To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Odzież wojskowa - wątek ogólny, nie wiesz? Zapytaj.
Jeszcze jedna proźba. Zna ktoś te spodnie? Warte są uwagi czy lepiej jednak pozostać przy BDU?

http://gascolt.pl/?co=pokaz_jeden_produk...roduktu=85

Odpowiedz
Panowie!
Mam pewien problem a w zasadzie problemik. Czy ktoś jest w stanie na podstawi fotek rozpoznać model (producenta jak zwał tak zwał) spodni -Emek. Otóż chodzi o to że mizernej postury jestem i te akurat bardzo mi pasowały w kroju. Pora je zmienić i chciałem kupić podobne. Tylko nie wiem jakie :)
Jeżeli da się to jakie zdjęcia i czego powinienem zamieścić?
---
Edytowany: 2008-01-22 20:12:37
-------------------------------------------
...bobki...

Odpowiedz
Wklej fotkę, może ktoś pomoże.
Metki.
Jakiś ogólny widok na całe portki, może być na jakimś ładnym tle, lub na jakieś ładnej panience (preferowane)
---
Edytowany: 2008-01-22 20:21:27
-------------------------------------------


Odpowiedz
Zielony
Miałem takie spodnie, ale niewygodne były. Moim zdaniem BDU są o niebo lepsze.

Odpowiedz
Jakie zalety/różnice są miedzy bdu kontraktowymi a bdu helikona?
-------------------------------------------
..

Odpowiedz
rybka oprócz tego ze helikony maja ciut szersze nogawki to żadnych :-), trwałość i jakosc ta sama

Odpowiedz
Oj pajacyk tu poruszyłeś drażliwą kwestię:) Nie mogę się wypowiedzieć na temat helikonów bo ich nie mam ale za to bdu kontraktowe tak.
Jeśli chodzi o krój i rozkład kieszeni, to pomijając ciut szersze nogawki w helikonach, są chyba identyczne.(opinię wyrażam na podstawie zdjęć helikona i moich bdu)
Co do trwałości to już się nie zgodzę. Blatio pisał że kolor po kilku praniach blaknie i szwy się rozchodzą. Poza tym Blatio podał, że po 2-3 praniach metki całkowicie się sprały. Ja moje kontrakty mam już ponad rok a metki cały czas czytelne. Blaknięcia kolorów i rozłażenia się szwów też nie zaobserwowałem a spodnie użytkuję dosyć intensywnie.
Aha chciałem zauważyć że swoje bdu kupiłem używane więc nie wiem ile razy były prane przez wcześniejszego właściciela.

Odpowiedz
Blatio ma jakies stare dostawy, ja mam sprzed roku, chodze w nich nonstop na zmiane woodland-olive, mam jeszcze dzinsy ale leza w szafie, w moich helikonach chodze wiec wszedzie i zawsze od roku i nie zauwazylem jakichkolwiek oznak zuzycia, metka fakt-ciutke sie sprala, poza tym nic

Odpowiedz
Przesyłam zdjęcia. Znalazłem też info na metce, ale nic mi nie mówi :)
http://www.sendpix.com/albums/08012213/v7hr8w498n/

nie zamieszczałem zdjęcia z modelką bo patrzylibyście na co innego niz spodnie :P
Choc na jednym zdjęciu jest uwaga KOBIETA :D
---
Edytowany: 2008-01-22 22:31:23
-------------------------------------------
...bobki...

Odpowiedz
To widać i ja mam starą wersje Helikonowych bdusów, mimo ze kupione w te wakacje.

Kolor po pierwszym praniu zblakł ( NYCO) , prawie każda dziurka od guzików jest poszarpana . Oceniam je na słabo wytrzymałe.

Mam nadzieje ze kontrakt spisuje sie lepiej, dodatkowo kuszą węższe nogawki.

Pajacyk, jest jakiś sposób żeby rozróżnić starsza wersje helikonowego bdu od nowego ?
-------------------------------------------
..

Odpowiedz
@Warzyn
M.F.H.?

Kopia M65 jak sądzę.
Small Regular znajdziesz na alledrogo w oryginale na pewno.

NSN(jeśli dobrze odczytałem) odpowiada medium regular a metka opiewa na s/r swoją drogą...
---
Edytowany: 2008-01-22 22:36:13
-------------------------------------------


Odpowiedz
rybka nie mam zielonego pojecia, ja mam to szczescie ze biore bezposrednio u zrodla czyli u Ofensywy wiec widze co biore :-)

Odpowiedz
Kopia kopia ale dość trafna...
dzięki :D czyli jak coś to rozmiar Small Regular?
-------------------------------------------
...bobki...

Odpowiedz
Cholera wie jak to z tymi podróbami MFH jest. Teraz nie dam rady, ale jutro na maila prześlę Ci ile oryginały mają w pasie.
Sądząc po fotach taka niezbyt trafna kopia swoją drogą :)
---
Edytowany: 2008-01-22 22:39:41
-------------------------------------------


Odpowiedz
dzięki :D
Prawdopodobnie zdobędę się i poczytam wątki mkowe, w przyszłym roku powinienem skończyć :D Wtedy zadam szczegółowe pytania, dzięki za pomoc.
-------------------------------------------
...bobki...

Odpowiedz
Ostrzegam: jak przeczytasz choć część to wsiąkniesz na maxa :)
-------------------------------------------


Odpowiedz
wawrzyn, rozglądnij sie za fostexem, robia lepiej od mfh, kupiłem na alee za 12zeta m65 w ich wydaniu materiał nyco mocny, rozmiar medium regular jest minimalnie za duzy w pasie a mam ok 87cm, na długość 185 starczaja:)mankament to słaby materiał kieszeni wewnetrznych, mfh mam bdu MR i sa podobne wymiarowo, materiał dupiaty, błyszczacy kieszenie wew krótkie.

to tak apropos podrób:)
-------------------------------------------
zwyciestwo nad vistą:)))

Odpowiedz
Chyba to:
http://tiny.pl/pbb6

Chyba powoli dojrzewam do kontraktów (czy jak tam zwał). Ale będę sie jeszcze musiał trochę dowiedzieć, bo duużo wo nich chodzę. dzięki wielkie
---
Edytowany: 2008-01-22 22:59:12
-------------------------------------------
...bobki...

Odpowiedz
Warzyn nie kominuj bierz Helikony, to naprawde porzadne jakosciowo spodnie, moge w ciemno sie zalozyc ze lepsze niz Fostex-y i MFH

Odpowiedz
To na pewno. W przyszłym tygodniu pójdę na Clubbing po Army shopach, pomierzę zobaczę co mi wciskają po czym się podzielę :P
-------------------------------------------
...bobki...

Odpowiedz


Skocz do: