To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Meindl
Witam
Bardzo chcialbym kupic sobie butki Scarpy, Lite Treki GTX, ale nie podoba mi sie kolor granatowy, na stronie Scarpy widzialem czarne, ale osobiscie interesuja mnie brazowe lub piaskowe, bo na takich najmniej widac brud. Czy jestescie mi w stanie powiedziec czy buty w tym kolorze sa produkowane i czy sa u nas dostepne??
Dziekuje i Pozdrawiam

Odpowiedz
ceny butów meindla w tagarcie :
Bozen - 380
Goteborg - 645
Borneo PRO MFS - 685
Burma PRO MFS - 720
Lhotse - 760
Wales MEN MFS - 665
Engadin MEN MFS - 760
Himalaya MFS - 855
Air Revolution Hunting - 900
Dovre Extreme Wide - 930
Island PRO MFS - 805
Oto link tego sklepu:
-------------------------------------------
''w górach jest wszystko co kocham''

Odpowiedz
pytałeś się ich czy możesz ten cennik przedstawić?
bo chyba z jakiegoś powodu nie umieścili go na swojej stronie co nie...

Odpowiedz
tramp,musze przyznać ze cena engadinów jest narazie najlepsza jaką widziałem, przymierzałem te buty i z przykroscią stwierdzam ze mnie cisnęły(podbicie),pytanko do uzytkowników:tez tak mieliscie?kwestia rozchodzenia?..
-------------------------------------------
z menelskim pozdrowieniem

Odpowiedz
Engadiny u Szustera kosztują niecałe 700 stów (chyba coś ok. 670, czy 680 zł). Więc Tagart jest ''trochę'' droższy.
MFS jest chyba raczej dość wygodny, więc nie wiem, co tam może uciskać.

Odpowiedz
Ja tez Engadiny przymierzałem i na mnie nie najlepiej leżały. Nie trzymały do końca w kostce i przy ''schodzeniu'' (próbie naśladowania schodzenia w warunkach sklepowych) palce wbijały mi sie w but. Dlatego wybrałem Hanweg Yukon, który leży na moich stopach prawie idealnie.

Odpowiedz
to się nazywa za mały but po prostu...
poza tym tam jest system MFS, który trzyma kostkę mocniej dopiero po jakieś chwili tzn. jak pianka się deczko nagrzeje i rozpręży. ale wybrałeś również bardzo dobre buty z równie znakomitej firmy, także na pewno nie masz co żałować.

Odpowiedz
hannibal,a jakis namiar na ten sklep?,bede robił jeszcze przymiarki,w engadinie martwi mnie ucisk na podbicie,przy mocniejszym zasznurowaniu czuje wszystkie przelotkina podbiciu,zobacze jeszcze jak sie sprawuje scarpa,trezeta..
-------------------------------------------
z menelskim pozdrowieniem

Odpowiedz
zapodaj się do nich drogą telefoniczną.

Odpowiedz
p.s. menel popatrz jeszcze na HanWag`i.

Odpowiedz
Widzę, że ty chróściel stałeś się jakimś fanatykiem tych HanWagów.
W końcu buty na pewno bardzo dobre, ale w ich przypadku stosunek jakości do ceny nie jest taki znakomity. :)

Odpowiedz
chrósciel,chce buty ze skórką w srodku;zakodowałem sie na 3 modele meindl engadin,trezeta t.royal,scarpa titlis,a lukne sobie poza konkursem na scarpe manta,czekam na zwrot podatku i lece na krak:))..a hanwagi owszem spoX,ale we Wro poza jednym modelem nic nie ma,po prostu z dystrybucją miernie,a butek do najtanszych nie nalezy i mam obawy co w razie reklamacji,a juz raz sie przewiozłem..pozdro
-------------------------------------------
z menelskim pozdrowieniem

Odpowiedz
menel, kopnij sie do Drezna (albo do Berlina). W Globetrotterze masz do przymierzenia każdy model i w każdym rozmiarze.

zdrówka
-------------------------------------------
Tomaszek

Odpowiedz
tomisiek,orientujesz sie moze czy namiar w kraku na obroncow helu-to sklep w którym mozna zrobic przymiarke,czy to tylko siedziba??
-------------------------------------------
z menelskim pozdrowieniem

Odpowiedz
niestety, nie orientuję się. Ja też z Wrocławia...;)

zdrówka
-------------------------------------------
Tomaszek

Odpowiedz
cena to już wiem, że tragiczna, bo ponad 400 zł:/. także z zakupem narazie wstrzymanka, bo za baltoro narazie będę spłacał:). ale myślę, że do maja/ czerwca je zakupię. na oku mam te modele:

http://meindl.pl/index.php?producent=Meindl&sez on=zima&id_modelu=1268

http://meindl.pl/index.php?producent=Meindl&sez on=zima&id_modelu=1272

http://meindl.pl/index.php?producent=Meindl&sez on=zima&id_modelu=1274

http://meindl.pl/index.php?producent=Meindl&sez on=zima&id_modelu=1293

podoba mi się też kilka modeli w podobnym stylu TNFa i Raichle. LaSportiva też ma dość fajne modele, ale słyszałem, że często są problemy z wytrzymałością materiałów zewnętrznych. także wybór jest dość spory, no i spore są dość koszta, ale praktycznie każda firma ma je na tym samym poziomie.

Odpowiedz
>>menel to jest niedaleko mnie więc jutro może pojutrze podejdę tam i zobaczę, ale jak pisałem już wcześniej myslę że sklepu tam nie ma. Han Wagi są natoamiast na pewno w krakowskich ''Wierchach'' na Szewskiej, ostatnimi czasy widziałem tam kilka modeli, tylko cena mnie zabiła..:))
-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim...

Odpowiedz
spineless,dzięki,o jakich cyfrach mowa?:))interesuje mnie model yukon lub tibet..pozdro
-------------------------------------------
z menelskim pozdrowieniem

Odpowiedz
na ile twarda jest ich podeszwa VIBRAM Multigrip ,jeśli ktoś zna twardość podeszwy ,proszę ,niechaj się podzieli ,Prosiłbym odnieść sie w porównaniu na ile to możliwe do Vibramu 1375- taki jak w Alvikach Questach ,właściwie jeden z popularniejszych modeli vibramu;a jesli nie poruwnując, to prosze o odpowiedz na pytanie czy ta podeszfa ugina się przy chodzeniu ,czy twarda jest ?
-------------------------------------------
marek

Odpowiedz
ciekawy myślisz że jak zadasz pytanie o te buty w wątku MEINDL to ktoś Ci odpowie
-------------------------------------------
Do kasacji

Odpowiedz


Skocz do: