To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Wspaniali sprzedawcy i dystrybutorzy
endless, czy dobrze zrozumialem ze wyslales donos na polarsport do urzedu skarbowego?

Odpowiedz
Nie wiem jak w przypadku zwrotu, ale do reklamacji wystarczy potwierdzenie przelewu, operacji na karcie (świstek) lub wydruk z konta bankowego.

Odpowiedz
informacje dot. reklamacji i zwrotów bez paragonu
http://tiny.pl/hlx45
http://tiny.pl/hd9tj
-------------------------------------------
Pozdrawiam

Odpowiedz
polarsport stosuje ewidentną spychologię. choć jestem wyrozumiałym klientem to w takim przypadku narobiłbym koło dupy, rzecznik praw konsumenta, uoiok, gdzie się da.

Odpowiedz
Wystarczy wyciąg z konta i trzeba być stanowczym, tak w Deichmanie załatwiłem swoją reklamację. Uznana.
-------------------------------------------
Dać w ziemię nura – najlepsza to emerytura. JS

Odpowiedz
Wprawdzie moje wcześniejsze i zasadnicze pytanie poszło w eter (czy zmieścisz się w 10 dniach...), ale jeśli tak, to ja także, jak poprzednicy, nie widzę problemu i wszelkie nerwy na obsługę czy kierownictwo sklepu są niepotrzebne. Ot, duraki jakich wielu.
Po prostu masz rację - masz możliwość odstąpienia od umowy i tyle.
A jeśli tego nie będą chcieli zrozumieć, no cóż... pozostają określone środki.
I wsio, tylko wszystko na piśmie (e-mail).
F.

Odpowiedz
Sory nie zauważyłem. Co do dziesięciu dni to się zmieściłem, ponieważ o tym paragonie dowiedziałem się jak im to odesłałem i wtedy się odezwali więc towar jest u nich.
''pozostają określone środki'' droga sądowa?

Odpowiedz
Hola hola nawet nie ma konta na fakebuku ale prawnikiem z zawodu nie jestem, póki co próbuje wskurać coś u Uoiok

Odpowiedz
Jak można gadać z kimś o konkretach skoro jak mówię kolesiowi (aż mnie korci podać jego personalia), że dowiadywałem się, że do zwrotu nie musi być koniecznie paragon ale np dowód wpłaty przez neta to on twierdzi, że w Krakowie paragon i tylko paragon

Odpowiedz
endless nawet się nie trudź odpowiadaniem jakiemuś niezalogowanemu burakowi, który napisał coś tylko po to, żeby napisać. Trzeba z góry ignorować takich ludzików, bo inaczej się bagno zrobi na forum

Odpowiedz
Też polecam WELD, telefonicznie dobrali mi rozmiary (Marcin) OK
Wybór towaru też niemały, jak na nieduży sklepik i ceny do negocjacji.
(mam nadzieję, że nie czytają forum ;-) )
-------------------------------------------
Tux

Odpowiedz
Dla zainteresowanych http://www.poradaprawna.pl/porady/czy-br...138190.htm

Odpowiedz
Bardzo ładne uzasadnienie.
Czytelne i zwięzłe.
Jeśli będziesz miał problemy z odstąpieniem od umowy, daj znać na priva. A odpowiadając na pytanie - to sprawa nie dla UOKIK, lecz bardziej dla rzecznika praw konsumentów (którego działania niestety rzadko przynoszą wymierny skutek). Ostatecznie - sąd.
F.

Odpowiedz
endless - no nareszcie nasze US normalnieja... :-)
-------------------------------------------
Tomcio

Odpowiedz
Dzisiaj przyszło mi odwiedzić z kolegą sklep HUDY w Katowicach i szczerze polecam. Fachowo, szybko, rzetelnie, fajny asortyment i niezłe rabaciki. I tak np. niezły event jest na buty La sportiva Latemar Micro GTX. Polecam

Odpowiedz
Od siebie:
Fachowo - tak.
Szybko - tak (jak na razie w sklepie wieje nudą - dość mało klientów).
Rzetelnie - tak, byłem zadowolony.
Fajny asortyment - raczej tak, choć niestety do pełnego szczęścia jeszcze wiele brakuje (do Polarsportu im daleko, a szkoda).
Niezłe rabaciki - prawie każdemu dają 7%, na wejście.


Mają fajne spodnie - MONTURA (Hiszpania?), niestety dość drogie.
Generalnie ok - przestrzennie, kolorowo, fachowo... ale ja i tak lubię malutki Sklep podróżnika na pl. Wolności i Carpathię na 3-go Maja :)
F.

Odpowiedz
Co to jest event na buty? To jakieś extraordynarne wydarzenie?
-------------------------------------------
Event

Odpowiedz
Extraordynarny to może być ktoś, kto się ''extra'' grubiańsko zachowuje wobec innych.

Wydarzenie może być (choć i tak ten archaizm brzmi już bardziej śmiesznie niż wzniośle) ekstraordynaryjne, jeśli już się czepiamy słówek ;)

Odpowiedz
Z tego co pamiętam, to na Polsacie jest program informacyjny noszący nazwę ''Wydarzenia''. Czyli jako archaizm to powinien zmienić nazwę na ''Events'', czyż nie? :P
-------------------------------------------
do kasacji

Odpowiedz
Pisząc ''archaizm'' miałem na myśli słowo ''ekstraordynaryjny'', a nie ''wydarzenie'', na to wskazuje umieszczenie zdania w nawiasie. Czytaj ze zrozumieniem ;)

Odpowiedz


Skocz do: