|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE:Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie ...
| Wie ktoś może jaki jest teraz status Chatni Puchatka? Czy są tam jeszcze noclegi i czy wciąż nie trzeba robić na nie rezerwacji? Chciałabym tam wpaść we wrześniu, a przez te niedawne zawirowania z Cha... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2467473 |
20-08-2019, 18:34 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE:Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie ...
| Dzięki Yatzek, na razie bardziej się zastanawiam niż planuję przejście, ale na pewno wcześniej niż w sierpniu nie dam rady pójść w tym roku. Z długością dnia we wrześniu masz rację, ale z drugiej stro... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2467473 |
17-05-2019, 13:32 |
| |
|
Wątek: Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi
Post: RE:Nie wiesz? zapytaj! - krótkie pytania, szybkie ...
| Jakbyście mieli do wyboru przejść główny szlak beskidzki DO 1 września albo OD 9 września, to wybralibyście ten późniejszy termin, prawda? Załóżmy że mówimy o 21 dniach chodzenia.
Poza tym, czy kto... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
11862 |
2467473 |
17-05-2019, 07:22 |
| |
|
Wątek: AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami!
Post: RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami...
| Update do mojej sytuacji:
Dostałam maila z adresu Yeti z tym ''podejrzanym'' nr konta 94 1750 0012 0000 0000 1266 8357 i prośbą o dane do wysyłki, nikt do mnie nie dzwonił. Zadzwoniłam do Aury z pyta... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
289 |
99857 |
19-11-2018, 15:35 |
| |
|
Wątek: AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami!
Post: RE:AURA i NGT.pl-weryfikujcie maila z platnosciami...
| Hej ludzie którzy już dostali zamówienie, chciałam się o coś dopytać.
Dostałam właśnie maila (jeszcze z adresu yeti, nie aura), że śpiworek czeka na wpłatę, tylko nr konta wpłaty nie zgadza się z t... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
289 |
99857 |
14-11-2018, 19:16 |
| |
|
Wątek: Sklepy tradycyjne i internetowe / POLSKA
Post: RE:Sklepy tradycyjne i internetowe / POLSKA
| Leśna super pomysł! Myślę że można jej nawet takie coś zaproponować. Jeśli tylko znajdzie odpowiednie materiały (nie wiem jaką gramaturę mają te w wysokich stuptutach, pewnie sporą), to byłby hit! Od ... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
520 |
173456 |
14-10-2018, 22:50 |
| |
|
Wątek: Sklepy tradycyjne i internetowe / POLSKA
Post: RE:Sklepy tradycyjne i internetowe / POLSKA
| TL;DR: dziewczyna robi - między innymi - designerskie stuptuty: https://www.facebook.com/wa.sarapata
Kurcze nie wiem czy to najlepszy temat na ten post, ale na ''Nowości na rynku'' chyba zbyt casu... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
520 |
173456 |
14-10-2018, 21:11 |
| |
|
Wątek: Pola namiotowe
Post: RE:Pola namiotowe
| O kurcze onager1, chyba minęliśmy się o 1 dzień :D
|
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
132 |
55961 |
01-09-2018, 23:08 |
| |
|
Wątek: Pola namiotowe
Post: RE:Pola namiotowe
| @onager1 co do Górowej: można zadzwonić na nr podany na stronie bazy: http://skpb.org/bases/gorowa i zapytać ;)
Akurat chcę tam spać w przyszłym tygodniu, i tak, jest normalnie czynna i można przyj... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
132 |
55961 |
24-08-2018, 17:40 |
| |
|
Wątek: Jaka mata / wątek o matach / maty / materace
Post: RE:Jaka mata / wątek o matach / maty / materace
| @THRaKeD w sensie jak zwiniesz i schowasz do worka? To zależy jak dobrze się uda wypompować powietrze ze środka :P. Ostatnio się średnio postarałam i mam walec 35x13 cm w tej chwili. Sam worek do prze... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
450 |
224883 |
22-08-2018, 17:44 |
| |
|
Wątek: Jaka mata / wątek o matach / maty / materace
Post: RE:Jaka mata / wątek o matach / maty / materace
| Po waszej burzy mózgów i sugestiach zdecydowałam się ostatecznie na znaleziony przez Dave'a McKinley Trekker 02: http://tiny.pl/g6mc8
Poniżej wstępne wrażenia:
Dane techniczne, zmierzone przeze ... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
450 |
224883 |
30-07-2018, 21:17 |
| |
|
Wątek: Jaka mata / wątek o matach / maty / materace
Post: RE:Jaka mata / wątek o matach / maty / materace
| PRS ja właśnie dużo łażę ;). Ale dopiero w tym roku chcę się bardziej przerzucić na spanie pod namiotem. Ale żadnym hardkorem nie jestem, więc muszę uważać na wagę plecaka.
Patrzyłam wczoraj na mat... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
450 |
224883 |
13-07-2018, 10:54 |
| |
|
Wątek: Jaka mata / wątek o matach / maty / materace
Post: RE:Jaka mata / wątek o matach / maty / materace
| O kurcze, Dave, dobra znajda ten materac! Ląduje na liście do obczajenia. Z uważaniem na materace to wiem, ale przynajmniej w porównaniu z samopompą łatwiej taki uszkodzony spakować i zabrać... Nie wi... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
450 |
224883 |
12-07-2018, 22:51 |
| |
|
Wątek: Jaka mata / wątek o matach / maty / materace
Post: RE:Jaka mata / wątek o matach / maty / materace
| @Pokrzywa dzięki za podsuniecie pomyslu. Faktycznie trochę wąski, ale ja nie jestem bardzo duża. Poszukam, czy w którymś sklepie w Krakowie będę mogła go pomacać.
|
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
450 |
224883 |
12-07-2018, 08:59 |
| |
|
Wątek: Jaka mata / wątek o matach / maty / materace
Post: RE:Jaka mata / wątek o matach / maty / materace
| @dave - samopompy nie rozważam, bo po wstępnym przejrzeniu widzę, że wszystkie są dość ciężkie. No i specyfika taka, że trzeba o nie bardzo dbać, a ja sobie nie ufam :P. Dlatego prędzej materac ''dmuc... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
450 |
224883 |
11-07-2018, 21:52 |
| |
|
Wątek: Jaka mata / wątek o matach / maty / materace
Post: RE:Jaka mata / wątek o matach / maty / materace
| Pytanie do ludzi z większym doświadczeniem w namiotowaniu:
Mam zwykłą piankową karimatę z decathlona:
https://www.decathlon.pl/karimata-trek-m100-id_5591048.html
Chciałabym wymienić ją na coś ... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
450 |
224883 |
11-07-2018, 20:18 |
| |
|
Wątek: Ręcznik NGT - wysyłka, stan wysyłki 100%
Post: RE:Ręcznik NGT - wysyłka, stan wysyłki 100%
| Szary M - 64 g (po praniu)
Jeszcze go nie testowałam, ale wygląda fajnie i wydaje mi się, że z tymi wymiarami będzie dość praktyczny, choć na początku wahałam się brać taki mały. Dzięki wielkie!
|
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
557 |
176726 |
12-06-2018, 20:56 |
| |
|
Wątek: [Plecaki] Osprey / Kestrel, Atmos
Post: RE:[Plecaki] Osprey / Kestrel, Atmos
| @rytmar - dzięki, skoro Twój Atmos to też AirSpeed, to dla mnie to cenna informacja (szczególnie że 15 kg to więcej niż bym chciała nosić ;))
|
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
572 |
205678 |
16-02-2018, 19:55 |
| |
|
Wątek: [Plecaki] Osprey / Kestrel, Atmos
Post: RE:[Plecaki] Osprey / Kestrel, Atmos
| @PRS - wymierzyłam się zgodnie z ospreyowymi tabelkami długości pleców, i zgodnie z nimi damskie plecaki S albo S/M są na mnie ok.
Z Atmosem masz rację, pochrzaniły mi się modele. Odpowiednikiem S... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
572 |
205678 |
16-02-2018, 18:44 |
| |
|
Wątek: [Plecaki] Osprey / Kestrel, Atmos
Post: RE:[Plecaki] Osprey / Kestrel, Atmos
| Mam pytanie do użytkowników Atmosa i innych modeli z systemem AirSpeed: jak się ten system sprawdza z większym obciążeniem?
Trochę historii: szukam średniego plecaka i w tej chwili zastanawiam się ... |
|
cookiejaaar |
Dyskusje o sprzęcie
|
572 |
205678 |
16-02-2018, 16:56 |