To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Wspaniali sprzedawcy i dystrybutorzy
~koham gury wysyłka w/g cennika poczty polskiej.
Ascentów szukaj w Białymstoku PLANET OUTDOOR;
BIAŁYSTOK
CH ALFA
ul. Świętojańska 15, lok.H63+2
Białystok

tel. 085/741-22-93
pozdrawiam.
-------------------------------------------
krzyżak z Olsztyna

Odpowiedz
bartolini, ma racje.
Fajna kobieta, naprawde miła i pomocna.

Tak wogóle to jestem kolejny raz pozytywnie zaskoczony obsługą w HiM.
Jakieś 1.5 roku temu reklamowałem spodnie Mudir, naprawili, znowu reklamowałem, dostałem nowe i ostatecznie oddali kase bez problemu.
W tym tygodniu reklamowałem spodnie hanahh'a mano (nie polecam), przysłali nowe ale były o dużo za duże na mnie (niby ten sam rozmiar), mniejszego rozmiaru nie było, na drugi dzień oddali kase.

Miło.

Odpowiedz
Coś nie moge się zalogować i edytować posta.
P.S
To własnie u tej kobietki załatawiałem reklamacje mudirów. Poszła na ręke bo miałem tylko ksero rachunku a nie miałem oryginału.

Odpowiedz
@ elektron - no miła, miła i do tego urodziwa

a w HiM'ie zaiste, coraz częściej spotykam konkretnych sprzedawców, nie tylko w tym wcześniej wspomnianym.
-------------------------------------------
zaraz weekend ! ! ! !

Odpowiedz
Ot model ascent rozmiar L/xl dostępny w sklepach PO:
-Modlińska
Ul Modlińska 244 A
03-152 Warszawa
modlinska@euromark.pl
022 676 88 67


-Askana Gorzów
Al..Konstytucji 3 Maja 102
66-400 Gorzów Wielkopolski
askana.gorzow@euromark.pl
095 737 27 16

-Wisła Płock
ul. Wyszogrodzka 144
09-410 Płock
wisla.plock@euroamrk.pl
024 363 33 10

-Arena Lubin
Ul. Gen. W. Andersa 20 lok. 326
59-300 Lubin
cuprum.lubin@euromark.pl
076 746 67 46

rozmiar s/l
-Wola park
Ul. Górczewska 124
01 460Warszawa
wolapark.warszawa@euromark.pl
022 533 40 64

-karolinka Opole
ul. Wrocławska 156
45-837 Opole
karolinka.opole@euromark.pl
077 474 77 60

-Wspomniana przez j-23 Alfa białystok
-Wspomniana Wisła Płock

Mam nadzieję , ze choć trochę pomogłem z ASCENTAMI.
-------------------------------------------
Hunter

Odpowiedz
mały kamyczek do Grappy:
W zeszłym roku, na wiosnę, kupowałem tam z dziewczyną yukony Lady, hanwaga.
Jedna młoda pani poinformowała nas wtedy, że ''od 3 lat nie mają w sklepie na te buty żadnych reklamacji'':)
Powiedziałem jej wtedy, że grappa ma hanwagi w ofercie od roku:)
Mina sprzedawcy - bezcenna.
A same buty? no cóż, ja jestem w trakcie reklamacji Yukonów, tyle, że kupionych w Janmarze:)
-------------------------------------------
zakopię cię żywcem

Odpowiedz
grappa do tablicy

Odpowiedz
Nie można mieć reklamacji na produkt, którego się nie sprzedaje, odpowiedź mimo wszystko logiczna :) Można mówić X lat, byle poza datę założenia sklepu nie wyjechać;)

Najlepiej by było: ''Paaanie, jak prowadzimy ten sklep to jeszcze nigdy nie było na to reklamacji'' ;)
---
Edytowany: 2009-08-13 13:33:53
-------------------------------------------
Nikt nie tańczy na trzeźwo, chyba że oszalał !

Odpowiedz
Wzmiankowana ''młoda pani'' niestety już u nas nie pracuje, więc tłumaczę się za nią.
Nowa wtedy pracownica pomieszała informacje a propos różnych firm sprzedawanych w naszym sklepie.

Fakt, faktem wprowadziła w błąd, za co przepraszam.

Co do reklamacji Yukonów - u nas zdarzyły się w sumie dwie.
-------------------------------------------
http://vick-gear.blogspot.com/

Odpowiedz
''od 3 lat nie mają w sklepie na te buty żadnych reklamacji'':)
Powiedziałem jej wtedy, że grappa ma hanwagi w ofercie od roku:)


Ależ zaraz, zaraz.. Przecież te informacje nie są sprzeczne. Skoro nie było w ofercie butów, to tym bardziej nie mogło byc na nie reklamacji. Młoda pani nie wprowadzała w błąd, wszak miała rację.
-------------------------------------------
Toma

Odpowiedz
No w sumie rzeczywiscie w blad nie wprowadzila, na toster, odkurzacz czy rower te nie mieli od 3 lat reklamacji i jakby to powiedziala to tez by nie sklamala.
-------------------------------------------
yaro http://www.panoramio.com/user/90763

Odpowiedz
widze że grappa ma na forum zagorzałych obrońców:O
-------------------------------------------
Odi profanum vulgus et arceo

Odpowiedz
polecam ekipę sklepu OUTDOORZY +jak i GRAPPA .
Zarówno w jednym jak i drugim sklepie towar zamówiłem na określony termin, za co dziękuję.
OUTDOORZY Wam dziękuję za cierpliwość ze mną (takie są plusy i minusy jak się kupuje w necie ) a także bezproblemową wymianę sandałów Cliff na numer mniejszy.
Z pewnością te dwa sklepy odwiedzę jeszcze nie raz . + 100%
-------------------------------------------
krzyżak z Olsztyna

Odpowiedz
A ja pobronie trochę sprzedawców (sam nim jestem i prośba do Gumi żeby zmienił wkoncu mi nick)
miałem już taką sytuację że- przychodzi pewna Pani do sklepu i chce oglądać polary pokazuje jej polarki milo oczywiscie było ''ale co to za cena - przecież drogie to jak 150 taki polar moge dostac na targu za 100zł a Wy tutaj macie promocje i za 249zł!!??''(polar Ghigo Lady)
No cóż... proszę zrozumieć że czasem NAPRAWDĘ Ciężko sie handluje - szczególnie w mniejszych miasteczkach gdzie ludzie chcą czegoś super i za darmo.

OT: Gumi - zmień mi nicka i napisz na maila mi ok?
-------------------------------------------
e-wojciech

Odpowiedz
Gilgamasz wieczorkiem to zrobie i dam znac co i jak

Odpowiedz
Co prawda bardziej się przyglądam Waszym opiniom, niż w nich uczestniczę, ale chcę wyróznić dwa sklepy, w których ostatnio robiłam zakupy. Jeden z Gdańska: HiMountain z ul. Szerokiej i bardzo konkretnego i cierpliwego wysokiego chłopaka (żeby było śmieszniej nie lubi NGT ;) ), z którego wyszłam z Softshellem i całkiem przyzwoitą kurtką,
a także warszawski sklep Sherpa z ul. Żelaznej: dzięki odpowiedniemu podejściu uniknęłam błędu i nie kupiłam zupełnie nieodpowiedniego plecaka dla siebie :)
(żeby było śmieszniej, bardzo mi go polecano w e-horyzoncie ;) )
i już wiem, że do Sherpy wrócę po kolejny zakup.

Odpowiedz
Irbis jestes z Jozefowa nad Swidrem kolo Otwocka?
-------------------------------------------
yaro http://www.panoramio.com/user/90763

Odpowiedz
dokładnie to spod Józefowa :D ale tak, wszystko się zgadza. Nad Świdrem bywam średnio raz na dwa dni :)

Odpowiedz
Irbis; a jaki to ci plecak polecano (niewlasciwie ) , a do czego ty chcialas?
-------------------------------------------
Darek e-horyzont.pl

Odpowiedz

grrrr, się zdenerwowałem! na pana w cerro torre w Katowicach.
Kupiłme wczoraj hms'a salewa. Patrzę, przy kasie, leżą ulotki z info o koknursie - kup salewa a wygrasz wejście na Gerlach. Okej, no właśnie kupuję to pytam co to za konkurs i czy się łapię na niego. Na co dostaję odpowiedź, że chyba tak. No to dobra. Pytam co zrobić by wziąć w tym losowaniu udział. No i ręce mi opadły bo mam sobie sprawdzić w necie, bo on nic nie wie i czy jest jakiś kupon czy jak. No i sobie przeczytałem i muszę pojechać do CT... Normalne ?

Odpowiedz


Skocz do: