|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: Deuter Futura 50+10 Vario
Post: RE:Deuter Futura 50+10 Vario
| Może go mieć od 2010 ale plecak nie był na pewno wyprodukowany w tym roku.
Modele z lat 05, 06, 07, 08, 09, 10 i 11 mają logo w postaci białego d nałożonego na granatowe d, oraz szary panel przedni.... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
34 |
20673 |
28-09-2010, 15:55 |
| |
|
Wątek: Deuter Futura 50+10 Vario
Post: RE:Deuter Futura 50+10 Vario
| Drogą eliminacji - plecak w ebay'a jest starszy niż 2005. Nie udało mi się jeszcze ustalić o ile starszy ;)
-------------------------------------------
Wyjątkowy Sklep Górski GRAPPA.PL
|
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
34 |
20673 |
28-09-2010, 12:05 |
| |
|
Wątek: [Obuwie] Merrell
Post: RE:[Obuwie] Merrell
| Po spacerze w mokrej trawie potrafi przemakać każde buty (z wyjątkiem kaloszy). Na mechaniczne wcieranie wody w takich okolicznościach przyrody nawet najlepsza membrana nie wiele poradzi.
-----------... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
652 |
225108 |
28-09-2010, 11:49 |
| |
|
Wątek: Spodnie - problem z długością
Post: RE:Spodnie - problem z długością
| Polecę to co przed-posto-twórca - Warmpeace ma stosunkowo długie nogawki. Dodam, ze zazwyczaj za długie dla przeciętnego człowieka. Jesienią (jak sadzę w październiku) będzie już dostępny rozmiar long... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
16 |
13347 |
16-09-2010, 15:33 |
| |
|
Wątek: Plecak dla kobiety
Post: RE:Plecak dla kobiety
| Wisport ma tylko jeden plecak uchodzący za kobiecy - Irbis.
Z własnego doświadczenia (a mam naprawdę spore) wiem, że jak jesteś ''chuda i wąska'' czy gruba i puszysta albo zupełnie przeciętna i nor... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
373 |
137210 |
15-09-2010, 16:05 |
| |
|
Wątek: Plecak dla kobiety
Post: RE:Plecak dla kobiety
| Oj, ale Karrimor Cougar (2100g) w porównaniu z QuickPackiem 65 (2050g) daje róznicę tylko 50g na KORZYŚĆ Wisportu!
300g podałam jako różnicę pomiędzy Karrimor Cougar (2100g) a Wisport Guide 70 (240... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
373 |
137210 |
15-09-2010, 15:41 |
| |
|
Wątek: Plecak dla kobiety
Post: RE:Plecak dla kobiety
| Z pojemnosciami to zupełnie inna bajka :)
Jak firma mierzy pojemność granulatem, to podawana jest realna pojemność plecaka. Tu zdarzają się warianty - podawana tylko pojemność komory głównej, komo... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
373 |
137210 |
15-09-2010, 14:44 |
| |
|
Wątek: Plecak dla kobiety
Post: RE:Plecak dla kobiety
| Zazwyczaj spotykam się z narzekaniami na zbyt DŁUGIE troki w plecakach Wisportu - toż w ich plecaku miejskim da się porządną karimatę troczyć! Mój syn używa Wisporta do szkoły i musiałam przyciąć trok... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
373 |
137210 |
15-09-2010, 14:26 |
| |
|
Wątek: Polskie firmy, polscy producenci, polskie marki
Post: RE:Polskie firmy, polscy producenci, polskie marki
| Z plecakowych tylko Pajak i Wisport projektują i szyją w Polsce; struktura własności też rodzima. Ale już materiały (z wyjątkiem puchu) - obce.
|
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
141 |
62348 |
09-09-2010, 15:00 |
| |
|
Wątek: nosidełko dla dziecka, akcesoria do nosidełka
Post: RE:nosidełko dla dziecka, akcesoria do nosidełka
| garwolf >> gdybym miała czekać z nosidłami aż moje latorośle skończą rok - nigdy by w nosidłach nie siedziały.
Każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Moje pewnie biegały mając 10 miesięcy, w okol... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
276 |
123690 |
02-07-2010, 13:48 |
| |
|
Wątek: Sklepy tradycyjne i internetowe / POLSKA
Post: RE:Sklepy tradycyjne i internetowe / POLSKA
| Od pierwszego marca sklep Grappa.pl zmienia siedzibę - zapraszamy do przestronniejszego lokalu na ulicy Starowiślnej 17.
Ponieważ mili panowie z TEPSy nie dadzą rady tak szybko przełączyć kabelków,... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
520 |
173297 |
24-02-2010, 11:01 |
| |
|
Wątek: Sklepy tradycyjne i internetowe / POLSKA
Post: RE:Sklepy tradycyjne i internetowe / POLSKA
| Strona od poniedziałku już działa.
Dzielny informatyk (Patryk DZIĘKUJĘ!!) usunął śmieci i inne zwierzątka, którymi najprawdopodobniej uraczyła nas firma hostingowa przy przenoszeniu serwera.
Wszyst... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
520 |
173297 |
08-01-2010, 12:54 |
| |
|
Wątek: [Recenzja] Deuter Act Lite 40 + 10
Post: RE:[Recenzja] Deuter Act Lite 40 + 10
| Pojawiły się już pierwsze przyszłoroczne Deutery z serii EL czyli z przedłużonym systemem nośnym dla osób wysokich i/lub o długim korpusie. W tej serii Deuter będzie robił tylko 4 modele:
Futura PRO ... |
|
Ruda grappa.pl |
Plecaki 31-50 l
|
67 |
39295 |
21-09-2009, 14:40 |
| |
|
Wątek: [Plecaki] Wyprawowy
Post: RE:[Plecaki] Wyprawowy
| Na 4 do 6 dni od schroniska do schroniska nie potrzeba plecaka wyprawowego! Trzydzieści, maksymalnie czterdzieści litrów dla Ciebie i dwadzieścia pięć do trzydziestu pięciu dla żony.
----------------... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
125 |
76350 |
03-09-2009, 12:02 |
| |
|
Wątek: [Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uczelnię,miasto
Post: RE:[Plecaki] 20-30 litrów / miejskie,szkolne,na uc...
| Generalnie plecaki dedykowane na miasto maja raczej równolegle do pleców ułożone komory a nie dzieloną prostopadle. Ale możesz spojrzeć na Deuter Spider (24l 199,-)
----------------------------------... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
188 |
96629 |
26-08-2009, 13:54 |
| |
|
Wątek: [Plecaki] litraż od 20 do 30 litrów
Post: RE:[Plecaki] litraż od 20 do 30 litrów
| Choćby Deuter zrobił każdy model w pojemnościach co 5 litrów, też będą pretensje. Dziś zebrałam awanturę, że nie ma Futury PRO 38 litrów. Jest 34 litrowa, ALE pani CHCE 38 więc dlaczego nie ma? A gd... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
1365 |
618992 |
06-08-2009, 16:15 |
| |
|
Wątek: [Plecaki] litraż od 20 do 30 litrów
Post: RE:[Plecaki] litraż od 20 do 30 litrów
| Zakładam, że piszesz o ACT Trail.
Różnica miedzy tymi plecakami jest taka, ze ACT Trail 28 SL to plecak damski a ACT Trail 32 jest plecakiem przeznaczonym dla mężczyzn.
Co za tym idzie, oprócz p... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
1365 |
618992 |
06-08-2009, 09:38 |
| |
|
Wątek: [Obuwie] Hanwag
Post: RE:[Obuwie] Hanwag
| W bucikach z ociepliną do -20 może być trochę (za)ciepło przy, dajmy na to, siedmiu stopniach powyżej zera.
|
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
823 |
292873 |
10-07-2009, 09:02 |
| |
|
Wątek: [Plecaki] Deuter Aircontact czy Futura
Post: RE:[Plecaki] Deuter Aircontact czy Futura
| Futura ma stelaż wygięty w łuk i nie da się jej wyprostować.
Maksymalnie rozciągnięty trok ma 28 cm. Jest to jeden trok, więc nawet gdyby był wystarczająco długi (a przy wypakowanym plecaku nie je... |
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
38 |
28191 |
08-07-2009, 13:21 |
| |
|
Wątek: [Odzież] Buff
Post: RE:[Odzież] Buff
| Wystawione na Allegro ''chusty tubularne'' to nie Buffy.
|
|
Ruda grappa.pl |
Dyskusje o sprzęcie
|
333 |
137367 |
15-06-2009, 17:14 |