To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Wspaniali sprzedawcy i dystrybutorzy
http://www.8a.pl/index.php?str=prod_big&...at=&subkat=

jak widac, aquatex
Rzeczoznawca wprost niesamowity...

Odpowiedz
witam. otóż właśnie się doszły mnie słuchy że w sobotę 30,09 w centrum wyprzedażowym FACTORY na Ursusie otworzy sie nowy sklep z Salewa. podobno maja mieć trochę sprzętu i sporo ubrań w miłych cenach tak wię dzielę się tą wiadomością ' pozdrawiam
-------------------------------------------
tramp

Odpowiedz
~tramp: pewnie będą kultowe już softshelle :)

a może lepiej przenieść to do wątku ''Promocje i wyprzedaże''?
-------------------------------------------
fr

Odpowiedz
Witam wszystkich, zazwyczaj nie pozwalam sobie na jakieś dłuższe elaboraty na temat sprzedwaców i nie rozczukam się zbytnio, ale tym razem opiszę swoje odczucia, jakie miałem kontaktując się/korzystjąc przez ostatni czas dwójki różnych sklepów na naszym rodzimym rynku:

1.serwis Marabuta - profesjonalizm w pełni - w ciągu tygodnia naprwiono mi tropik namiotu bez żadnego ale, w sposób bardzo solidny - naszycie łaty na rozdarcie podwójnymi szwami, podklejenie tych szwów za niewielkie pieniądze, szybka przesyłka zwrotna i niewielka za to opłata wliczając pobranie- nic tylko pochwalić.

2.Tu mam nawet więcej osobitych odczuć - mianowicie samemu jestem współwłaścicielem małej rodzinnej firmy w branży, w której rządzą sieciowi giganci. Wiem stąd, ile wysiłku kosztuje przekonanie klienta do siebie- przede wszystkim trzeba go traktować indywidualnie i dostosować się do jego potrzeb, wiele czasem poświęcajac. I tu do meritum:
-sposób, w jaki została przeprowadzona reklamacja mojego plecaka Tatonki przez TEN sklep jest tym, co pozwala mi wierzyć, że można w branży turystycznej także podchodzić indywidualnie do każdego. Sposób ten był właśnie WYJĄTKOWY. Nie będę wnikał w szczegóły - ogólnie sprawa reklamacji skończyła się tym, że otrzymałem w ramach reklamacji plecak innej firmy o nominalnej wartości dużo wyższej od poprzedniego bez dopłaty złotówki(!!!!!). Sposób dostarczenia nowego plecaka też był WYJĄTKOWY - plecak otrzymałem z rąk sprzedawcy prosto do rąk własnych w drodze w góry, na dworcu pks w Kraku - nie było problemem, że była sobota, nie było problemem, że była 6ta rano, zostałem potraktowany profesjonalnie i nietuzinkowo. Tylko moja dziewczyna miała ubaw po pachy, gdy wyruszałem spakowany w worki na śmieci:D
Nie piszę tego, aby podlizać się komukolwiek, ale dlatego,że słuszne pochwały się należą, co też czynię i polecam ten sklep i prowadzących go Ludzi wszystkim, bo jest to sklep WYJĄTKOWY i Ludzie, którzy potrafią go takim uczynić.
Ten sklep zwie się: GRAPPA.PL
pozdr#braav
-------------------------------------------
...ktoś mnie skazał na wieczną wędrówkę...

Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
zgadzam się z przedmówca, Grappa i mnie odpowiada(a raczej fachowy personel) robiłem tam zakupy i zostałem potraktowany profesjonalnie, szkoda tylko że wycofali sie ze Scarpy i tak dałem zarobic konkurencji(już nie tak fachowej)
polecam równiez horyzont w katowicach, bardzo przyjemnie
-------------------------------------------
wio!

Odpowiedz
braavosi,a troche więcej szczególów odnosnie Twojej firmy,ciekawski jestem.....??????
-------------------------------------------
(^#%)

Odpowiedz
~saturator
???co konkretnie Cię ciekawi?
-------------------------------------------
chyba nabawiłem się dysleksji skończywszy szkoły:)

Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
braavosi,co oferuje Twoja firma?..o ile to nie tajemnica..
-------------------------------------------
(^#%)

Odpowiedz
''Prawo do negocjacji cen jest ustawowo zagwarantowane''
Tyle, że ustawa nie definiuje terminu ''negocjacja'' i nie ma do niej przepisów wykonawczych.

Odpowiedz
~saturator
jestem farmaceutą, a moja firma oferuje...lekarstwa oczywiście.

Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
to może coś ode mnie:
zamówiłem w sklepie polarsport.pl koszulkę małacha first layer tourist, która według producenta została zrobiona z polartec power dry. dostaję paczkę otwieram, a tu.... koszulka rodem z prl, jeśli chodzi o wygląd- sklad surowcowy: wiskoza/bawełna/ i polyester. szok!!! zamiast super logo małacha na plecach wyszyte jakieś kwiatuszki. dzwonie do polar, a pan mi mówi że oni opis kopiują ze strony malachowskiego i zdjęcie też. fatalna obsługa!!! czekam na gotówkę. pochwalam sklepy netowe: 8a.pl, sfpl.pl (himountain).
-------------------------------------------
Matek

Odpowiedz
wczoraj robiłem zakupy w HiMie na Królewskiej w wawie, bardzo kompetentna obsługa, gratulacje za cierpliwość, oby tak dalej, wypada jeszcze wspomnieć że na legitymacje studencką dostałem 10% zniżki

Odpowiedz
~Matek przecież małach od kilku lat juz nie ma licencji na Maldena :-/

Odpowiedz
Matek, osobiście dwa tygodnie temu kupiłem w PolarSporcie tę koszulkę małacha. Na plecach kwiatków nie ma, a materiał to na 90% PowerDry. Jakby co, to mogę to jeszcze raz sprawdzić. Może się pomylili i wysłali Ci coś innego?

Sasq - co masz na myśli?
-------------------------------------------
Co ja robię w mieście? :(

Odpowiedz
~Matek:

Może ci wysłali Guide Pro albo Climbera (prawdę mówiąc nie rozróżniam, a na stronie nie widać). Któraś z nich ma taką ''misiową'' warstwę od spodu. Sprzedawca długo mi tłumaczył jakie to ma zalety, że pot lepiej odprowadza, że grzeje mimo że wilgotne.... W sumie przyznałem mu rację ale stwierdziłem że za ciepłe jak na całoroczną koszulkę i kupiłem cienki powerdry Wolfskina w promocji :)
-------------------------------------------
fr

Odpowiedz
to jest koszulka: first layer tourist. powinna miec z przodu nadrukowanego ślimaka (to takie logo), jak otworzyłem paczkę... to mi szczęka opadła...
sasqu- powiedz coś więcej na ten temat. masz jakiś link??
-------------------------------------------
Matek

Odpowiedz
zapomnialem dodac że krótki rękaw- no ale to że sprzedawcy na siennej nie aktualizują strony świadczy o ich podejściu do klienta. zawsze byłem 100% zadowolony z małacha- a tu taki zonk...
-------------------------------------------
Matek

Odpowiedz
Matek, ale ja u nich kupiłem tydzień temu koszulkę taką jak w katalogu Małachowskiego: T-Shirt First Layer Tourist model 3292 ze ślimakiem na przodzie i z tkaniny PowerDry. Wprawdzie kupowałem osobiście, ale zgadza się to z tym co mają na stronie internetowej:

http://tiny.pl/7386 .

Może faktycznie ktoś się pomylił?
-------------------------------------------
Co ja robię w mieście? :(

Odpowiedz
no nie wiem. zawiodłem się bardzo. tą ze ślimakiem biorę w ciemno. jestes z krakowa?? mógłbyś podejść do nich i zapytać czy mają jeszcze te normalne- tzn. ze ślimakiem i z power dry w rozmiarze xxl??
-------------------------------------------
Matek

Odpowiedz
hej sero, odezwij sie na moje gg: 7275359
-------------------------------------------
Matek

Odpowiedz


Skocz do: