|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
|
Morsh napisał(a): (27-07-2025, 13:42)
--
Jakie polecilibyście buty męskie w góry?
Sezony użytkowania: maj/wrzesień
Góry: wszystkie polskie/słowackie od łagodnych Bieszczad po wysokie Tatry
Częst... |
|
Klawisz |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2467474 |
02-08-2025, 10:03 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
|
Don Diego napisał(a): (09-08-2024, 10:02)
--
Gdzie mogę przymierzyć kurtę Arcteryx Alpha jacket. ? Spotkał się ktoś gdzieś w sklepie?
--
W 8a.pl mają. Na stronie można podejrzeć, w którym z ich skl... |
|
Klawisz |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2467474 |
10-08-2024, 20:10 |
| |
|
Wątek: Kurtka hardshell 3L
Post: RE: Kurtka hardshell 3L
|
Krzysiekw3 napisał(a): (10-04-2024, 22:17)
--
ludz napisał(a): (10-04-2024, 21:26)
--
Jak awaryjnie, to po co komu 3L zamiast paclite?
--
Że względu na wytrzymałość. Nie chcę po kilku założeniach ... |
|
Klawisz |
Dyskusje o sprzęcie
|
31 |
8183 |
21-04-2024, 10:11 |
| |
|
Wątek: Buty długodystansowe
Post: RE: Buty długodystansowe
|
Greg napisał(a): (19-03-2024, 19:44)
--
Klawisz napisał(a): (19-03-2024, 19:38)
--
Buty biegowe na długie dystanse są bardzo dobre, ale chyba średnio sprawdzą się przy dużym obciążeniu. Wydaje mi si... |
|
Klawisz |
Dyskusje o sprzęcie
|
17 |
5337 |
19-03-2024, 21:08 |
| |
|
Wątek: Buty długodystansowe
Post: RE: Buty długodystansowe
| Buty biegowe na długie dystanse są bardzo dobre, ale chyba średnio sprawdzą się przy dużym obciążeniu. Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem będą umiarkowanie sztywne podejściówki, coś w stylu Scarpa... |
|
Klawisz |
Dyskusje o sprzęcie
|
17 |
5337 |
19-03-2024, 19:38 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
|
kuzon napisał(a): (27-02-2024, 18:43)
--
Nie używałem tych siatek do suszenia, tylko do przechowywania brudnej odzieży (żeby nie zakisła w szczelnym worku). Wolę suszyć niosąc ciuchy przywiązane link... |
|
Klawisz |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2467474 |
27-02-2024, 19:44 |
| |
|
Wątek: Buty na szeroką stopę
Post: RE: Buty na szeroką stopę
|
Tux_63 napisał(a): (18-02-2023, 22:03)
--
Scarpa Rush TRK, wg recenzji buty z szerokim przodem (na palce),jest jakiś użytkownik na forum, może to potwierdzić?
--
Nie wiem, jak Rush, ale w przypadku... |
|
Klawisz |
Dyskusje o sprzęcie
|
59 |
33094 |
19-02-2023, 12:45 |
| |
|
Wątek: [Recenzja] Arc\'teryx Alpha SL
Post: RE: [Recenzja] Arc\'teryx Alpha SL
|
Borewicz napisał(a): (15-02-2023, 17:18)
--
No tak czasem użytkownik zapomina że starzenie produktu następuje nawet jeżeli nie używamy danej rzeczy. Obecnie powiedzenie „kupię droższe żeby było na dł... |
|
Klawisz |
III warstwa (kurtki: hardshelle, poncho, wiatrówki itp.)
|
33 |
21598 |
15-02-2023, 18:29 |
| |
|
Wątek: [Recenzja] Arc\'teryx Alpha SL
Post: RE: [Recenzja] Arc\'teryx Alpha SL
| Po mniej więcej 10 latach kurtka padła - konkretnie to poodklejały się taśmy, którymi zabezpieczono szwy oraz tunele linek regulacyjnych. Sam materiał zewnętrzny dalej wygląda porządnie, aczkolwiek ku... |
|
Klawisz |
III warstwa (kurtki: hardshelle, poncho, wiatrówki itp.)
|
33 |
21598 |
15-02-2023, 15:16 |
| |
|
Wątek: [Plecaki] litraż od 30 do 40 litrów
Post: RE: [Plecaki] litraż od 30 do 40 litrów
|
M_F napisał(a): (13-02-2023, 19:20)
--
Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące "skrzypiących" szelek w plecaku (a może to był cały system nośny? - nie mogłem sam zdiagnozować dokładnego miejsca - konkret... |
|
Klawisz |
Dyskusje o sprzęcie
|
1540 |
673131 |
14-02-2023, 10:54 |
| |
|
Wątek: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji!
Post: RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do auk...
|
ludz napisał(a): (07-02-2023, 18:05)
--
no... nie, ta strona, podobnie jak norothfacepolska i salewapolska są zwykłymi oszustwami :)
--
Dzięki!
...no to szukam dalej :P |
|
Klawisz |
luźNe GaTki
|
117 |
174365 |
07-02-2023, 21:27 |
| |
|
Wątek: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji!
Post: RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do auk...
|
Shikko napisał(a): (07-02-2023, 13:47)
--
Klawisz napisał(a): (07-02-2023, 12:30)
--
Bry!
Szukam spodni Arcteryx Palisade rozmiar 32 (z zapinanymi kieszeniami). Odkupię lub wymienię na takie same... |
|
Klawisz |
luźNe GaTki
|
117 |
174365 |
07-02-2023, 16:00 |
| |
|
Wątek: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji!
Post: RE: Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do auk...
| Bry!
Szukam spodni Arcteryx Palisade rozmiar 32 (z zapinanymi kieszeniami). Odkupię lub wymienię na takie same w rozmiarze 34.
Asterix przestał je produkować a to moje ulubione portki. Jeżeli wpad... |
|
Klawisz |
luźNe GaTki
|
117 |
174365 |
07-02-2023, 12:30 |
| |
|
Wątek: [Softshell] Spodnie
Post: RE:[Softshell] Spodnie
| dave. Arcteryx ma wersję long (czy tam tall) spodni (przynajmniej niektórych).
EDIT: Tylko chyba nigdzie teraz nie ma dobrej promocji...
---
Edytowany: 2019-02-15 18:59:47
|
|
Klawisz |
Dyskusje o sprzęcie
|
232 |
142568 |
15-02-2019, 18:48 |
| |
|
Wątek: Systematyka Nowego Forum NGT -czas na FINAŁ
Post: RE:Systematyka Nowego Forum NGT -czas na FINAŁ
| Nemesis a nie jedno i drugie? Przynajmniej do tej pory tak myślałem...
Cyt. z Gumiego: ''Ponieważ w przestrzeni równoległej istnieje już NOWE:) NGT to ruszamy temat systematyki sprzętowej która będ... |
|
Klawisz |
Sprawy techniczne forum
|
164 |
171136 |
10-02-2019, 11:34 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE:Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie ...
|
Klawisz |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2467474 |
31-01-2019, 20:11 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE:Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie ...
| Mariale jeśli zdecydujesz się na puchówkę to nie daj sobie wcisnąć żadnego sweterka. Na biwaki/Alpy potrzebujesz prawdziwej kurtki - ze 220-250 g puchu (Arni pewnie by ze 300 obstawiał).
Imho ciekawą... |
|
Klawisz |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2467474 |
31-01-2019, 18:35 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE:Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie ...
| Butchy mea culpa. gavagai popełnił świetną reckę. Mój błąd, że nie sprawdziłem u nas, a tylko w googlach.
Mariale na Outdoorgearlab warto rzucić okiem, bo czasem podrzucą Ci jakiś produkt, o którym ... |
|
Klawisz |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2467474 |
28-01-2019, 22:01 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE:Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie ...
| Mariale jeśli już miałbym wybierać z tych 3 to BD ASH. Jest najlżejszy, a Shoeller jest znany z niezłych materiałów.
Tu jest jakaś tam recka (sponsorowana?):
https://wspinanie.pl/2015/11/recenzj... |
|
Klawisz |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2467474 |
28-01-2019, 17:48 |
| |
|
Wątek: [Recenzja] Meindl Engadin
Post: RE:[Recenzja] Meindl Engadin
| Engadiny to są bardzo uniwersalne buty, ale na -15 to imho za zimne (choć odczuwanie zimna to dość indywidualna sprawa). Póki się ruszasz to jest ok, ale postój, szczególnie dłuższy, równa się przemar... |
|
Klawisz |
Buty trekkingowe wysokie
|
271 |
148715 |
23-01-2019, 16:20 |