|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: Reklamacja obuwia outdoor (dawny wątek meindl - przestroga)
Post: RE: Reklamacja obuwia outdoor (dawny wątek meindl ...
| Nie znasz dnia ani godziny. To przychodzi nagle. Jak śmierć. Gdzieś tu opisałem swoją chronologię. |
|
Zbynek Ltd. |
Dyskusje o sprzęcie
|
376 |
211230 |
10-02-2026, 08:09 |
| |
|
Wątek: Radio solar/korbka
Post: RE: Radio solar/korbka
| Kryptoreklama jakiegoś odpychającego karalucha? Tak to wygląda.
Nie chce mi się analizować reszty urządzeń, po szybkim przeliczeniu, że ta free play energy to też gadżet o zerowej użyteczności. 8kg... |
|
Zbynek Ltd. |
Wiki i porady sprzętowe
|
7 |
2281 |
31-12-2025, 16:57 |
| |
|
Wątek: [Odzież] Kurtka, sweter, kamizelka puchowa
Post: RE: [Odzież] Kurtka, sweter, kamizelka puchowa
| Mój sweterek puchowy z deca też był z wiekiem coraz zimniejszy. Pranie przywróciło mu drugą młodość. |
|
Zbynek Ltd. |
Dyskusje o sprzęcie
|
1778 |
585989 |
20-12-2025, 12:59 |
| |
|
Wątek: Las jest miejscem pozyskiwania kubików drewna...
Post: Las jest miejscem pozyskiwania kubików drewna...
| ... a nie jakimś wydumanym przez oszołomów ekosystemem.
Przypomnialem ostatnio o programie "Zanocuj w lesie". Idź, Zanocuj! Jeszcze dziś. Śpiesz się! Żebyś jeszcze trafił na las.
Poniżej link do... |
|
Zbynek Ltd. |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
4 |
1314 |
14-12-2025, 21:51 |
| |
|
Wątek: "Zanocuj w lesie" - ankieta tylko dzis
Post: RE: "Zanocuj w lesie" - ankieta tylko dzis
| Ooo, o myśliwych nie pomyślałem. Rzadko ich spotykam.
Dziku, może mają nie aktualną kartę identyfikacji celu? |
|
Zbynek Ltd. |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
8 |
1475 |
08-12-2025, 07:35 |
| |
|
Wątek: "Zanocuj w lesie" - ankieta tylko dzis
Post: RE: "Zanocuj w lesie" - ankieta tylko dzis
| Tak z ciekawości...
Czego obawiacie się w lesie, co nie jest wyszczególnione w ankiecie?
Kolega, bez uzgadniania ze mną, wpisał to samo :D |
|
Zbynek Ltd. |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
8 |
1475 |
07-12-2025, 23:20 |
| |
|
Wątek: "Zanocuj w lesie" - ankieta tylko dzis
Post: "Zanocuj w lesie" - ankieta tylko dzis
| Helo
Kto zna program i/lub śpi w lesie, może zechce wypełnić ankietę. Pewnie już jakiś czas trwa, ale dziś na być ostatni dzień.
Jak spędzamy nocleg, co byśmy zmienili...
https://zanocujwlesie... |
|
Zbynek Ltd. |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
8 |
1475 |
07-12-2025, 10:39 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
| Np
https://www.weld.pl/kominiarka-kama-soft-shell-balaclava-dw25/
Na ustach cienki Polar, a otwór na nos od dołu otwarty na przestrzał.
Mam ten model, ale ciut starszy, gdzie ten czerwony napis ... |
|
Zbynek Ltd. |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2467496 |
22-11-2025, 11:21 |
| |
|
Wątek: [Ładowarki] Słoneczne ładowarki
Post: RE: [Ładowarki] Słoneczne ładowarki
| No dobra Michał, a coś bez żartów?
Nie kupiłbym aku firmy krzak. I to o oficjalnie deklarowanych niskich osiągach. Chińczycy nie takie liczby wypisują na 18650. Pojemność 15000? Jak Pan sobie życzy, ... |
|
Zbynek Ltd. |
Dyskusje o sprzęcie
|
234 |
123809 |
18-11-2025, 22:18 |
| |
|
Wątek: [Ładowarki] Słoneczne ładowarki
Post: RE: [Ładowarki] Słoneczne ładowarki
| Nie ma.
W dziedzinie paneli nie nastąpił przełom. Lekko większą sprawność tylko. 10 la temu 18% a teraz ledwo 22. Szału nie ma. Za to jest kompletny zastój w aku litowych. 10 lat temu 3500mAh było ma... |
|
Zbynek Ltd. |
Dyskusje o sprzęcie
|
234 |
123809 |
18-11-2025, 15:57 |
| |
|
Wątek: Zlot zimowy - proponowana data: 16-18.01.2026 - gdzie? (ankieta)
Post: RE: Zimowy/Namiotowy?
| Jak wędrówkowo to możesz dołączyć do nas. Jeszcze nie ustalony teren. To ustali się tuż przed wyjazdem. Tam gdzie będzie przewidywana największą ilość śniegu i najzimniej :)
Rozpiętość od Mazur po K... |
|
Zbynek Ltd. |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
41 |
4011 |
16-11-2025, 18:32 |
| |
|
Wątek: [Akcesoria] Naczynia
Post: RE: [Akcesoria] Naczynia
| Można i radziecką benzynową kostkę używać w pociągu, byle robić to dyskretnie i z głową :) |
|
Zbynek Ltd. |
Dyskusje o sprzęcie
|
643 |
303248 |
29-10-2025, 08:42 |
| |
|
Wątek: [Akcesoria] Naczynia
Post: RE: [Akcesoria] Naczynia
| Grzałka? Mam, ale nosiłem w zeszłym tysiącleciu.
Yatzek, a jak sobie wyobrażasz korzystanie z czajnika w holu dworca dużego miasta? :) |
|
Zbynek Ltd. |
Dyskusje o sprzęcie
|
643 |
303248 |
29-10-2025, 07:32 |
| |
|
Wątek: [Akcesoria] Naczynia
Post: RE: [Akcesoria] Naczynia
| Ceny kartuszy "dezodorantów" z butanem biją w dno. Ponad rok temu kupowałem, ale cena stabilna była od kilku lat - 4 zł za 225g.
I na łódkę się nadadzą do kuchenki walizkowej. |
|
Zbynek Ltd. |
Dyskusje o sprzęcie
|
643 |
303248 |
28-10-2025, 22:06 |
| |
|
Wątek: Radio solar/korbka
Post: RE: Radio solar/korbka
| Pewnie tego chcieć więcej, że oprócz nachalnej reklamy, pewnie to radyjko nie ma fal długich, na których nadaje Warszawa 1. Czyli jedyna ogólnopolska stacja. Jak już szykować się na radio na korbkę, c... |
|
Zbynek Ltd. |
Wiki i porady sprzętowe
|
7 |
2281 |
18-10-2025, 21:58 |
| |
|
Wątek: Sea to Summit Reactor liner - opinie
Post: RE: Sea to Summit Reactor liner - opinie
| Ło jeny, toż to z 10 lat temu było. Chyba tu ktoś rzucił linkiem.
O dziwo, byl to sklep wysyłkowy z Wietnamu.
Bez wnikania w treść, patrząc po samych tytułach, na Aliexpress są jedwabne wkładki.
... |
|
Zbynek Ltd. |
Akcesoria do śpiworów (wkładki, pokrowce, worki, bivy bagi)
|
14 |
3097 |
16-10-2025, 11:28 |
| |
|
Wątek: Sea to Summit Reactor liner - opinie
Post: RE: Sea to Summit Reactor liner - opinie
| Ponad 500 zł za jedwabną wkładkę od Cumulusa? Kto bogatemu zabroni.
Moja wkładka kosztowała może 50 zł. Jedwabna. Od Wietnamczyka. |
|
Zbynek Ltd. |
Akcesoria do śpiworów (wkładki, pokrowce, worki, bivy bagi)
|
14 |
3097 |
15-10-2025, 19:00 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
| https://allegro.pl/oferta/kurtka-z-kapturem-helikon-trooper-stormstretch-softshell-mk2-black-xxl-15386620742? |
|
Zbynek Ltd. |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2467496 |
03-10-2025, 11:51 |
| |
|
Wątek: Kuchenka na drewno IKEA
Post: RE: Kuchenka na drewno IKEA
| Moja:
https://a.aliexpress.com/_EJecw0q
Wybrałem rozmiar L.
Plus - wysoka
Minus - nie jest składana |
|
Zbynek Ltd. |
Pozostałe kuchenki i palniki
|
17 |
3343 |
25-09-2025, 08:34 |
| |
|
Wątek: Radio solar/korbka
Post: RE: Radio solar/korbka
| Mam latarkę, o dużej mocy kręciołka. Jakieś 0,6W mocy. To sporo. Gdzieś w otmętach szafy leży parę lat. Jeżeli ten gadżet z linku wyżej ma faktyczną moc kilka razy większą, to świetnie. Ale dopóki nie... |
|
Zbynek Ltd. |
Wiki i porady sprzętowe
|
7 |
2281 |
24-09-2025, 12:41 |