To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Koszulka coolmax ATTIQ NGT 2020 Special Edition
#61
Jak zwylke zaspałem Sad.
Gdyby ktoś chciał tanio sprzedać oliwkowe 3XL to chętnie wezmę Smile.
Odpowiedz
#62
Tak nieśmiało zapytam, firma podała jakiś przybliżony termin realizacji zamówienia?
Odpowiedz
#63
Maykel, sama produkcja ok 3 dni. Jednakże nikt tu dedlajnu nie podał. Liczę, że najszybciej, jak to możliwe. O ile nie wydarzy się nic nie przewidzianego.
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#64
(12-08-2020, 20:44)Krzysiekw3 napisał(a): Jak zwylke zaspałem Sad.
Gdyby ktoś chciał tanio sprzedać oliwkowe 3XL to chętnie wezmę Smile.
przez 2 tygodnie miałem codziennie ustawione przypomnienie żeby zamówić koszulkę, potem jedna sprawa wyskoczyła, druga i już po zawodach... w każdym razie jak by ktoś zamówił jedną L-kę za dużo albo nie trafił z rozmiarem to chętnie odkupię Smile
Odpowiedz
#65
A ja bym prosił żeby uruchomić jeszcze jedną akcje na te koszulki dla niedobitków.
Attiq pewnie też się ucieszy Smile
Odpowiedz
#66
Dostałem 11 zeta, tak jak pisał @braavosi. Piszę abyście wiedzieli, że taka fajna sytuacja zaistniała Tongue
Odpowiedz
#67
Czekam na realizację. Otrzymałem dedlajn 3.09. Tak więc już niedługo...
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#68
       

Wieczorem zabieram się za weryfikację zamówienia. Nie spodziewałem się tak fajnie spakowanych koszulek. Każda pojedynczo w opisanym indywidualnie kartoniku...Będę musiał zmienić trochę plany wysyłkowe. Jesli wszystko będzie grało ( w co wierzę bardzo) od poniedziałku będę do Was wysyłał.
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#69
OK.Wszystko jest bardzo pro. Świetny pomysł z ekologicznym opakowaniem. Wszystko się zgadza co do ilości i kolorów. Nie rozkładałem każdej, żeby sprawdzić nadruki nicków i rzeczywistych rozmiarów. Musi być dobrze Wink:    

Koszulki rozmiarowo sa ok. Moja Lka daje lekki zapas.Żony damska jast jak ulał na nią szyta, z w uwzględnieniem talii modelki Wink Są dość długie, to też daje tolerancję. Kolory, jak na próbie, żywe, czarny lekko świecący.
   

Pakuję, adresuję. Chciałbym Wam wysłać na początku przyszłego tygodnia.
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#70
Wyglądają klawo Big Grin. Tylko...

(03-09-2020, 21:19)braavosi napisał(a): Koszulki rozmiarowo są ok. Moja Lka daje lekki zapas (...)

... jak L daje Tobie lekki zapas, to obawiam się, że na mnie będzie jak piżama po starszym bracie Sad . I tak się może skończyć zakup bez mierzenia.
Odpowiedz
#71
(04-09-2020, 01:21)grendel napisał(a): Wyglądają klawo Big Grin. Tylko...

(03-09-2020, 21:19)braavosi napisał(a): Koszulki rozmiarowo są ok. Moja Lka daje lekki zapas (...)

... jak L daje Tobie lekki zapas, to obawiam się, że na mnie będzie jak piżama po starszym bracie  Sad . I tak się może skończyć zakup bez mierzenia.
Hej grandel. Wydaje mi się, że jestem szczuplejszy od ciebie...
Dostaniesz, przymierzysz, ponosisz. Wyrobisz sobie opinię. Undecided
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#72
Ja wyhodowałem beerceps więc powinnam być ok ?
Big Grin
Odpowiedz
#73
Boguś, z beercepsem dasz radę na pewno Smile))
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#74
(04-09-2020, 07:39)braavosi napisał(a): Hej grendel. Wydaje mi się, że jestem szczuplejszy od ciebie...

Ha, jest tak na pewno! Ale musiałem zrobić mały risercz Blush . Wcześniej napisałem, co napisałem, bo... pomyliłem Cię z... @bartolinim Big Grin Pomroczność mnie dopadła. Ciemna.
Odpowiedz
#75
No gdzie mi do bartoliniego, toż to zupełnie inna kategoria wagowa. A nawet inna liga Wink Od jutra wysyłki. Na pierwszy rzut pójdą zamówienia 2szt+ w paczkach. Potem pojedyncze koszulki w kopertach. Uzbrojcie się w cierpliwość, proszę.
Dziś pierwszy test, bieg w lesie wypadł pozytywny. Coolmax działa. Koszulka Speszal Edyszyn rządzi Smile))
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#76
Dziś wysyłam ostatnie paczki z koszulkami.
Przypominam, że pojedyncze koszulki przyjdą do Was listami poleconymi, 2+ sztuk paczkami.
Gdyby, powiedzmy, przez tydzień nie dotarły, kontaktujcie się ze mną i będziemy sprawdzać nr przesyłek.

Z tego, co wiem, pierwsze już do Was dotarły Smile
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#77
Koszulki świetne.
Odpowiedz
#78
(09-09-2020, 07:19)-PITdoggy- napisał(a): Koszulki świetne.
No ba...
nawet bez tej zbereźnej flagi Ustki...  Big Grin  Wink


Wszystko wysłane. W przyszłym tygodniu jestem na urlopie, więc jeślii ktoś ma podstawy sądzić, że przesyłka zaginęła, to niech do soboty się odezwie i podeślę nr przesyłki
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#79
(09-09-2020, 08:33)braavosi napisał(a): No ba...
nawet bez tej zbereźnej flagi Ustki...  Big Grin  Wink

Przymknąłem oko na tą jedną wadę  Wink
Fajny materiał, ładny żywy kolor (do Ustki trafiły błękitne).
Odpowiedz
#80
I po raz kolejny żałuję, że sobie niebieską odpuściłem...
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz


Skocz do: