|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: 24-26.04.2026 II zagraniczny zlot NGT
Post: RE: 24-26.04.2026 II zagraniczny zlot NGT
| Czekam na Was w chałupie z otwartym browarem ? drzwi z prawej strony proszę atakować ? |
|
Arek |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
99 |
6054 |
24-04-2026, 15:20 |
| |
|
Wątek: [Recenzja] Polsport Wałbrzych Himalaje
Post: RE: [Recenzja] Polsport Wałbrzych Himalaje
| Ja swoje niestety wyrzuciłem przy którejś tam przeprowadzce ale były już slikami ;)
Co do konserwacji obuwia skórzanego to przez lata 80/90 stosowałem pastowanie grubo pastą, potem nałożoną pastę... |
|
Arek |
Buty trekkingowe wysokie
|
24 |
21283 |
08-04-2026, 17:39 |
| |
|
Wątek: 24-26.04.2026 II zagraniczny zlot NGT
Post: RE: 24-26.04.2026 II zagraniczny zlot NGT
| Rozkład pokoi
1 piętro
C1 trójka Kanti, String, Golo
C2 dwójka Cantores, Ania cantoresowa
C3 trójka
C4 trójka+dwójka
C5 trójka
C6 trójka Jędruś z rodziną
C7 trójka
2 piętro
C8A- piąt... |
|
Arek |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
99 |
6054 |
17-03-2026, 18:52 |
| |
|
Wątek: 24-26.04.2026 II zagraniczny zlot NGT
Post: RE: 24-26.04.2026 II zagraniczny zlot NGT
| Mi wszystko jedno i kilka zł nie robi mi różnicy jeżeli miało by to komuś zaoszczędzić km w nogach/ułatwić logistykę :D :cool: |
|
Arek |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
99 |
6054 |
12-03-2026, 01:17 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
|
T Atomicus napisał(a): (10-03-2026, 20:12)
--
Ja używałem, na jachcie. Ale przy temperaturach wyższych, tj.10-15 C.
--
i... jak się sprawdził ? jaka moc ? jaki śpiwór ? |
|
Arek |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2461395 |
11-03-2026, 00:41 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
| Używał ktoś z Was koca elektrycznego (czy jak to tam się nazywa) do spania w warunkach zimowych lub lekko dodatnich przy dużej wilgotności ??? Jeżeli tak to z jakim śpiworem, puch/syntetyk ? Czy to w ... |
|
Arek |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2461395 |
10-03-2026, 18:24 |
| |
|
Wątek: 24-26.04.2026 II zagraniczny zlot NGT
Post: RE: 24-26.04.2026 II zagraniczny zlot NGT
| To może zamiast zaliczki przelewy na pełną kwotę za nocleg, rezerwacją jest wpłata całej kwoty do określonego dnia i gitarrrrraaaa ?? |
|
Arek |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
99 |
6054 |
10-03-2026, 16:53 |
| |
|
Wątek: 24-26.04.2026 II zagraniczny zlot NGT
Post: RE: 24-26.04.2026 II zagraniczny zlot NGT
| A może po prostu podzielić kwotę za wynajem na osoby które mają chęć na spotkanie w tej lokalizacji i do zobaczenia :D |
|
Arek |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
99 |
6054 |
07-03-2026, 03:44 |
| |
|
Wątek: 24-26.04.2026 II zagraniczny zlot NGT
Post: RE: 24-26.04.2026 II zagraniczny zlot NGT
| Motocyklowa mekka :D na rzęsach stanę aby dojechać tym razem z moją dwukołową kochanką :)
1. Cantores+gitara
2. Ania Cantoresowa
3,4. IzaS, ramol, Rudi Feller ( za 300 )
5,6. warrad + Monika
... |
|
Arek |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
99 |
6054 |
27-02-2026, 17:26 |
| |
|
Wątek: "Zanocuj w lesie" - ankieta tylko dzis
Post: RE: "Zanocuj w lesie" - ankieta tylko dzis
|
Zbynek Ltd. napisał(a): (07-12-2025, 23:20)
--
Tak z ciekawości...
Czego obawiacie się w lesie, co nie jest wyszczególnione w ankiecie?
Kolega, bez uzgadniania ze mną, wpisał to samo :D
--
Ludzi... |
|
Arek |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
8 |
1471 |
08-12-2025, 00:01 |
| |
|
Wątek: 17-19.10.25 I zagraniczny zlot NGT lub 54 wg zwykłej nomenklatury :)
Post: RE: 17-19.10.25 I zagraniczny zlot NGT lub 54 wg ...
|
Jaga napisał(a): (29-10-2025, 21:44)
--
Arek napisał(a): (29-10-2025, 00:55)
--
wyjazd na zlot przez Bieszczady grozi absencją na zlocie :blush: :s
--
My jechaliśmy na zlot ze Szwajcarii przez B... |
|
Arek |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
89 |
14266 |
30-10-2025, 14:43 |
| |
|
Wątek: 17-19.10.25 I zagraniczny zlot NGT lub 54 wg zwykłej nomenklatury :)
Post: RE: 17-19.10.25 I zagraniczny zlot NGT lub 54 wg ...
| Ja mogę jeździć :cool: choćby na końcu świata :)
O ile znowu gdzieś nie utkniemy ;) wyjazd na zlot przez Bieszczady grozi absencją na zlocie :blush: :s |
|
Arek |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
89 |
14266 |
29-10-2025, 00:55 |
| |
|
Wątek: 17-19.10.25 I zagraniczny zlot NGT lub 54 wg zwykłej nomenklatury :)
Post: RE: 17-19.10.25 I zagraniczny zlot NGT lub 54 wg ...
| 1. Cantores+ gitara
2. Ania cantoresowa
3. String (najmłodszy brat cantoresowy)+ gitara
4. Ewa stringowa
5, 6, Karolina i Mateusz
siódemka
8.,9 IzaS, ramol i Rudi Pheller
10-11. Jaga i Michał
... |
|
Arek |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
89 |
14266 |
20-07-2025, 21:17 |
| |
|
Wątek: Reklamacje sprzętu outdoor (obuwie:osobny wątek)
Post: RE: Reklamacje sprzętu outdoor (obuwie:osobny wąte...
| 8a to jak dla mnie hit w ostatnim czasie, jeżeli chodzi o reklamacje.
Kupiłem materac, przyszedł na 2 dni przed wyjazdem, napompowałem aby sprawdzić czy działa, i o ile napompował się fajnie pompką z... |
|
Arek |
Dyskusje o sprzęcie
|
1828 |
652078 |
18-06-2025, 14:30 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
| Niegłupi pomysł z tym rowerem :D
PW |
|
Arek |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2461395 |
08-05-2025, 20:50 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
| Pytanie do tych co szli dłuższe odcinki plażami morskim np R10 - używaliście kijków trekkingowych czy to zbędny balast ? |
|
Arek |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2461395 |
08-05-2025, 00:36 |
| |
|
Wątek: Jesienny zlot NGT - Hala Krupowa - 18-20.10.2024
Post: RE: Jesienny zlot NGT - Hala Krupowa - 18-20.10.20...
| PS2. Nie wiem czy powiedzieliście obsłudze schroniska "do widzenia" ja powiedziałem i państwo szczerząc zęby w niewymuszonym uśmiechu zapraszali ponownie i podziękowali za gitary i śpiew :D |
|
Arek |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
74 |
19588 |
22-10-2024, 12:07 |
| |
|
Wątek: Jesienny zlot NGT - Hala Krupowa - 18-20.10.2024
Post: RE: Jesienny zlot NGT - Hala Krupowa - 18-20.10.20...
| Też dziękuję jak nie wiem co :D za to że Wam się chciało :) zwłaszcza Romkowi :)
Ps. Ja jeszcze w drodze :) kierunek wschód :) wiadomo ;) i nie wiem kiedy wrócę z tego zlotu :) |
|
Arek |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
74 |
19588 |
21-10-2024, 10:22 |
| |
|
Wątek: Jesienny zlot NGT - Hala Krupowa - 18-20.10.2024
Post: RE: Jesienny zlot NGT - Hala Krupowa - 18-20.10.20...
| https://drive.google.com/file/d/1FOZ_pCoxlm552ju1MVbZ0qqAZC_XK_95/view?usp=sharing (https://drive.google.com/file/d/1FOZ_pCoxlm552ju1MVbZ0qqAZC_XK_95/view?usp=sharing)
Nie znam typów ale miejsców... |
|
Arek |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
74 |
19588 |
10-09-2024, 11:55 |
| |
|
Wątek: Jesienny zlot NGT - Hala Krupowa - 18-20.10.2024
Post: RE: Jesienny zlot NGT - Hala Krupowa - 18-20.10.20...
| Ależ squad !!!! I do tego jedno z.moich ulubionych schronisk !! :D
Na rzęsach stanę a przyjadę :p
20.Arek
Ps. przepraszam nie mogę przekleić listy :blush: |
|
Arek |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
74 |
19588 |
27-08-2024, 19:02 |