|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: [Recenzja] Hi - Hiker Hix-Thermal
Post: RE:[Recenzja] Hi - Hiker Hix-Thermal
| burnthesun
2007-06-25 08:39:33
194.0.251.6
Swoje stuptuty kupiłem już spory kawałek czasu temu...kilkukrotnie intensywnie używałem je w górach. Mam kolor czarny, i tak jak napisał autor re... |
|
burnthesun |
Stuptuty i akcesoria obuwnicze (podeszwy, wkładki, sznurówki)
|
10 |
8126 |
12-11-2009, 07:07 |
| |
|
Wątek: Szkoła wspinaczkowa
Post: RE:Szkoła wspinaczkowa
| Witam. W maju planuję zacząć swoją przygodę ze wspinaniem i właśnie szukam szkoły, która oferowałaby fajne warunki i przystępną cenę (chcę zrobić pełny kurs wspinaczki skalnej). Zainteresowała mnie sz... |
|
burnthesun |
luźNe GaTki
|
270 |
175795 |
03-02-2008, 10:18 |
| |
|
Wątek: Milo Olin
Post: RE:Milo Olin
| hej. Tu masz rozmiarówkę:
http://www.8a.pl/index.php?str=prod_big&idk=656&kat=&podkat=&subkat=
Ja dzisiaj właśnie kupuję Oliny. Mam nadzieję, że nie będzie niespodzianek, bo w listopadzie Tatry ... |
|
burnthesun |
Dyskusje o sprzęcie
|
63 |
33652 |
21-09-2007, 11:01 |
| |
|
Wątek: [Recenzja] Barracuda Active System - Q-LA EXTREME
Post: RE:[Recenzja] Barracuda Active System - Q-LA EXTRE...
| Niedawno kupiłem tą koszulkę no i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony.
Jej podstawowe zalety to niewątpliwie to, że jest lekka, cienka, ciepła a jednocześnie bardzo przewiewna. Przyje... |
|
burnthesun |
I warstwa (koszulki, getry, bielizna)
|
66 |
34207 |
27-08-2007, 11:12 |
| |
|
Wątek: [Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę!
Post: RE:[Odzież] SoftShell - Idea ss bez pytań o markę!
| Tak wracając do wyrobów Pani Ani, to od niej kupiłem właśnie taką piankowatą kurtkę. Pamiętam, jak ją założyłem, to się moja dziewczyna śmiała, że wyglądam jak Jean Reno w Wielkim błękicie. Mi osobiśc... |
|
burnthesun |
Dyskusje o sprzęcie
|
1465 |
594993 |
02-12-2006, 14:02 |
| |
|
Wątek: GWARANCJE - długość gwarancji na buty
Post: RE:GWARANCJE - długość gwarancji na buty
| wasyl: masz rację, oprócz jednego oczywiście. Rękojmia trwa 1 rok, a nie dwa:
http://pl.wikipedia.org/wiki/R%C4%99kojmia
http://www.um.oswiecim.pl/pl_chemik/19_2002/articles/konsument.html
|
|
burnthesun |
Dyskusje o sprzęcie
|
110 |
42720 |
09-11-2006, 15:28 |