To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowa szafa sprzętowa - potrzebny magik IT
#1
Exclamation 
Szanowni potrzebny ktoś do ogarnięcia tematu szafy sprzętowej znanej Wam ze starego NGT - ogarnięcie od strony IT


Jaga zaprojektowała bazę danych pod szafę sprzętową. Posprzątała dane i teraz potrzebny jest już tylko ktoś kto zrobi interfejs.

Chętni?
Jaga & Mathew dziękuję za nowe NGT!

- NGT to hobby przy okazji pasji, a nie zamiast -
Odpowiedz
#2
F5
Wracam z tematem
Jaga & Mathew dziękuję za nowe NGT!

- NGT to hobby przy okazji pasji, a nie zamiast -
Odpowiedz
#3
odświeżam.
Jaga & Mathew dziękuję za nowe NGT!

- NGT to hobby przy okazji pasji, a nie zamiast -
Odpowiedz
#4
Kurcze, nie znam się ani nawet nie znam nikogo kto się zna...
Jeśli nikt się nie zgłosi, to może znajdziemy kogoś odpłatnie metodą zrzutki - jeśli byłoby oczywiście poparcie użytkowników i adminów?
Odpowiedz
#5
Ja nie znam "szafy sprzętowej ze starego NGT". Może jeśli napiszesz więcej/konkretniej to ktoś się znajdzie?
[Dopisek: skojarzyłem o co chodzi, ale mimo wszystko może warto opisać / wrzucić przykład]
Odpowiedz
#6
(03-04-2021, 12:06)Cvbge napisał(a): Ja nie znam "szafy sprzętowej ze starego NGT". Może jeśli napiszesz więcej/konkretniej to ktoś się znajdzie?
[Dopisek: skojarzyłem o co chodzi, ale mimo wszystko może warto opisać / wrzucić przykład]

Poproszę Jagę żeby opisała co , kto i do czego jest potrzebny.
Jaga & Mathew dziękuję za nowe NGT!

- NGT to hobby przy okazji pasji, a nie zamiast -
Odpowiedz


Skocz do: