|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
| ludz: Jakie aktualnie używasz? |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2461395 |
23-04-2026, 07:32 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
| Wracając do tematu skarpet, chyba aktualnie temat mam zamknięty ;) Kupione: Comodo TRE28 Clima Comfort, Smartwool Performance Hike Full Cushion Crew, Comodo TRE18, Todo Falcon Trail, Decathlon Sologna... |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2461395 |
21-04-2026, 19:32 |
| |
|
Wątek: Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Post: RE: Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propoz...
| Erathiel: Napisz do czego potrzebujesz czołówkę, jaka kwota? Z tańszych opcji tak +/-100zł poleciłbym HS42/HS21. Szczególnie HS21 fajna opcja zmiana pierścieniem skupione, rozproszone, czerwone, skupi... |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
484 |
249058 |
20-04-2026, 07:28 |
| |
|
Wątek: [Obuwie]Obuwie górskie - zakup niskobudżetowy
Post: RE: [Obuwie]Obuwie górskie - zakup niskobudżetowy
| Jakaś masakra, szukam butów MID bez membrany materiałowe - polecacie jakieś? Nie mogę nic znaleźć, jak są to z membraną, szukam jakiś co by stabilnie kostkę trzymały, obciążenie plecaka 10-15kg na war... |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
999 |
455446 |
16-04-2026, 17:15 |
| |
|
Wątek: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę!
Post: RE: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę...
| Na pierwszy rzut oka, całkiem fajny ten Rab. 102w klacie ( jeszcze ;) ) bluza merino simond + Rab i w miarę luźno, rozmiar L. Kaptur po założeniu dość dobrze przylega. Mogliby pomyśleć dodać otwór na ... |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
1465 |
594320 |
15-04-2026, 20:00 |
| |
|
Wątek: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę!
Post: RE: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę...
| W TNF i milo też bez membrany, TNF lekko grubszy materiał, milo taka sama grubość jak w Rab. Tygodniowy wypad w Bieszczady się szykuje, będzie okazja sprawdzić |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
1465 |
594320 |
15-04-2026, 10:47 |
| |
|
Wątek: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę!
Post: RE: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę...
|
gumibear napisał(a): (15-04-2026, 07:53)
--
michal13031986 gdzie borealisa za 377 wyjąłeś?
--
https://www.skalnik.pl/kurtka-borealis-hoody-maya-blue-1048465
Udział w programie bonus, dostajesz kod n... |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
1465 |
594320 |
15-04-2026, 09:13 |
| |
|
Wątek: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę!
Post: RE: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę...
| Mam Softshell Milo już model dawno nie produkowany, TNF nie pamiętam modelu. Obie mają coś z 8-10lat, ale nie były ciorane pod ciężkim plecakiem, nie ma przetarć, w Milo tylko muszę wymienić zamek do ... |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
1465 |
594320 |
14-04-2026, 17:01 |
| |
|
Wątek: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę!
Post: RE: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę...
|
ludz napisał(a): (13-04-2026, 18:52)
--
Borealis w ciemno. Alpinus to nie ta liga.
--
Dzięki, skłaniałem się właśnie bardziej do Borealis - zamówiona za 377 |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
1465 |
594320 |
13-04-2026, 20:32 |
| |
|
Wątek: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę!
Post: RE: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę...
| Przyszła pora na nowy Softshell, dylemat mam między:
https://www.alpinus.eu/kurtka-meska-softshell-alpinus-pourri-niebieska,3,3621,131421
A
https://www.skalnik.pl/kurtka-borealis-hoody-maya-blue-10... |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
1465 |
594320 |
13-04-2026, 17:54 |
| |
|
Wątek: Strony eNGieTowiczów w sieci - linki
Post: RE: Strony eNGieTowiczów w sieci - linki
| Pytałem, bo planuję założyć bloga, na którym będę opisywał relacje z wypadów po Roztoczu, a czasem także po Bieszczadach. Pewnie potraktuję go trochę jak taki własny pamiętnik podróżniczy ;) Rozważam ... |
|
michal13031986 |
luźNe GaTki
|
132 |
119353 |
03-04-2026, 08:26 |
| |
|
Wątek: Strony eNGieTowiczów w sieci - linki
Post: RE: Strony eNGieTowiczów w sieci - linki
| Złota łopata za odkopanie wątku, ktoś jeszcze opisuje relacje? prowadzi blog? czy już praktycznie przerzuciliście się na filmy |
|
michal13031986 |
luźNe GaTki
|
132 |
119353 |
02-04-2026, 15:51 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
| Jakich aktualnie firm warto brać skarpety merino? Co oprócz smartwool, icebreaker |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2461395 |
26-03-2026, 11:08 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
|
Martinus_vm napisał(a): (20-03-2026, 13:51)
--
Do sportu - jazda na rowerze, bieganie - przy wiekszym tempie membrana się średnio nada, bo i tak zapocimy się od środka.
--
Odnośnie roweru, czy kurtk... |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2461395 |
23-03-2026, 19:55 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
|
Gapcio napisał(a): (15-03-2026, 21:16)
--
@ Martinus_vm
Dojeżdżam do pracy codziennie, przez większość sezonu używam spodni z Deca mt 500 w kolorze niebieskim
https://www.decathlon.pl/p/spodnie-tr... |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2461395 |
17-03-2026, 19:07 |
| |
|
Wątek: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę!
Post: RE: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę...
|
morgolith napisał(a): (09-03-2026, 15:05)
--
Odświeże trochę wątek z prośba o podanie obecnie dostępnych modeli męskich będących w sprzedaży SS bez membrany. Czy możecie coś podpowiedzieć?
--
np.
... |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
1465 |
594320 |
11-03-2026, 21:14 |
| |
|
Wątek: Promocje sprzętowe - temat dla użytkowników
Post: RE: Promocje sprzętowe - temat dla użytkowników
| Ponownie w Decathlon kod APP50 przy zakupach powyżej 300zl, rabat 50zl |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
24 |
287902 |
02-02-2026, 13:17 |
| |
|
Wątek: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
Post: RE: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
|
grendel napisał(a): (24-01-2026, 10:50)
--
Nie czytałem. Ale byłoby w porządku. Byłoby... gdyby szew na jednym z rękawów nie schodził spod pachy na grzbiet dłoni. Ani to wygląda ani to się dobrze nos... |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
218 |
91854 |
24-01-2026, 14:12 |
| |
|
Wątek: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
Post: RE: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
|
PRS napisał(a): (17-01-2026, 19:51)
--
Jutro się w niej przejdę z plecakiem po lesie - ocenię czy będzie bardzo capiła, jak będzie mokra, etc.
--
Jak wrażenia? |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
218 |
91854 |
24-01-2026, 10:08 |
| |
|
Wątek: Śpiwory puchowe
Post: RE: Śpiwory puchowe
| też warto pomyśleć o czymś takim:
https://sklep.fjordnansen.pl/product-pol-46002-Quilt-puchowy-ARRAN-420-6-C-690-g.html |
|
michal13031986 |
Dyskusje o sprzęcie
|
3394 |
1409354 |
16-01-2026, 19:10 |