To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Meindl
A takie pytanie - czy jest możliwość kupna oryginalnych zaczepów sznurowadeł do butów Meindl? ...ktoś może już kupował te elementy?


[Obrazek: 214-3353-1.jpg]

Odpowiedz
szukaj w google:
http://www.hurtszewski.com/obuwia-otwore...d4dd26f3c8

Odpowiedz
...ale to już nie ori :))
-------------------------------------------
Marcinekk

Odpowiedz
no i moje Islandy nie zdały egzaminu, obtarło równiutko na dwóch piętach, w innym troche miejscu niż Jerseje ale jednak, jakbym nie zawiązał to i tak było źle.
No ale poszły na ebayu za więcej niż je kupiłem więc czego chcieć więcej ;) teraz muszę tylko coś na zastępstwo wybrać bo za 2 tyg wyjaździk...

Odpowiedz
może masz jakieś ''nietypowe'' stopy :)

Odpowiedz
A gdzie Ci Jerseye dały popalić dokładnie?

Odpowiedz
też na pięcie z tyłu ale bardziej po bokach (na jednej miałem aż 2 obtarcia), a Islandy tak na środku pięty z tyłu (ciut bardziej z góry).
Nie wiem może moja pięta faktycznie jest coś nie tak... :P

Zobaczymy jak Lowa będzie się sprawowała

Odpowiedz
Mnie Jerseye obtarły bardzo podczas pierwszego dwudniowego wyjazdu w Tatrach. Krew się lała z pięt. Wziąłem je ponownie na następny wyjazd i.. tak już jeżdżą ze mną od paru lat. Od drugiego wyjazdu zachowują się jakby były uszyte specjalnie na moją stopę.

Odpowiedz
W jerseyach pomimo ze mnei obcieraly to i tak je uzywalem przez rok ;) takze nie poprawilo sie.

W islandach bylem 3 razy, wydaje mi sie ze jest lepiej niz w Jersey ale jednak ja chce miec komfort...

Odpowiedz
witam, mam pytanie. Od roku Mam Jerseye i spoko, ale wczoraj zrobiłem krótka trasę Żar -Kocierz i masakra!!! Strasznie twarda wkładka, czy to możliwe żeby aż tak stwardniała? Stopy bolą jak...... czy wymiana wkładki cos da?
-------------------------------------------
ddd

Odpowiedz
nie wiem, w jakim stanie zostawiłeś ją w bucie... wkładkę zdecydowanie warto, co jakiś czas, wymieniać. a po intensywnym spacerze najlepiej przesuszyć wyjmując z buta.
-------------------------------------------
2x

Odpowiedz
Ja we wszystkich butach Meindla wymieniałem wkładki. Te oryginalne słabe.
-------------------------------------------
cześć i czołem

Odpowiedz
Też wymieniłem wkładkę w swoich Meindlach. Nawet raz wróciłem do meindlowskich wkladek, zeby sie przekonać, czy sobie nie wmawiam potrzeby posiadania drogich wkladek. Po jednym dniu wróciłem do drogich wkladek (Superfeet zielone), a te z Meindla sobie odpuscilem. Mimo tego placka zelowego są po prostu słabe.
-------------------------------------------
Sprzedawca w sklepie outdoorowym. Anglia

Odpowiedz
Szerokość butów Meindl to chyba legenda?
''Znalazłem'' niskie Caracas w dobrej cenie i musiałem zwrócić.
A i Jerseye potrafią czasami obetrzeć (obejrzeć-ot uzupełnianie tekstu w smartfonie) małe palce.
---
Edytowany: 2014-03-28 16:31:27

Odpowiedz
Wczoraj kiedy mierzylem Jerseye pro dosc dokuczliwe odczuwałem obecność odcisku na zgieciu duzego palca (we wszystkich butach to czulem delikatnie) ale w Jerseyach wyjątkowo. Lepiej amortyzujaca wkladka powinna załatwić sprawę?

Odpowiedz
Ze poszedłem w LaSportivę, Meindle miałem na 2 wypady i wąskie...

Odpowiedz
Jakie wkładki polecacie do Jerseyów? Vakuum? czy inne, takie, żebym o stopach nie myślał......
-------------------------------------------
ddd

Odpowiedz
Vakumy są miękkie, dobrze amortyzują, warto je wybrać

Odpowiedz
Z Vakumami miałem mały problem za piętą. Dość szybko kończy się miękka wyściółka za stopą i zaczyna się twardy but. Na podejściu było ciężko. Nie dogadały się z moimi stopami...

Odpowiedz
Czyli rozumiem, że te wkładki w Jerseyach to taka najniższa półka, mam racje?
-------------------------------------------
ddd

Odpowiedz


Skocz do: