To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Wspaniali sprzedawcy i dystrybutorzy
Która dziewczyna w Arkadii bo chyba tam sama płeć piękna jest ;)
Jedne mają doświadczenie z turystyki, inne się pytają o prawie wszystko koleżanek :)
Niedługo się dowiem, czy HiM ma u mnie plusa, bo oddałem windstopper do reklamacji (ach te cudowne suwaki SALMI... - no comment)

Odpowiedz
Wybrałem się do HM w Arkadii i spytałem się o polar który wypatrzyłem - pokryty warstwą teflonu. Fajnie się słuchało o tym jak to teflon jest super oddychająca membraną o super oddychalności :D. No wpadka ostra, bo lepiej sie spytać niż paplac bzdury, ale to chyba był praktykant. Jak z resztą załogi to nie wiem ostatnio czy sie poprawiło ale wyglądają sympatycznie i na pewno się starają. Ale szkolenia to mogłoby kierownictwo jakieś zrobić. Zreszta od jakiegoś czasu jest tam chyba lekka roatacja załogi bo co zaglądam raz na jakieś 2-3 to zawsze jest ktoś nowy ( a może mi się wydaje ). Natomiast jeżeli chodzi o fachowość i doświadczenie to i Horyzonty i Podróżniki w Warszawie są na 6.
-------------------------------------------
No to chlup

Odpowiedz
Alosza ja obawiam sie ze zacza bym się tam tarzać ze smiechu....
a tak naprawde to własciwie jest to przykre... sie dziwić potem że ludzioe pytaja czy millet jest dużo GORSZY od bergsona

Odpowiedz
może nie na temat, ale czy ktoś wie, o co chodzi ?

http://www.kanion.pl/

-------------------------------------------
fr

Odpowiedz
furry - tak jak napisane - kanion ''zwija manatki'' z rynku, podobno na ich miejsce ma powstac cos nowego (plecaki deutera cy cus), ale otwiera to ekipa nie zwiazana z kanionem

Odpowiedz
No widocznie przestało się opłacać :) Ciekawe z drugiej strony co to będzie ten sklep Sherpa. I czyj on będzie :)
-------------------------------------------
No to chlup

Odpowiedz
Dokładnie - powstaje tam sklep Sherpa - pod patronatem Bakosportu - można sie będzie napawać i naoglądac deuterów do ....
-------------------------------------------
...w pewnych sytuacjach niecierpię mieć racji...

Odpowiedz
..i meindli podobniez (ale ja juz i tak upatrzylem se hanwagi wiec mnie to powiewa ;).a sklep juz jakoby dzialal. na dniach zrobie rozpoznanie i napisze - co i jak, czy chlopaki przewiduja jakies atrakcyjne znizki itp

Odpowiedz
salvador..''chlopaki :) (wlascicelami Bakosport sa dwie przemile kobiety -Sylwia i Blanka, chyba ze cos sie zmienilo...no i moze sprzedawcy beda inni), jaki model hanwagow upatrzyles?''

Odpowiedz
Sprzedawcami będą panowie - chociaż Sylwia wybitnie pomaga rozkręcić ten byznez...
-------------------------------------------
...w pewnych sytuacjach niecierpię mieć racji...

Odpowiedz
wg moich inf. (moze niedokladnych) wlascicielami Sherpy maja byc panowie, a co do przemilych Pan z Bakosportu to oczywiscie inna sprawa :)
Hammet - dzisiaj wdzialem na nogi Peru. I takowe mam zamiar zajezdzac przez kolejnych kilka lat (chociaz poki co nie moge dorznac Lite Trekow ;). Bedzie to maly debiucik bo beda to perwsze buty bez membrany (mowa oczywiscie o butkach letnich tudizez trzysezonowych).

Odpowiedz
Dziewczyna z Arkadii, z tego co pamietam z naszej ostatniej rozmowy, wlasnie jest gorkach. Bylem tam wczoraj no i niestety z info o cokolwiek bylo gorzej... Tak, te rotacje kadr potrafia wykoczyc nawet najtwardszych.

Odpowiedz
witam wszystkich! Ech.... ci wspaniali sprzedawcy. wlasnie wyszedlem z HM w Arkadii. nie dosc ze kiedy tam nie pojde to zawsze ktos nowy mi próbuje WCISNĄĆ coś czego nie chcę to jeszcze nie potrafią odpowiedziec na najprostsze pytania o hydrotex czy cokolwiek innego. Cóż, nowa kadra jakaś, nieprzeszkolona, ja nie wiem od czego są tam kierowniczki bo kiedy nie zajrzę do ww sklepu to miłe panie jak za komuny leżą na ladzie i jedyna osobą która moim zdaniem znalazła sie w odpowiednim miejscu ze swoją wiedzą jest pani Dorota( taka ruda, kiedyś z irokezem) ale jak na ironie od paru dni nie mogę jej tam zastać a jekiś goguś kiedy o Nią spytałem powiedział mi że taka pani już nie pracuje... trudno ale była jedynym kompetentnym sprzedawcą w tym bałaganie. i pozdrowienia dla szanownej Pani Eli z sieci HiMountain i jedna prośba, wiem że Pani tu zagląda także proszę o jakąś ingerencje w sprawy sklepu w Arkadii. pozdrawiam
-------------------------------------------
tramp

Odpowiedz
do kolegi trampa i innych ''wielbicieli pani Dorotki'' - przekazuje w imieniu Pani D. pozdrowienia dla Panow :-)

Odpowiedz
wiecie czemu miło się pracowało w Arkadii w Him? Bo często przychodzili klienci tacy jak Wy właśnie i choćby dla takich klientów miło było iść do pracy bo nawet jeśli nic nie kupiliście to świetnie było z Wami porozmawiać i wymienić poglądy na różne tematy. cóż,te rotacje... dzieki salvador że przekazałeś pozdrowienia ale zdecydowałam że przekażę je osobiście.tak więc pozdrawiam Ciebie Akim i Ciebie Tramp i innych miłych klientów.
-------------------------------------------
dorota

Odpowiedz
A ja polecam sklep Himal-sport z Tychów (jedyny sklep outdoorowy w moim mieście ;(. Bardzo kompetentna obsługa zwłaszcza Marcin - własciciel sklepu i syn Krzysztofa Wielickiego. A i przy okazji mój sąsiad :)
Pozdr.,
-------------------------------------------
Tomek

Odpowiedz
A mi nie do końca Himal podchodzi, troche małe zróżnicowanie w firmach (np buty tylko Scarpy) i jednak dość drogo. Co do obsługi to nic nie mam, całkiem sympatyczni ludzie, choć nie gadałem jeszcze z nimi o konkretach, jak coś tam kupowałem to wchodziłem wybierałem i wychodziłem.

Pozdrawiam

P.S. Jestem z Tychów...

Odpowiedz
No co do asortymentu to może masz racje ale w końcu oni są importerem Scarpy (więc się nie ma co dziwić, że tylko Scarpę sprzedają)
Pozdr.,
-------------------------------------------
Tomek

Odpowiedz
W końcu odebrałem kurtkę z reklamacji, nowy suwaczek wszysty a za kilkudniowy obsów dostałem opaskę z windstoppera na łeb :)
Tak trzymać :)

Odpowiedz
Co do kompetencji w himalu (poza Marcinem) bez komentarza... rotfl , Ty chyba nie byles w sklepie z kompetentnymi sprzedawcami...

Odpowiedz


Skocz do: