|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę!
Post: RE: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę...
| Tylko dostępność rozmiarów bardzo mała. Od jakiegoś czasu szukam rozm. M i bardzo słabo jest. |
|
brejhart |
Dyskusje o sprzęcie
|
1465 |
594847 |
03-12-2025, 11:27 |
| |
|
Wątek: Serwer i domena NGT - opłaty
Post: RE: Serwer i domena NGT - opłaty
| Poszło. Dobrze że akurat dziś tu zajrzałem. W zeszłym roku przegapiłem zbiórkę, tak szybko się skończyła;) |
|
brejhart |
Sprawy techniczne forum
|
208 |
143794 |
03-12-2025, 08:52 |
| |
|
Wątek: [Ładowarki] Słoneczne ładowarki
Post: RE: [Ładowarki] Słoneczne ładowarki
| Lata lecą, technologie się zmieniają, fotowoltaika coraz wydajniejsza. Pojawiło się coś sensownego na rynku co warto dzwigać w plecaku na długich wypadach?
Czy nadal odpowiednio duży powerbank plus s... |
|
brejhart |
Dyskusje o sprzęcie
|
234 |
123786 |
18-11-2025, 12:35 |
| |
|
Wątek: 17-19.10.25 I zagraniczny zlot NGT lub 54 wg zwykłej nomenklatury :)
Post: RE: 17-19.10.25 I zagraniczny zlot NGT lub 54 wg ...
|
cantores napisał(a): (15-10-2025, 09:16)
--
Chyba nie. Rezerwacja była na chatę :)
--
ups... ;) |
|
brejhart |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
89 |
14311 |
15-10-2025, 12:51 |
| |
|
Wątek: 17-19.10.25 I zagraniczny zlot NGT lub 54 wg zwykłej nomenklatury :)
Post: RE: 17-19.10.25 I zagraniczny zlot NGT lub 54 wg ...
| Będę jechał autem na zlot. Trasa Ustka -> Koszalin -> Szczecin -> Gorzów WLKP -> Zielona góra -> Legnica -> Chata. Mam miejsce w aucie, mogę kogoś zabrać po drodze z okolicy. |
|
brejhart |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
89 |
14311 |
09-10-2025, 09:45 |
| |
|
Wątek: 17-19.10.25 I zagraniczny zlot NGT lub 54 wg zwykłej nomenklatury :)
Post: RE: 17-19.10.25 I zagraniczny zlot NGT lub 54 wg ...
| Hej,
ktoś planuje np. po zlocie zostać z dzień czy dwa żeby połazić jeszcze? |
|
brejhart |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
89 |
14311 |
22-09-2025, 13:29 |
| |
|
Wątek: Karta do płatności za granicą / finanse za granicą
Post: RE: Karta do płatności za granicą / finanse za gra...
| ZEN nie jest zły, ale to bardziej portfel który trzeba wcześniej doładować. To może być zaleta, wiem o tym.
W Banku Millenium w koncie Millenium 360 standardowa karta przypięta do konta umożliwia bez... |
|
brejhart |
luźNe GaTki
|
68 |
55626 |
22-09-2025, 13:24 |
| |
|
Wątek: Radio solar/korbka
Post: RE: Radio solar/korbka
| Ja używam Midland ER200. Zasilanie z aku 18650 (wymienne, oryginane ok. 2200 wymieniłem na ok 3000 mAh samsunga) albo solar albo korbka. Testów specjalnych nie robiłem. Pod poniższym Linkiem (https://... |
|
brejhart |
Wiki i porady sprzętowe
|
7 |
2271 |
22-09-2025, 12:48 |
| |
|
Wątek: 17-19.10.25 I zagraniczny zlot NGT lub 54 wg zwykłej nomenklatury :)
Post: RE: 17-19.10.25 I zagraniczny zlot NGT lub 54 wg ...
| 1. Cantores+ gitara
2. Ania cantoresowa
3. String (najmłodszy brat cantoresowy)+ gitara
4. Ewa stringowa
5, 6, Karolina i Mateusz
siódemka
8.,9 IzaS, ramol i Rudi Pheller
10-11. Jaga i Michał
... |
|
brejhart |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
89 |
14311 |
11-07-2025, 10:06 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
|
Cytat:
--
Przewagą mongara jest symetryczność tj wszystko jedno jak zorientujesz podłogę i jak nałozzysz tropik a przy pełnym zmeczeniu ma to znaczenie (mniej sie klnie) :cool:
--
Ja sobie kolor... |
|
brejhart |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2465952 |
17-01-2025, 12:23 |
| |
|
Wątek: Nietypowy stelaż
Post: RE: Nietypowy stelaż
| Coś takiego:
https://www.olx.pl/d/oferta/aluminiowy-stelaz-do-namiotu-srednica-10-mm-dl-522cm-CID767-IDKZ3N3.html |
|
brejhart |
Wiki i porady sprzętowe
|
1 |
1488 |
06-08-2024, 08:56 |
| |
|
Wątek: Zlot 51. 20-22.10.2023 /// ŁEBA/SNP
Post: RE: Zlot 51. 20-22.10.2023 /// Nad Bałtykiem/SNP ?
| Potwierdzam obecność, pieniądze przelane. |
|
brejhart |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
100 |
25166 |
05-10-2023, 10:05 |
| |
|
Wątek: Zlot 51. 20-22.10.2023 /// ŁEBA/SNP
Post: RE: Zlot 51. 20-22.10.2023 /// Nad Bałtykiem/SNP ?
| 1-2. grendel i grendelka
3-4. IzaS i ramol C
5-8. Braav z rodziną
09. Pit
10. brejhart |
|
brejhart |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
100 |
25166 |
08-09-2023, 09:15 |
| |
|
Wątek: Naprawa zamka, suwaka / w softshelu, kurtce
Post: RE: Naprawa zamka, suwaka / w softshelu, kurtce
| nihau minęło 8 lat informacje mogą być mocno nieaktualne ;) |
|
brejhart |
Dyskusje o sprzęcie
|
16 |
17821 |
25-05-2023, 12:26 |
| |
|
Wątek: 50. Zlot Jubileuszowy NGT 31.03-02.04.2023 Nasza Chata na Adamach
Post: RE: 50. Zlot Jubileuszowy NGT 31.03-02.04.2023 Nas...
|
Krakus napisał(a): (30-03-2023, 11:30)
--
brejhart napisał(a): (29-03-2023, 09:14)
--
Hej, czy ktoś planuje iść gdzieś dalej w niedzielę po zlocie?
--
https://mapa-turystyczna.pl/route?q=49.690508... |
|
brejhart |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
250 |
60359 |
30-03-2023, 14:21 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
| Jak już znajdziesz jaką aplikację potrzebujesz to bez zakładania konta google możesz sciągnąć apk ze sklepów alternatywnych typu: aptoide, F-Droid, APKMirror itp |
|
brejhart |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2465952 |
29-03-2023, 10:08 |
| |
|
Wątek: 50. Zlot Jubileuszowy NGT 31.03-02.04.2023 Nasza Chata na Adamach
Post: RE: 50. Zlot Jubileuszowy NGT 31.03-02.04.2023 Nas...
| Hej, czy ktoś planuje iść gdzieś dalej w niedzielę po zlocie? |
|
brejhart |
Zloty / spotkania / wydarzenia
|
250 |
60359 |
29-03-2023, 09:14 |
| |
|
Wątek: lekkie japonki / klapki
Post: RE: lekkie japonki / klapki
| Nie macie wrażenia że ten sposób łączenia pasków z podeszwą powoduje że chodzi się na paskach i to one w pierwszej kolejności się przetrą?
Czy ich nie czuć podczas chodzenia przy tak cienkiej podeszw... |
|
brejhart |
Dyskusje o sprzęcie
|
19 |
17572 |
14-01-2023, 11:32 |
| |
|
Wątek: 1. Listopad 2022
Post: RE: 1. Listopad 2022
|
brejhart |
luźNe GaTki
|
3 |
2061 |
01-11-2022, 12:42 |
| |
|
Wątek: Serwer i domena NGT - opłaty
Post: RE: Serwer i domena NGT - opłaty
|
Jaga napisał(a): (24-02-2022, 21:47)
--
Niech mi ktoś w okolicach października albo listopada przypomni, że czas się przenieść.
--
Hej Jaga,
przypominam ;) |
|
brejhart |
Sprawy techniczne forum
|
208 |
143794 |
27-10-2022, 12:12 |