To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Wspaniali sprzedawcy i dystrybutorzy
lepiej upust dac sprzedawcy zeby nie biadolił na ngt ze za pól darmo uzera sie apaczami..
-------------------------------------------
nescafe 3w1 jest pyszna...

Odpowiedz
głodnemu zawsze chleb na myśli :)

Odpowiedz
głodny głodnemu wypomni:)

Odpowiedz
ba,temat rzeka..
-------------------------------------------
nescafe 3w1 jest pyszna...

Odpowiedz
Upusty-niby za co ???
Np. nalezac do PTTK masz 10 % znizki w HiMountain a dla przodownikow i przewodnikow jest 15 % a wiec dosc sporo. W Horyzoncie mamy np 5 % znizki.W spoleczenistwie utarlo sie przekonanie ze tylko na bazarach mozna sie targowac a to wcale nie prawda bo i sklepy maja swoja marze a wiec z ceny moga upuscic.
Rabaty i upusty sa moim zdaniem po to aby zachecic do kupowania w wybranym sklepie i powoduja zdrowa konkurencje.
-------------------------------------------
wolf_86@o2.pl | KTK be loc Piekary Slaskie

Odpowiedz
nie przesadzajcie z tymi rabatami. upusty można dawać przy większych zakupach, albo stałym klientom. trudno wymagać, żeby od razu każdemu dawano rabat, bo to by znaczyło, że ceny są źle skalkulowane ;)
Jak by do mnie przyszeł klient, który jeszcze nic nie kupił, i na wejściu zapytał ''ILE dostanie rabatu'' (a powinien zacząc od pytania CZY może dostać), to też by misie nie podobało. Na szczęście nie jestem sprzedawcą....;)

zdrówka
-------------------------------------------
Tomaszek

Odpowiedz
wolf ok,ale nie myl rabatów z rozdawnictwem...
-------------------------------------------
nescafe 3w1 jest pyszna...

Odpowiedz
Ano ja uważam, że ceny w polskich sklepach turystycznych są rzeczywiście źle skalkulowane. Oczywiście jak kupuję impregnat do butów, to o rabat się nie kłócę. Ale z dużymi zakupami to już inna sprawa - np. kupując plecak za prawie 500zł zapytałem grzecznie o rabacik, no i dostałem 7% :-).
A tak na poważnie, to nie wierzę, że koszt produkcji i transport z Niemic plecaka Vaude + zarobki producenta wynoszą razem więcej niż 350 zł. Wszak plecak robi się masowo i wiezie go w tirze razem z innymi produktami.
-------------------------------------------
simba

Odpowiedz
Rozdawnictwo ??? Buahahahahaha czy 30 zl jest rozdawnictwem ??
Widze ze Twoj nick nie jest adekwatny do sytuacji majatkowej :) Pozdro
-------------------------------------------
wolf_86@o2.pl | KTK be loc Piekary Slaskie

Odpowiedz
jeżeli sklep chce dawać rabat pierwszemu lepszemu klientowi to nie ma w tym nic zdrożnego, jeżeli nie chce dawać to też nie ma co się wtrącać - w razie czego bankrutuje właściciel, nie my, a poza tym konkurencja jest już całkiem spora.
W Polarsporcie chyba każdemu dają po pierwszym zakupie (bodajże >100 złotych) rabat 5% i nie powiem żeby się nie przydał :)
-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim...

Odpowiedz
Spineless: zgadzam się z tobą w pełni: mamy konkurencję i cale szczęście :)
~simba: może spróbuj swoich sił, a nuż zawojujesz rynek tanimi plecakami Vaude?

Ja tam zawsze grzecznie pytam, a nie żądam rabatu. Na przykład w HiMountain zupełnie niechcący zapytałem, czy na kartę Euro26 jest jakiś rabat, okazało się że 10% !

-------------------------------------------
fr

Odpowiedz
Sklepy w Poznaniu:
Polecam Taternika - fachowa obsługa, cierpliwa (można z godzię przymierzać), można dostać rabat - w ogóle wielki pozytyw.
Alpin na Fredry - porażka - część odzieżowa - non stop to samo, byleby upchnąć.
Trekkersport - obsługa jest dobra, asortyment też, ok.
-------------------------------------------
carlos

Odpowiedz
A propos alpina na Fredry - nie wiedzieli co to RECOO!
-------------------------------------------
carlos

Odpowiedz
Od dłuższego czasu kupuje różne rzeczy w góry w Katowickim Horyzoncie i powiem tylko jedno jest jeden dobry tam człowiek zawsze umie mi doradzić i jak na razie zawsze na tym dobrze wychodzę. Jeśli ta osoba wie, o kogo chodzi z Katowickiego Horyzontu to bardzo mi miło.

Pozdrowienia dla niej i całej załogi sk. Horyzont dalej będę tam kupował


-------------------------------------------
Jestem zasze tam gdzie jest mnustwo śniegu i świec

Odpowiedz
no jeśli Ci tak radzi jak w przypadku rękawiczek FN, opsiywanych przez Ciebie w temacie ''Rękawiczki'' to polecam serdecznie tego człowieka...

Odpowiedz
to już ina kwestia
-------------------------------------------
Jestem zasze tam gdzie jest mnustwo śniegu i świec

Odpowiedz
to co się musi wydarzyć, żebyś uważał go za nieprofesjonalnego sprzedawcę, który poleca badziew??

Odpowiedz
Wolf,udam że zrozumiałem zart w związku z moją majętnoscią ale;wez pod uwage to ze jak dziennie przyjdzie 30 takich Wolfów po towar za 200zl i zacznie sie tarmosic o 5% rabatu to:dziennie trzeba dac 300zeta,tak?pomnózmy to przez srednio 22 dni robocze-wychodzi 6600zł w prezentach miesięcznie,i to razy 12 miesięcy....druga sprawa z tą konkurencją nie przesadzajcie;jak mam cos do kupienia z salewy to ide do skalnika,a jak chce kupic buty lomer to siedze w horyzoncie...i kolejna sprawa w skalniku jest to dobrze pomyslane-przy zakupach na okresloną kwote w skali roku otrzymujesz karte klienta która daje 5% rabatu bez zadnych zbędnych dyskusji,proste,nie?
-------------------------------------------
nescafe 3w1 jest pyszna...

Odpowiedz
Rabat fajna rzecz ale to nie on decyduje o zakupie...
1. Obsluga musi wiedziec co jest co, co warto a co nie i co dla kogo
2. Czesto mamieni rabatami, kartami i promocjami klienci nie zauwazaja jednej rzeczy, róznicy w cenie sprzetu na metce, np horyzont rabaty daje za pewna ilosc zakupow ale i tak latarki petzla maja chyba najtaniej....
3. Zadsa promocja ani najwiekszy rabat nie zacheci mnie do wejscia do sklepu w którym obsluga jest niemila i do tego niefachowa...

Odpowiedz
to prawda ale jeżeli jest rzetelna obsługa i do tego rabacik to już jest full wypas :)

-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim...

Odpowiedz


Skocz do: