|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
|
ludz napisał(a): (22-04-2026, 20:15)
--
Szczerze mówiąc mam z 4 czy 5 par Smartwooli 100% merino (tanie były) - i żadna z nich się nie umywa do Bridgedale'i gdzie tego merino jest coś pod 50% - pod k... |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2462605 |
23-04-2026, 07:35 |
| |
|
Wątek: [Kijki] Jakie kije trekkingowe wybrać?
Post: RE: [Kijki] Jakie kije trekkingowe wybrać?
| Jedna, niewielka wada. Zauważyłem, że w pierwszych latach używania kijków BD ślady czarnej pianki zostawały mi na spoconych rękach. Trochę to denerwujące było. Ostatnio już się "wyrobiły" i jest ok. |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
605 |
266415 |
22-04-2026, 07:28 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
| A u mnie dokupiona ostatnio druga para Bridgedale Hike Midweight Merino. Pierwsza (szara) sprawowała się dobrze w terenie, więc decyzja o zakupie drugiej (zielonej) przyszła szybko. ;) |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2462605 |
21-04-2026, 20:54 |
| |
|
Wątek: [Kijki] Jakie kije trekkingowe wybrać?
Post: RE: [Kijki] Jakie kije trekkingowe wybrać?
| 12 rok u mnie Black Diamond Trail III. Lekkie, nie zawiodły mnie nigdy. Wygodny jak dla mnie system FlickLock. Tanie nie były, ale kupisz takie i masz na kilkanaście, albo i więcej lat.
Zdjęcie z ... |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
605 |
266415 |
19-04-2026, 20:41 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
|
toomekb1 napisał(a): (26-03-2026, 17:42)
--
Ja polecam Todo Falcon Trail.
--
Nie polecam Todo. Kupiłem kiedyś tej marki w rozmiarze 43-46, a po kilku praniach zrobiło się 38... :s
r_krzysiek nap... |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2462605 |
26-03-2026, 17:46 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
|
michal13031986 napisał(a): (26-03-2026, 11:08)
--
Jakich aktualnie firm warto brać skarpety merino? Co oprócz smartwool, icebreaker
--
Polecam markę Bridgedale. Mam od nich Hike Midweight Merino. C... |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2462605 |
26-03-2026, 12:58 |
| |
|
Wątek: Raczki, nakładki antypoślizgowe
Post: RE: Raczki, nakładki antypoślizgowe
| Niestety już po fakcie, bo zamówiłem Camp Ice Master Evo bez tych tulejek. Ale, że często ich nie będę używać, to już zostawię. Dzięki za wskazówki. |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
319 |
187247 |
12-02-2026, 16:00 |
| |
|
Wątek: Raczki, nakładki antypoślizgowe
Post: RE: Raczki, nakładki antypoślizgowe
| Co ciekawe, jeden typ (tańszy) od Camp ma te tulejki, a droższy (Evo) nie ma. Brak tulejki spowoduje pęknięcia otworów lub fragmentu gumy? |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
319 |
187247 |
09-02-2026, 17:51 |
| |
|
Wątek: Raczki, nakładki antypoślizgowe
Post: RE: Raczki, nakładki antypoślizgowe
| Ma ktoś raczki Camp Ice Master Evo? Jak się sprawują w terenie? Czytałem opinię, że podobno warto kupić o rozmiar większe... |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
319 |
187247 |
09-02-2026, 14:34 |
| |
|
Wątek: Promocje sprzętowe - temat dla użytkowników
Post: RE: Promocje sprzętowe - temat dla użytkowników
| Co ciekawe kody rabatowe za punkty, które gromadzimy u nich podczas zakupów, można wykorzystać potem na zakup tylko wybranych produktów. Dzisiaj chciałem skorzystać z takiego rabatu i obniżyć o 15 zł ... |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
24 |
287945 |
09-02-2026, 13:42 |
| |
|
Wątek: [Obuwie] Sandały
Post: RE: [Obuwie] Sandały
| W czwórkach po 4 sezonach (tylko lato) dziury w podeszwie. Zdjęcie strona wcześniej. W piątkach widzę inny typ podeszwy. Ciekawe, czy bardziej wytrzymały. 1 sezon to zbyt krótki czas. ;) |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
963 |
312044 |
26-01-2026, 20:27 |
| |
|
Wątek: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
Post: RE: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
|
grendel napisał(a): (24-01-2026, 10:50)
--
turystycznie napisał(a): (09-01-2026, 10:59)
--
Przeczytaj zagraniczne opinie o tej z Decathlona. Te z ocenami 1, 2 i 3 ->
Nie zachęcają do zakupu.
--
Ni... |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
218 |
91870 |
24-01-2026, 17:08 |
| |
|
Wątek: [Obuwie] Sandały
Post: RE: [Obuwie] Sandały
| Ciekawe, czy w nowych Teva Terra Fi 5 poprawili podeszwę, jej wytrzymałość. W 4 kiepsko z tym było… |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
963 |
312044 |
23-01-2026, 16:37 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
|
r_krzysiek napisał(a): (22-01-2026, 22:48)
--
Czy zakupy w oficjalnych sklepach mamuta (Szwajcaria) lub Norrona (Norwegia) mają opłacone cła,VAT czy idą jak zwykła przesyłka spoza UE?
Montbell wspom... |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2462605 |
23-01-2026, 16:30 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie...
| Firma ze Słowacji, a ewentualne zwroty do Bielska Białej. Nie mają swojego Facebooka w Polsce. Niemieckie konto na FB (bo jest wersja w Niemczech) ostatnio aktualizowane w listopadzie 2024r. Niewiele ... |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2462605 |
15-01-2026, 13:11 |
| |
|
Wątek: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
Post: RE: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
|
turystycznie napisał(a): (09-01-2026, 09:31)
--
grendel, dzięki za opinię. Szkoda, że tak poźno. :rolleyes:
Zamówiłem tę 100% merino. Ale spokojnie, sprawdzę rozmiar i mogę jeszcze zwrócić z darmo... |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
218 |
91870 |
12-01-2026, 14:15 |
| |
|
Wątek: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
Post: RE: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
| A ja chyba dokupię jeszcze wersję z krótkim rękawem tego Woolcano Merino (100%). |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
218 |
91870 |
10-01-2026, 12:11 |
| |
|
Wątek: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
Post: RE: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
| Przeczytaj zagraniczne opinie o tej z Decathlona. Te z ocenami 1, 2 i 3 ->
Nie zachęcają do zakupu. |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
218 |
91870 |
09-01-2026, 10:59 |
| |
|
Wątek: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
Post: RE: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
| grendel, dzięki za opinię. Szkoda, że tak poźno. :rolleyes:
Zamówiłem tę 100% merino. Ale spokojnie, sprawdzę rozmiar i mogę jeszcze zwrócić z darmową przesyłką. O tych z poliamidem czytałem, że "g... |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
218 |
91870 |
09-01-2026, 09:31 |
| |
|
Wątek: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
Post: RE: [Bielizna] Termoaktywna męska góra
| Czerwona...no nie będzie. Preferuję ciemną kolorystykę, choć sam kolor nie jest najważniejszy.
Ta bluza z Decathlonu nawet, nawet (oliwkowa super). 86% merino, 14% poliamid.
Ktoś w opiniach pisze, ż... |
|
turystycznie |
Dyskusje o sprzęcie
|
218 |
91870 |
08-01-2026, 19:48 |