To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Meindl
Ja chcę kupić Lothse lub Kansas gtx ,ale u nas jest problem z tymi modelami. W następnym tygodniu może mi się uda pojechać do Pragi, także tam rozejrzę się za czymś dla siebie.Swoja drogą trochę mnie irytuje to że chcę kupić buty prawie za 1000zł ,a sprzedawcy nie za bardzo wychodzą do klienta żebu mu sciągnąć te buty do przymiarki, z dwie pary rozmiarówek. Za duży problem dla nich bo Meindl za długo im kasę trzyma a z Hanwagiem ogólnie jest problem u dystrybutora, masiakra jakaś.
---
Edytowany: 2010-09-12 21:23:59

Odpowiedz
Witam jestem ze Szczecina kupowalem buty u uzytkownika o nicku na Allegro ''HUNTFISH'' Naprawde moge polecic sprzedawce 100% profesionalna obsluga ,gwarancja rok jest producenta sprzedawca udziela dwu letniej .Naprawde polecam mozna kupowac bez obaw.pozdrawiam

Odpowiedz
Piteros - być może jesteś w takiej samej sytuacji jak ja. Z tego co powiedziano mi w Trekkerze w Poznaniu, Meindl na sierpień ''idzie na urlop'' i zawiesza produkcję, więc jeżeli czegoś nie ma w magazynach, to później trzeba czekać, aż im moce przerobowe wzrosną i magazyny się zapełnią (ja szukam np. Ohio GTX w rozmiarze 8,5 do przymiarki i czekam na @ od Trekkera kiedy bedą je mogli ściągnąć...)

Jak tak dalej pójdzie, to przyjdzie mi szukać szewca i myśleć o wymianie podeszwy w moich 6 letnich Ecco (starły się, biedaczki od łażenia po asfaltach i betonach).

Odpowiedz
celak, właśnie u HUNTFISH'a będę zamawiać buty.
Ma bardzo duży wybór i konkurencyjne ceny. Mam tylko pytanie. Nie będę miała niestety okazji przymierzyć butów w sklepie. Czy rozmiary Meindl'owskie odpowiadają rzeczywistym ??? Ja noszę 38. Ale Salomona kupuję 39 1/3. Jak to jest z Meindl'em ???

Odpowiedz
... konkurencyjne ceny.. ?

Jak ma więcej niż 15 % od ceny katalogowej to może warto,
a 15% to w sklepach można dostać
-------------------------------------------
Robik

Odpowiedz
mam meindle lhotse i tez kupowalem od sprzedawcy ze szczecina, polecam. A co do rozmiarow to salomon zaniza bo meindla nosze 46 a salomona mialem 48.
-------------------------------------------
Gierek

Odpowiedz
proponuje zadzwonic do sprzedawcy i sie z nim dogadac konkretne osoby tam sa i napewno co do rozmiaru cos poradza

Odpowiedz
Niektóre modele są tańsze więcej niż 15%, niektóre mniej. Myślę że tą cenę można jeszcze negocjować. Więc warto.
~Gierek i ~celek, dzięki za pomoc :)

Odpowiedz
Jedno co ma fajne że ma modele,których nie ma w polskich sklepach, np kansas gtx czy jersey pro z ceratą hm, może zmienię zdanie i ja się pokuszę na te kansasy,sklepy we Wrocławiu nie dają mi za wielkiego wyboru i jeszcze łaskę robią .

Odpowiedz
piteros
granice Polski sięgają nieco dalej niż Wrocław więc nie uogólniaj. Moja żona kupiła jersey pro gtx w Szczecinie (nie był to Huntfish). Stały na półce sklepowej - nikt ich specjalnie dla niej nie sprowadzał. Jak ostatnio (przed wakacjami) byłem w Poznaniu w Grube to również je widziałem.

''Jedno co ma fajne że ma modele,których nie ma w polskich sklepach...''

Oferta ''Huntfish'' jeżeli chodzi o modele meindla to nawet nie połowa tego co oferuje ''Grube''

Odpowiedz
Zgadzam z tym, że w Polsce ciężko kupić buty, mieszkam w Bielsku (czyli gdzie importer Meindla) i w sumie to jest problem. W sklepach jest kilka modeli, wszędzie prawie te same. Niby można zamówić ale trzeba się opierać tylko na polskim katalogu, a on jest mocno okrojony.

Odpowiedz
Przez przypadek znalazłem ciekawy artykuł o doborze butów. Może się komuś przyda.
Jest opisane tak, że nawet laik zrozumie.
http://www.jakkupowac.pl/artykul/164/jak...ngowe.html

Odpowiedz
warrad, a ile zapłaciłeś za Jersey'e ???
I gdzie w necie można znaleźć ofertę butów Meindla, ofeerowaną przez Grube ???
Niestety jak się mieszka na końcu świata, to pozostają tylko zakupy przez internet...
---
Edytowany: 2010-09-14 19:12:50

Odpowiedz
mam buty meindla i sa po prostu super , dostalam je uzywane a sama chodze chyba z 8 lat dopiero teraz sie zaczynaja rozklejac , super wygodne i trwale i chyba jako jedyne ktore mnie nie nagniotly polecam
jak na nasze pieniadze to troche drogie ale jakbym mogla sobie znowu takie sprawic to bym dala te 800zl i kolejna 10lat chodzila heheheh
-------------------------------------------
karoina

Odpowiedz
@Mickeyla
http://grube.pl/Zapraszamy-do-kontaktu.html
zamailuj albo zadzwoń, żeby się dowiedzieć jaka jest aktualna cena. Sklep internetowy jeszcze nie działa.
---
Edytowany: 2010-09-15 05:53:24

Odpowiedz
Dzięki za info :)

Odpowiedz
Właśnie zamówiłem buty za pośrednictwem Grube. Najlepiej wyszukać sobie model butów (ja zrobiłem to na stronie niemieckiej meindl'a ponieważ tam są wszystkie modele i kolory) i złożyć zapytanie.
Na razie czekam na info czy to co znalazłem jest w niemieckim magazynie. Jeżeli tak to zostaną przysłane do mnie.
Oczywiście mogę je zwrócić jeżeli rozmiar by się nie zgadzał.
Cieszę się, że nie jesteśmy skazani tylko na rodzimy rynek :)

Odpowiedz
A ja właśnie dostałem Kansasy gtx od huntfisha ,tak wiem jestem schwein :-).Odradzałem innym kupowanie z allegro a sam kupiłem lol.Ale dowiedziałem się skąd ten sklep bierze buciki i że jest wiarygodny i uczciwy, a także Wrocławskie sklepy nie pozostawiły mi wyboru. Będę je testował na weekend w Karkonoszach. A jeszcze pytanko co do impregnacji, na stronie Meindla pisze że buty z membrana też woskować ,tylko delikatniej mniej wosku i nie wcierać mocno, a co z środkami do konserwacji nubuku z membraną jak to wreszcie jest?
---
Edytowany: 2010-09-15 14:35:43
---
Edytowany: 2010-09-15 21:24:43
-------------------------------------------
Przyjaciel.To człek,który mnie zna,a mimo to lubi.

Odpowiedz
Meindl ma swoje wlasne srodki do inpregnacji i konserwacji. W bucie powinines znalezc wydrukowana literke grupy srodkow pasujacych do Twoich butow.
-------------------------------------------
Field&Trek

Odpowiedz
Meindl ma swoje wlasne srodki do inpregnacji i konserwacji. - śmiech !! - tylko po to by zbijać kasę na swojej marce .....impregnuję buty marki Meindl zwykłym Nikwax -em...nie narzekam , naprawdę nie potrzeba firmówek ...ogólnie te butki które mam a mam Borneo Pro lady , są spoko bez żadnych gore itp. czysta skóra, podeszwa vibram multigrif - rewelacyjna, buty niestety trzeba rozchodzić , ale nawet w nierozchodzonych łaziłam po Tatrach po 12h i nogi nie bolały ...polecam :)
-------------------------------------------
;)**

Odpowiedz


Skocz do: