To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Meindl
>zak Jestem z pod Poznania.Nie wiem gdzie można kupić w Poznaniu te butki, ale proponuję Tobie zakup w Warszawie tak jak ja to zrobiłem u Szustera.Nie musisz nawet wyjeżdzać ze swojego miasta.Najlepiej odwiedź ich stronkę http://www.szuster.com.pl/katalog/meindl/index.htm
tam masz ich namiary, zadzwoń i telefonicznie zamów sobie butki z przesyłką do domu. Pani jest tak miła, że zgodzi się nawet na to, iż jakby coś nie pasowało to mozesz im odesłać buty a oni odeślą ci w twoim nowym rozmiarze (no chyba że wiesz na 100% jakie Tobie pasują). Oczywiście odesłać musisz im na swój koszt ale jak dobrze pomyslisz to będzie rozmiar ok! Przesyłka była ekspresowa, za pobraniem.Naprawdę polecam takie rozwiązanie.Ps. ceny są o wiele niższe jak w sklepach (w końcu to importer) :-) Pozdro
-------------------------------------------
Aciu

Odpowiedz
w tagarcie wybór mały,HIMALAYE sa za 750zl,maja tylko male numery.w irmaku sa rózne i wiekszy wybór.HIMALAYE mozna dostac,z rozmiarów to zostalo niewiele.kupilem po starej cenie za 779zl.u nich normalnie kosztuja 900zl,raczej nie beda juz sciagac meindla z wyzszej półki,sprzedaja starsze dostawy,jak cos to tylko na zamówienie.ogólnie w sklepie mozna dobrze sie dogadac i poradzic,gosc zna sie w sklepie i doradzi...

Odpowiedz
Super mam juz druga pare a stare na codzien:)

Odpowiedz
jaki model tej firmy polecili byście do 650-700 zł jezeli sa takie?
-------------------------------------------
lukasyy

Odpowiedz
i jeszcze jedno gdzie można je kupić??

Odpowiedz
engadin, tofana, lhotse, island
u Szustera lub w Tagarcie powienieneś się zmieścić do 700
a w jakim mieście mieszkasz, bywasz?
chodzi o to żebyś zmierzył, kupić możesz potem korespondencyjnie u w/w - będzie taniej
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz
mieszkam w rzeszowie ale do krakowa moge pojechac tam jest wiecej sklepów

-------------------------------------------
lukasyy

Odpowiedz
albo np. Hanwag Lima
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz
nie wiem czy gdzieś w rzeszowie mozna zmierzyć - w kraku na pewno
niech się wypowiedzą autochtoni
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz
GIB-SPORT
ul. Mickiewicza 8
35-064 RZESZÓW
tel. (017) 853-51-24

a może tam???dane ze strony larixa...pozdr. i powodzenia, sam bym Ci polecił engadiny, wygodne są, nie ma co

Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
Posiadam engadiny i po dłuższym chodzeniu bolą mnie podeszwy stóp , szczegulnie przy schodzeniu. Macie też takie odczucia czy ja marudzę ?

Odpowiedz
dla mnie są rewelacyjne, po 3 tygodniowym, 10-12 godzinnym chodzeniu za 20 kilowym plecakiem, po różnym podłożu absolutnie nie mam takich odczuć
może są dla Ciebie za twarde podeszwy, na początek zmień wkładki na amotyzujące, albo podłuż pod obecną wkładkę cienką lateksową lub z białego filcu (o ile Ci się zmieści)
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz
Miałam ten sam problem z butami meindla. Ale jak zmieniłam skarpetę na ''bridgedale'' przeszło jak ręką odjął :)

Odpowiedz
Chcę kupić Meindla. Borneo czy Air Rev. 2.
Do użytkowania w okresie kwiecień-październik.
Uprzejma prośba o opinie.

Odpowiedz
Mam ten sam dylemat co kolega wyzej. Bardzo duzo czytalem o zaletach membrany ale tez o jej wadach - to samo tyczy sie skory.

Wierze, ze gore-tex zastosowany w odpowiednim bucie zda egzamin - dlatego pomyslalem o AR 2.0 (ograniczenia finansowe). Buty uzytkowalbym w okresie poznej wiosny, lata i wczesnej jesieni w gorach i czy AR 2.0 beda nadawac sie na wycieczki zima na pomorzu skad jestem?

Prosze o pomoc. Mozna sie nabawic niezlego metliku w glowie. Teraz doszly mnie jeszcze pozytywne opinie Kayland Contact 1000...

pzdr,
screw

Odpowiedz
Miałem okazję uzywać butów firmy Meindl.Powiem jednym słowem rewelacja.
Pierwszy raz spotkałem sie z wyrobami tej marki w 1997 r.Pierwsze buty kóre wtedy nabyłem,mam do dzisiaj.Fakt,że membrana Gore-tex juz nie spełnia swojego zadania (po tym co w nich przeszedłem nie ma co się dziwić)
No i te sznurowadła-nie do zdarcia!!!Szczerze polecam!!!
-------------------------------------------
Angus

Odpowiedz
co mozecie powiedziec i kto uzytkowal model HIMALAYA i ISLAND PRO.jak sobie radza w kazdym terenie np.asfalt,lasy,gory i inne teereny nizinne.bo bede uzywal na kazdym terenie,zazwyczaj TEREN-MIASTO...prze caly rok,niewazne czy lato i zima...

Odpowiedz
Jak je zdejmuje, to od razu mnie noga przestaje boleć i czuję się, jakbym nigdzie nie chodził. To chyba dobrze? ;-P
Zrobiłem nimi ponad 120 km po różnych nawierzchniach i jestem bardzo zadowolony. Jedyne zastrzeżenie mam do tego ''fałdu'' łączącego język z cholewką w lewym bucie, bo mnie gniecie w lewy przód kostki, no itego, że ślizgają sięna korzeniach, no ale chyba wszystko się ślizga za wyjątkiem raków.

Odpowiedz
-> polesie
moje gratulacje pomysłu, Himalaya to model wybitnie na miasto...
nie zdziw się jak Ci podeszwa się zetrze po pół roku na asfalcie, o wygodzie sztywnych butów do chodzenia po płaskim nie wspomnę :)
nie szkoda Ci kasy na kupwanie takich butów na miasto?
Islandy są miększe - to na pocieszenie.
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz
rumcajs
kasy mi nie szkoda,bo za buty firma placi.a bede uzywal w różnym terenie,w wiekszosci to płaski teren i ulice w miescie na poczatku,pózniej raczej po drogach gruntowych i kamienistych.ciekawe jak sie sprawdza w MONGOLII...

Odpowiedz


Skocz do: