To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Wspaniali sprzedawcy i dystrybutorzy
pim; w temacie optimusa ; dystrybutorem w Polsce jest firma Raven z Krakowa
-------------------------------------------
Darek Fjord Nansen

Odpowiedz
Potwierdzam, podsyłam dane do Raven Outoor, dystrybutora OPTIMUSA:

RavenOutdoor
ul. Kuznicy Kołłątajowskiej 17e/1
31-234 Kraków

tel: (+48) 12 628 51 95
e-mail: michal@ravenoutdoor.com
-------------------------------------------
Czapka - Just Sport

Odpowiedz
http://milo.pl/produkty/view/1589/564/LUKKA%20GTX

tia, pozostaje jedynie się ulitować nad goreteksem by milo... ale nazwa cokolwiek bojowa.

Odpowiedz
jeśli szukacie dobrego i w dobrej cenie szpeju wspinaczkowego to polecam www.trango.pl
właściciel zna się na rzeczy. mało tego - jeszcze nigdy nie byłem tak szybko obsłużony w sklepie internetowym! i co ciekawe, chyba jedyny sklep w PL, który sprzedaje prod. marki OMEGA Pacific.

Odpowiedz
Wielkie podziękowania dla pani Marianny B. z obsługi sklepu internetowego Wolfganga załatwiła mi wymianę SS w trybie ekspresowym bez konieczności dodatkowych opłat za kurtkę jak i kuriera, jednym słowem jestem bardzo mile zaskoczony, że ktoś zaufał na tak zwaną ''gębę'' i wysłał mi drugi egzemplarz kurtki jeszcze przed otrzymaniem zwrotu.Oby więcej takich sprzedawców 5+ !

Odpowiedz
TKsport
Zamówienie bielizny.
Po dwóch dniach zero informacji z strony sklepu dostawa miała być gratis mimo to została mi naliczona przy zamówieniu kwota za tę usługę po parokrotnych telefonach do firmy została wprowadzona korekta przy czym chcę podkreślić, że pani obsługująca infolinie cały czas twierdziła ,że zamówiłem buty wodne :-D, bałagan na maksa!
Mimo mojego przelewu na konto i wysłanie potwierdzenia w pdf dopiero po dwóch dniach i mojej interwencji zmieniono status na zaksięgowane. Bielizna dotarła ,ale bez paragonu czy fakturki gdzie było zaznaczone w zamówieniu, że fakturka imienna mile widziana, telefony do menadżerów z opisem sprawy niby miały coś zmienić no, ale w moim odczuciu ktoś ma słabą siłę przebicia, ogólnie nie polecam tego sklepu.
---
Edytowany: 2011-11-04 04:34:44

Odpowiedz
Sklep weld.pl,

bardzo szybki kontakt mailowy i bardzo pomocny Pan Bogdan, polecam :)

Odpowiedz
moze mam pecha, ale kilka ostatnich maili do nich nie doczekalo sie zupelnie zadnego response'u.
---
Edytowany: 2011-11-04 15:05:50

Odpowiedz
no to może ja mam szczęście bo tak szybkiej wymiany maili z żadnym ze sklepów jeszcze nie miałem

Odpowiedz
Byłem wczoraj w Silesia City Center i się bardzo zawiodłem profesionalizmem sprzedawców obuwia trekkingowego. Jest tam kilka sklepów z markowymi bucikami ale za każdym razem jak się zapytałem z jakiego materiału są buty to nie mieli pojęcia po prostu szukali na opakowaniu żenada
-------------------------------------------
błażej

Odpowiedz
Też tam bywam,ale kupuję już coś konkretnego ,nie liczę na wiedzę sprzedawców.Czytam forum i wiem co mnie interesuje i jadę przymierzyć i pooglądać na żywo.
Ps. ostatnio w intersporcie poprosiłem o spodnie tnf krój alpinfit i wielkie zdziwienie sprzedawcy o co chodzi,wsiadłem w auto pojechałem do sklepu Weld w Dąbrowie Górniczej....

Odpowiedz
Odnośnie Weld.pl mam identyczne zdanie jak madtukan. Zamawiałem tam jakieś duperele za grosze, a i tak wymiana mail'i znakomita. Polecam!

Odpowiedz
Duże podziękowania dla Pana Marcina z firmy Termite za profesjonalne podejście do tematu podczas akcji z termosami prowadzonej przez wortal NGT.
Z tego co mi przekazano praktycznie całą akcją zajmowała się tylko jedna osoba w postaci Pana Marcina,dlatego jeszcze większy szacunek dla Pana pracy przy tym projekcie.

Dziękuję także Administracji NGT za umożliwienie i pomoc w przeprowadzeniu tej akcji dla nas.
---
Edytowany: 2011-11-21 11:45:18

Odpowiedz
To prawda, bardzo kontaktowy czlowiek ale wiadomo....wszystkie Marciny tak mają:)

Odpowiedz
Mała skarga na Skalnik Wrocław, koledzy ostrzegali, ja nie posłuchałem i oczywiście zamówiłem, części towaru nie ma, gdy chcę wymianę na inny towar nie ma odzewu :(, generalnie totalna olewka klienta. Poprzednim razem była podobna sytuacja ale jakaś miła Pani zadzwoniła i się bez problemu dogadałem, teraz nie mam zamiaru nawet tam pisać. Generalnie niech sobie w... 25% wiadomo gdzie i wszystkie inne promo też. Nigdy tam już nie zrobię zakupów i szczerze odradzam robienie tam zakupów przez internet, brak towaru na stanie i pomyłki w wysyłkach są tam nagminne.
-------------------------------------------
Artur

Odpowiedz
Wiem, że nie powinno się pochopnie wysnuwać wniosków ale przestrzegam przed sklepem Alpamayo. Złożyłem u nich zamówienie a tu do dziś ani towaru ani zwrotu kasy na maile nie odpowiadają jak dzwoniłem to gościu mówi, że wszystko sprawdzi i da znać i co i nic nadal zero kontaktu. Odradzam a nie piszę jako konkurencja bo z rynkiem outdoor-owym nie mam nic wspólnego
---
Edytowany: 2011-11-30 16:49:30

Odpowiedz
Endless a na odorze nie ma ich przedstawiciela? Wiem, że swego czasu parę osób kupowało tam szmatki Directalpine i sobie chwalili ,coś się zmieniło?

Odpowiedz
Nie ma.
Kolega zakupił w Alpmayo kurtkę tzn. podjął próbę zakupu w sklepie internetowym, na zwrot pieniędzy (okazało się, że kurtki nie ma i nie będzie) czekał ponad miesiąc pomimo licznych telefonów. O kilkukrotnym kłamaniu, że pieniądze wysłali nie wspomnę.
-------------------------------------------
wolność to outdoor i bokserki

Odpowiedz
No to mnie pocieszyliście, sklep sprawiał dobre wrażenie a tu kolejni oszuści

Odpowiedz
@endless
Tak z ciekawości zapytam jak sprawa załatwiona, bo właśnie dostałem newslettera z Alpamayo i wydaje się ,że '' interes'' dobrze im się kręci ;-)

Odpowiedz


Skocz do: