To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Wspaniali sprzedawcy i dystrybutorzy
Archangel, możesz być pewny że w Horyzoncie Hanwaga nie będzie.

Odpowiedz
Darek - mam teo świadomość i nieczego takiego nie sugeruję, mnie tak naprawdę usatysfakcjonował mail który otrzymałem, to wystarczyło. Niemniej za prezent oczywiście bardzo dziękuję, przy okazji będę mógł przetestować.
-------------------------------------------
\\\

Odpowiedz
sherpa; a wiesz ze myslelismy o hanwagu :) B. b dobra firma tylko ceny :)

pit; pozdrawiam i do zobaczenia ale juz chyba na skiturach bo zima idzie
-------------------------------------------
darek www.e-horyzont.pl, www.ratujtybet.pl

Odpowiedz
Zupełnie przypadkiem znalazłem,więc wrócę jeszcze do tematu spodni NEVADA.Okazuje się, że ich początkowa cena to było 159,90.Post z 2005.04.26 godz 09:29:40 https://ngt.pl/thread-2255.html&page1
---
Edytowany: 2007-09-20 05:26:11

Odpowiedz
pab; ale mnie zaskoczyles tej ceny zupelnie nie pamietalem. Ale masz racje taka tez byla :)

Mam katalog milo z 2005 i wtedy wszystkie spodnie z extendo byly sporo tansze na poziomie 160-170 zl . Nasza cena nevad rosla proporcjonalnie do ceny innych modeli z tego materialu!!!!!!. Zawsze byla zblizona do ceny modelu sierra , czyli u nas klient dostawal gratis odpinane nogawki. Podobnie jest ze spodniami Olin przez 80% roku mamy swoja specjalna wersje z szelkami w cenie tych bez szelek a jak sie koncza domawiamy zwykle oliny.

Jak chcesz to pisz do milo i pytaj sie. Dlaczego ich spodnie z extendo na przestrzeni 3 lat podrozaly okolo 25% a inne rzeczy stanialy np o 15% a jeszcze inne podrozaly o 20%

Dla mnie temat nevad jest zakonczony.

Pab; ja to caly czas odbieram ze masz pretensje ze Horyzonty wymyslily te spodnie itd, itd :(

Wiesz pab po glowie mi chodzi pomysl b. dziwnych spodni ( tak zeby zaoszczedzic z 300 gr ) i musisz wiedziec ze jak je zrobimy to w 1 roku sprzedazy beda tansze o powiedzmy 15% niz w 2. Normalne prawa rynku. Tylko jest jedno ale czy w ogole sie przyjma?? czy je sprzedamy nawet w tej cenie nizszej a moze trzeba bedzie sprzedac po kosztach??? Nie mowimy o tym ze na probe wezmiemy 20 pary i zobaczymy czy sie przyjma... najczesciej to sa ilosci rzedu 200 par (zeby cena byla akceptowaln). Milo pomysl na tyle sie spodobal ze mi 1 pare uszyja do przetestowania ale nie wierza w sprzedaz i 80% firmy tez :)
Czyli jak sie pojawia sie te nowe spodnie to masz do wyboru kupic od x w dobrej cenie w 1 roku. Kupic w 2 roku w wyzszej cenie. Mozesz tez obserwowac 1 rok sprzedazy i liczyc ze nie chwyca i bedziemy je po kosztach wyprzedawac bo pomysl bedzie nieudany :)

Mozliwosc zamawiania takich cudów to sa plusy duzych firm ale te firmy maja tez - .
-------------------------------------------
darek www.e-horyzont.pl, www.ratujtybet.pl

Odpowiedz
darek,nie stresuj się, nie mam pretensji,że dwa lata temu kosztowały tyle, a teraz więcej.Inflacja i te sprawy.
Ale napisz coś więcej o twoim pomyśle.Jaki materiał? W jakiej wadze mają się zamknąć, i kiedy można się ich spodziewać?
-------------------------------------------
Właściwie to się na tym nie znam...

Odpowiedz
nie wiem jak Wy ale ja mam już dosyć darkowego pieprzenia o zmianach ceny z dobrej na lepszą. Darek jeżeli uważasz że musisz nam cały czas wyjaśniać o co chodzi w polityce cenowej horyzontu to znacz że musisz zmienić ową politykę bo jest zrozumiała tylko dla Ciebie albo nas olać. Ja jednak uważam że to tylko taki marketing ,pisać jak najwięcej -nazwa utkwi w głowach.

Odpowiedz
Darek: czyli u nas klient dostawal gratis odpinane nogawki

Jak kupuje spodnie to nigdy nie muszę dopłacac za nogawki. Z reguły są już wliczone w cenę spodni.
-------------------------------------------
Paweł

Odpowiedz
kaikow; czulem sie wywolany do tablicy.

Pab; Niestresuje sie :) Odnosnie spodni tajemnica handlowa.
Odnosnie milo jesienia znowu niektore produkty drozeja a niektore tanieja ?

Pawel; :) :)

Admin; skoro w duzej mierze zostalo wyjasnione zawilosci cenowe Milo to usuńcie te posty zeby nie reklamowaly sklepu :) :)
-------------------------------------------
darek www.e-horyzont.pl, www.ratujtybet.pl

Odpowiedz
darek,to były zawiłości cenowe horyzontu, a nie milo

Odpowiedz
Niniejszym obsmarowuję ekipę Grappy...masłem czekoladowym, szczegolnie obsmarowywuje Vicka poniewaz Rudej sie boje a na dodatek moja żona czyta NGT więc mogła by się przyczepić że smaruję jakieś inne kobiety.

:-)

Odpowiedz
Cóż jestem stałym klientem zarówno Horyzontu jak i Grappy. Jednak muszę przyznać, że pierwsza ekipa zaczyna zaniżać loty, natomiast skład Grappy znowu pokazał niedościagnioną klasę - właśnie dostałem rabat i gratis w postaci pokrowca do V rock'a pajaka.
Wielki szacun
-------------------------------------------
na każdego czeka jego góra

Odpowiedz
W Polarsporcie w Krakowie nie zgadza się towar wystawiony na stronie internetowej z zaopatrzeniem sklepu stacjonarnego. I wcale mi się to nie podoba.
-------------------------------------------
Pzdr.

Odpowiedz
Synchro, to akurat zmora wielu sklepów internetowych. Robiłem zakupy naprawdę w wielu i często zdarza się, że asortyment internetowy nie jest aktualizowany. Duze trudnosci ma sklep firmowy Hannaha, Horyzont niestety także.
-------------------------------------------
Pies i nóż - najlepsi przyjaciele człowieka.

Odpowiedz
Hym ale rozumiecie, ze to czesto jest kwestia tego,z e niektore towary pojawiaja sie i znikaja tak czesto, ze nie idzie nadazyc z aktualizacja?

Odpowiedz
jezeli chodzi o mnie to doskonale rozumiem. Ale np. w przypadku sklepu hannaha jest inaczej, tam nie chodzi o to ze w miedzyczasie towar znika z pólek. Oni po prostu nie aktualizują. Szkoda, musialem ich produkty zamawiac gdzie indziej.
-------------------------------------------
Pies i nóż - najlepsi przyjaciele człowieka.

Odpowiedz
Ostatnio byłem w HiM w Reducie i obsługa wporzo.

Dokładnie wiedziałem czego chciałem i według mnie załoga HiM to ''wyczuła'' i jedynie wskazywała mi dostępne modele kurtek.
Nie było problemu ze skorzystania z systemu informatycznego HiM w celu sprawdzenia tych samych modeli w innych sklepach, czy nie ma czegoś ciekawszego.
Ogólnie bardzo polecam.

Sympatyczna obsługa oraz w wyniku tego wyszedłem z Zephyrem za 199pln :)

Odpowiedz
no to kwiatek z dzis...

ogladam spodnie milo, modele dhali i evin (oba z aqatexem 10/10; 100% nylon), na evin o dziwo metka softshell, no nic, dziwnie wyglada, ale na pocztaku nie reaguje, potem lekko pytam o co chodzi z tym ss i jak on (ss) w tych spodniach wyglada - w odpowiedzi slysze ze to tym sie wlasnie zasadniczo (poza ksztaltu ze meski a nie kobiecy i 2 warstwy <siateczka w dhali>) roznia eviny od dhali ze maja sliski material, i po nim latwiej splywa woda wiec wolniej przemakaja i dlatego to jest softshell...

po przymierzeniu, zgrywam glupia i pytam jeszcze raz o to samo i slysze rowniez to samo...

Odpowiedz
gdzie to było?:-D
-------------------------------------------
Pies i nóż - najlepsi przyjaciele człowieka.

Odpowiedz
nie pisze zazwyczaj, gdzie ale w tzw ''ulubionym'' sklepie w krakowie :D

Odpowiedz


Skocz do: