To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Kurtki wojskowe gore tex + inne membrany
dzięki za te linki!
te nieocieplane to coś dla mnie, poszukuję czegoś co mogę założyć na bojówki by mi nie zmokły w czasie deszczu, podpinka to zbędny bajer

Odpowiedz
dzieki jagular:) to się szarpne na te gatki:)
-------------------------------------------
Odi profanum vulgus...

Odpowiedz
NDC tez o nich mysle teraz, tyle ze do innych kurtek bo cały w camo to nielubie chodzić:)
no i materiał zewnetrzny cieżko zepsuc, mocne cholerstwo.
-------------------------------------------
rise your god again

Odpowiedz
http://b-52.pl/ jak by ktos szukal czarne i nie tylko parki gtx ale nie jest za tanio

Odpowiedz
devilll

a jestes pewny ze to oryginały? wsyzstko co ma ten gosc?

Odpowiedz
KaWu ja nie napisalem zeto oryginaly tylko ze czarne prawda bo kilka osob poszukiwalo czarnych

Odpowiedz
hm... dzisiaj odebralem swoja helikonowska kopie ecwcs (czarna)- mam pytanko: ten pasek z rzepami i zatrzaskami przy daszku (konkretnie: nad nim) to po co on jest? chyba nie na kolnierz zimowy futerkowy :-?.
pozdrawiam
-------------------------------------------
atavus

Odpowiedz
no futerko zimowe w gorkach kontraktach mozna przypiac, niewiem jak w helikonie ale pewnie tez:D
-------------------------------------------
sleep mode on

Odpowiedz
Taki wiatrolap, tylko ze kaptur sie robi wtedy strasznie gleboki (jakby juz nie byl calkiem spory). Na pewno przydatne podczas ostrej zamieci. Po miescie tego nie przypinam.

Odpowiedz
tez mam futerko do gta i ja po miescie z zamiecie w nmsmigam jest niezastapione podczas zamieci snieznej przydatna zecz

Odpowiedz
Witam
Mam pytanie, gdzie w kontrakcie odczytujemy rok produkcji, np kontrakt nr: SPO100-98-D-4003

Pozdawiam

Odpowiedz
1998

Odpowiedz
Ok, dzieki:)

Odpowiedz
Juz jest www.usarmyshop.pl najtanszy sklep z goretexem usa w sieci :)
-------------------------------------------
jangarn

Odpowiedz
hm... ogladam sobie wyszly ecwcs gen 1 od helikona w polskim kamo... tak sobie mysle: nie wie nikt czy przypadkiem nie beda szyc tych parek w innych kamuflazach? np. flecktarn, dpm, partizan.... byloby milo :>
-------------------------------------------
atavus

Odpowiedz
Z tego co pisal MG to zdaje sie ze w marpacie poki co.

Odpowiedz
a czy ktoś widział w sprzedaży amerykańską parkę Gore II generacji w maskowaniu pustynnym, chodzi mi o to aby kaptur był chowany w kołnierz.
-------------------------------------------
Doktor

Odpowiedz
~Doktor taka jesli nie zalezy tobie na kontrakcie http://allegro.pl/item276288201_kurtka_u...7_usd.html bo z tego co ie orientuje deserta nie robiono bez kaptura w gen 2 a tu masz maparta to jest gtx w camo desert 3 wymiarowe camo http://allegro.pl/item277878034_kurtka_i...nowa_.html tu masz kontrakta w desercie pozdrawaim

Odpowiedz
a ta pierwsza to kontraktowa ?? bo sprzedawca sam chyba nie wie. A poza tym czy ktoś juz kupował od tego sprzedawcy ??
Jangarn a Ty nie masz takiej kurteczki ??
-------------------------------------------
Doktor

Odpowiedz
II generacji w desercie nie robili ( oczywiście kontraktów ) cywilne kiedyś widziałem .
Pozdrawiam
-------------------------------------------
www.usarmyshop.pl

Odpowiedz


Skocz do: