To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Wspaniali sprzedawcy i dystrybutorzy
Nie chciałbym wyjść na adwokata sklepu na ul. Siennej, ale:
1. ''... co najwyżej 5% rabatu...'' mija się z prawdą.
2. Traktowanie dziewczyn w w/w sklepie - moja znajoma ma inne zdanie na ten temat, a za różowym również nie przepada.

Odpowiedz
A moja ma takie jak prezentowane powyżej. Dopiero gdy obśmiała sprzedawcę gdy ten po pokazaniu jej softa usłyszał, że bez kaptura i z membraną to może sopie pokazywać turystom krupówkowym nabrali do niej podejścia innego niż do słodkiej blondynki.
-------------------------------------------
spotkajmy się pod murami troi

Odpowiedz
Panie i Panowie - proponuję już skończyć tą dyskusję, bo znowu się zaczyna (i to od kogo - Spin za karę ;) napisz mi meila jaką trasę zrobiliście w weekend) niepotrzebne udowodnianie kto ma rację i skończy się jak zwykle, obrażalstwem i interwencją nożycorękiego tytusa :)
-------------------------------------------
Stat crux dum volvitur orbis.

Odpowiedz
kurczę, jakbym był przy tym, odnosze wrażenie, że to ten sam sprzedawca :) powiedziałem że szukam czegoś bez membrany, to się zdziwiony pytał czemu bez membrany. Zdziwił się jeszcze bardziej jak się spytałem a dlaczego z membraną :) Potem jeszcze krótkie podpuszczanie że coś tam chce zostawić dla siebie samego.
-------------------------------------------
jestem wredny i dobrze mi z tym :)

Odpowiedz
to normalne u sprzedawców, ćwiczę to co jakiś czas w HM-ah
kiedy póbuję kupić spodnie z schoelera i jak dochodzi do rozmowy to zawsze wciskają mi z WS albo z gore-texu
po argumencie, że szukam spodni o bardzo dobrej paroprzepuszalności twierdzą, że właśnie z membraną będą lepiej ''oddychać'' od takich bez membrany :)
na argument, że swoje spodnie z gorka (oprócz nart) to noszę głownie na zapas w plecaku i ich nie używam, bo nie lubię sauny robią oczy jak spodki...
po prosu wiedza na poziomie lat 70-tych
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz
OT: lol

Odpowiedz
raffi przecież to nie ja, ja tylko o rabacie pisałem ... :) a mówiąc szczerze, odnośnie owego sklepu mam ostatnio ciut lepsze zdanie, bo kupowałem tam w piątek stuptuty Berghausa, zresztą bardzo git jak na razie i trafiłem na gościa, który był bardzo w porządku i nawet zagaić rozmowę potrafił gdzież to wyjeżdżam z taką ilością sprzętu :)
także jeśli chodzi o POLARSPORT to już nieco bardziej mi podchodzą aniżeli kiedyś ;)
-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim ...

Odpowiedz
Ty tylko o rabacie, a później pięć osób, że ich znajomy, ciocia, wujek itd. i każdy ma inne zdanie i zaraz by była awantura, co kto rozumie i przez co. I czyja opinia ważniejsza.
Rabaty, rabatami, ale po Twoich domysłach co do sklepu dand już się tłumaczył że nie jest adwokatem i jeszcze chwila i by się działo :).
(czekam na email :) )
-------------------------------------------
Stat crux dum volvitur orbis.

Odpowiedz
raffi ja już temat Polarspotu zamknąlem bo myślę że wystarczająco o nim napisałem w odpowiednim temacie...zresztą każdy ma swoją głowę, a ja nie zamierzam nikomu robić antyreklamy, ot po prostu to moja opinia...ale jak widzisz już ich ''przełykam'' więc nie jest źle ;)

mail napisze się zaraz lub za chwilę, ale na pewno wkrótce będzie ;)
-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim ...

Odpowiedz
''po prosu wiedza na poziomie lat 70-tych''


Co prawda to prawda...
-------------------------------------------
www.on-top.pl

-
https://lukaszsupergan.com/

Przewodnik "Szlaki Polski. 30 tras długodystansowych":
https://lukaszsupergan.com/produkt/szlaki-polski/
Odpowiedz
Witam,

Szkoda ze moja wypowiedz wywolala taka reakcje, znaczy niezbyt pochlebna dla ''tego'' sklepu. Myslalam ze podejscie do ''bab'' wreszcie sie zmienilo i bylam wyjatkiem - coz znowu pomylka :(
Jedyne co jest ''pocieszajace'' to to ze nie bylam jedyna. hahahah......

A panu z ''tego'' sklepu mowie dosyc! Dla przykladu: zajrzalam dzisiaj do pewnego sklepiku i pelna obaw zapytalam pana o spodnie. Sadzac ze mnie splawi jakoze nie mial takowych na stanie. I jakze milo zostalam zaskoczona gdy ten bardzo mily zreszta pan (potem rowniez pani) pogawedzil ze mna na w/w temat. Rzeczowo i bez kitow doradzil ---> '+5' dla niego! Czyli jednak jak sie chce to sie da...

''BABY'' GłOWA DO GóRY, PIERS DO PRZODU. RUSZAMY DO BOJU ZMIENIC PODEJSCIE !
-------------------------------------------
cziwosz

Odpowiedz
Raffi co racja to racja, ale skoro to taki watek to czemu nie pisac o swoich doswiadczeniach z obsluga? Moze jak do nich dotrze ze psuja sobie reputacje i ktos ich moze obsmarowac na forum, to cos sie zmieni? I niebeda kitow wciskac? Zwlaszcza laikom?

Spineless i Akacja dzieki za propozycje pozyczenia karty. Popytam znajomych jak nikt nie bedzie mial to z przyjemnoscia skorzystam :))

Spineless pytasz jakie to buty to mowie Asolo (oczywiscie bez membramki). i szczerze mowiac przyda sie nawet te 5% bo i tak juz przekraczam budzet o 100zł. potem do konca miesiaca sucharki i woda. ;)

Ps. padlo rowniez pytanie jako bez goretexu? a czemu?
-------------------------------------------
cziwosz

Odpowiedz
a czemu :) ?
-------------------------------------------
spotkajmy się pod murami troi

Odpowiedz
cziwosz - jak chcesz buty asolo to zmierz sobie model i rozmiar, a następnie udaj się do sklepu TiS na krowoderską i zapytaj w jakiej cenie by Ci sprowadziła tamta Pani, bo ostatnio oferowała buty asolo dosyć sobie tańsze niż w polarze... albo wejdz na http://www.summit-asolo.pl/ i zamów bo różnica cen jest dosyć spora przynajmnie była jak ja kupowałem...

Odpowiedz
Jakby się ktoś pytał:
http://www.summit-asolo.pl/index.php?wyb...ed=preview
cena: 595 zł
http://www.bzyk-extreme.netidea.pl/index...9fcd9d2056
cena: 569 zł

Odpowiedz
Herkules ''Ps. padlo rowniez pytanie jak to bez goretexu? a czemu?'' to dotyczylo mojej wczesniejszej wypowiedzi (strona 38) - jej c.d.

''Grześ'' i ''~dand'' Bardzo dziekuje za linki. I to mi sie podoba ! ;>

Faktycznie jest roznica cenowa, szkoda ze ''extreme sport'' jest w Zakopanym bo cene maja super (prawie 50zl taniej). Swoja droga to dziwne ze maja nawet taniej niz w summicie (to podobno dystrybutor na polske).
Wlasnie sie jutro wybieram do TiS, bo pamietam ten sklep, jak jeszcze byl na Dlugiej. Troszke mnie zdziwilo ze juz go tam nie ma. Na szczescie z pomoca znowu przyszlo ngt i udalo sie go namierzyc........
-------------------------------------------
cziwosz

Odpowiedz
Ja pamiętam jeszcze, jak na Długiej była tablica, że jest na Krowoderskiej :).
-------------------------------------------
Stat crux dum volvitur orbis.

Odpowiedz
pare latek przerwy robi swoje. hahahah sklepy sie zmieniaja i zaopatrzenie rowniez..... Przedtem to niebylo problemu. Cztery rodzaje butow i luzik. A teraz to niewiadomo co wybrac..... takie i takie i taki. Kolorowy zawrot glowy.


Ps. jakby ktos chcial mi doradzic to chetnie poslucham
https://ngt.pl/thread-3333.html&page=999
-------------------------------------------
cziwosz

Odpowiedz
chcialem napisac a propo traktowaniu przez sprzedawsow zle nasze panie i nie chce byc zlosliwy wobec nich ale mysle sobie ze bierze sie to z malych gafek np. sprzedaje pewnej pani buty wszystko ok wygodne, rozmiarowo tez i na koncu slysze '' a jezeli moja kolezanka bedzie miala taki sam kolor to bede mogla wymienic '' i mowi to jak najbardziej powaznie:) i przez takie rzeczy chyba za szybko szuflatkujemy ogol chociaz zdaje sobie sprawe ze niejedna osubka wie wiecej odemnie ba! napewno

Odpowiedz
hę?
-------------------------------------------
jestem agentem WSI

Odpowiedz


Skocz do: