagę właśnie na treść negatywów i uważam je za pomocne przy ocenie kontrahentów.
Natomiast możliwość wystawienia negatywa przez kogoś kto nie zapłacił i serwis zwrócił prowizję to niewątpliwy skandal.

Odpowiedz
Zbynek jak dawno temu obsługa allegro odmówiła wycofania negatywnego komentarza?

Odpowiedz
PIT, dopiero wróciłem z urlopu...
Nie pamiętam. Nie chce mi się szukać. 8-9 lat temu.

Odpowiedz
No właśnie.
Możliwość wycofania komentarza negatywnego nie została początkowo przewidziana przez regulamin allegro. Było to w jakiś sposób uzasadnione i w pewnej mierze racjonalne- na przykład zapobiegać miało szantażowi itp. Wystawiony komentarz zostawał, jasno określał to regulami- i koniec. Nie była to kwestia złośliwości czy władzy absolutnej, po prostu takiej możliwości nie było. Wymagana była duża ostrożność przy wystawianiu komentarza.
---
Edytowany: 2015-10-13 00:32:03
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.

Odpowiedz
Była możliwość w regulaminie, stąd moje rozdrażnienie.

Odpowiedz
Zbynek nie bardzo rozumiem Twój przypadek i ingerencję obsługi, ponieważ zgodnie z regulaminem Unieważnienie komentatzs odbywa się między kupującym a sprzedającym, bez udziału pracowników Allegro (przy użyciu opcji dostępnych na stronie Unieważnienie komentarza).

Odpowiedz
Dziś.
Kiedyś było to w możliwości wyłącznie administracji.

Odpowiedz
Istnieją ''małe'' odstępstwa od regulaminu. Jeśli jesteś w stanie udowodnić ewidentną winę drugiej strony, wtenczas pracownik allegro może usunąć komentarz negatywny który został wystawiony przez drugą stronę. Tak było w moim przypadku.

Odpowiedz


Skocz do: